10 nejlepších klávesnic Bluetooth (květen - 2023)

Recenze: Chcete-li najít nejlepší bezdrátové klávesnice, musíte určit funkce, které jsou pro vás a vaše zařízení vhodné.

Chcete-li najít nejlepší bezdrátové klávesnice, musíte určit funkce, které jsou pro vás a vaše zařízení vhodné. Pokud si ceníte funkcí, jako je hmatová zpětná vazba a rychlé ovládání, zvažte hledání nejlepší bezdrátové mechanické klávesnice. Mnoho těchto klávesnic určených pro hraní her nabízí vysoký výkon, funkční klávesy a jsou kompatibilní s více zařízeními. Doporučujeme hledat bezdrátovou klávesnici s dobrou kvalitou provedení, pohodlným rozložením a také estetickým designem, aby byl celkový zážitek z psaní co nejlepší. Pokud trávíte dlouhé hodiny používáním klávesnice Bluetooth při práci, zvažte některou z ergonomických klávesnic se zabudovanou opěrkou zápěstí. Možná byste také měli zvážit, jaký typ bezdrátového připojení je pro vás nejpohodlnější.

Po analýze stovek recenzí mezi množstvím produktů s různou cenou a funkcemi jsme zjistili, že Obinslab Anne Pro 2 je nejlepší bezdrátovou klávesnicí na současném trhu. Čtěte dále o této a našich dalších nejlepších výběrech a dozvíte se více o nejlepších dostupných klávesnicích.

Top 10 nejlepších bezdrátových klávesnic

#1 Bezdrátová klávesnice Obinslab Anne Pro 2

Odměna: TOP PICK

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Citlivé mechanické klávesy a vysoce přenosné, ale zároveň pohodlné rozložení 60 % kláves nabízejí vynikající celkový zážitek z psaní, zatímco pokročilé funkce, jako je N-key rollover a anti-ghosting, ji předurčují k hraní her.

 • Připojení Bluetooth 4.0 a USB-C
 • Programovatelné podsvícení RGB
 • Dobře rozmístěné klikací klávesy poskytují dobrou hmatovou odezvu
 • Nastavovací software složitější než u některých jiných
 • Méně funkcí s mobilními zařízeními

Tato kompaktní 60% klávesnice nabízí autentický zážitek ze psaní ze staré školy díky mechanickým spínačům Gatreon a navíc pohodlí dvou režimů připojení, které poskytují možnosti kabelové klávesnice USB-C nebo bezdrátové klávesnice Bluetooth. Má také estetický minimalistický vzhled, který se dobře kombinuje s většinou zařízení, a její malé rozměry znamenají, že na stole nezabere tolik cenného místa.

Díky hmatové zpětné vazbě a programovatelným funkcím je tato klávesnice dobrou volbou také v případě, že hledáte nejlepší bezdrátové herní příslušenství. Nabízí skutečné podsvícení RGB, volitelná makra a funkční klávesy a plnohodnotné přetáčení kláves N při použití v režimu USB. Pokud však dáváte přednost klávesnici s malou nebo žádnou hmatovou zpětnou vazbou, bude vás zajímat nejlepší membránová klávesnice.

#2 Bezdrátová klávesnice Logitech MX Keys

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

CO SE NÁM LÍBÍ: Pokročilý design a snadné nastavení dělají z této bezdrátové klávesnice plné velikosti skvělý nástroj pro produktivitu a zábavu, zatímco kompatibilita s více zařízeními zajišťuje, že dobře funguje s mobilními zařízeními i počítači PC a Mac.

 • Nejvyšší výdrž baterie
 • Inteligentní podsvícení s funkcí přiblížení
 • Dobře rozmístěné klikací klávesy poskytují dobrou hmatovou odezvu
 • Zabírá více místa než kompaktní klávesnice
 • Chybí drátový režim

Tato bezdrátová klávesnice Logitech je dostatečně univerzální, aby zvládla širokou škálu úloh od programování až po ovládání chytrých televizorů a multimediálních center. Dobře spolupracuje i s mobilními zařízeními a lze ji synchronizovat s více zařízeními pro hladký a bezproblémový průběh práce. Na rozdíl od většiny možností bezdrátových klávesnic.

Pokud hledáte plnohodnotnou klávesnici pro více zařízení, která vyniká v různých úlohách, je tato klávesnice jednou z nejlepších na trhu. Funguje se zařízeními se systémy iOS a Android, což by z ní dělalo skvělou klávesnici pro systém Android. Navíc v nejnovějších verzích pro systémy Windows, Mac OS a Linux. Mezi další klíčové vlastnosti patří podsvícené klávesy a možnost bezdrátového připojení prostřednictvím přiloženého přijímače USB nebo Bluetooth. Dobíjecí baterie údajně vydrží až 10 dní se zapnutým podsvícením nebo 5 měsíců s vypnutým podsvícením. A pokud často pracujete na svém zařízení se systémem iOS, může se vám velmi hodit i nejlepší klávesnice pro iPhone s prediktivním textem s podporou umělé inteligence.

#3 Bezdrátová klávesnice Keychron K2

Odměna: Klíčová klávesnice Kychron Key3 je nejpoužívanější klávesnice na světě: NEJLEPŠÍ ESTETIKA

CO SE NÁM LÍBÍ: Pohodlný, kompaktní tvar a vintage vzhled klávesnice spolu s udávanou životností 50 milionů kliknutí, vynikající výdrží baterie a plnou kompatibilitou s Mac OS dělají z této klávesnice skvělou bezdrátovou klávesnici pro téměř všechny myslitelné úkoly.

 • 10hodinová výdrž baterie
 • N-key rollover v drátovém režimu
 • Červené spínače Gateron a diskovité klávesy pro skvělý hmat
 • Chybí numerický blok
 • Neumožňuje výměnu za provozu pro použití na více zařízeních

Pokud hledáte nejlepší bezdrátovou klávesnici pro zařízení Mac a oceňujete starou školu, hmatový pocit a klasickou estetiku klávesnice, tato mechanická klávesnice rozhodně stojí za zvážení. Na rozdíl od mnoha klávesnic Bluetooth nabízí plnou funkčnost s operačním systémem Mac OS. Skvěle se na ní také píše a její kompaktní, 75procentní velikost šetří místo na stole, aniž by vás připravila o důležité funkce. Díky tomu je dobrou volbou, pokud hledáte funkční a pohlednou bezdrátovou klávesnici pro notebooky Mac nebo stolní počítače.

Tato podsvícená klávesnice funguje přes Bluetooth 5.1 nebo ji lze pomocí kabelu USB-C nastavit jako drátovou klávesnici. Používá červené spínače Gateron, které poskytují pocit pravých mechanických spínačů. Pro hráče má také funkce, jako je N-key rollover v kabelovém režimu (nebo 6 kláves v režimu Bluetooth) a programovatelné funkční klávesy. N-klávesa rollover a programovatelná makra jsou funkce, které najdete i na nejlepší klávesnici pro programování.

#4 Bezdrátová klávesnice Logitech G915 Clicky

Odměna: NEJLEPŠÍ ODPOVĚDNOST

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato kompaktní bezdrátová herní klávesnice má ultra rychlý výkon 1 ms, nízkoprofilové klávesy s klikacími spínači a programovatelné osvětlení RGB. Nabízí také robustní rám z hliníkové slitiny, který zajišťuje odolnost, a funguje přes Bluetooth nebo USB.

 • Delikátní, ale robustní hliníkový rám
 • Nízkoprofilové mechanické spínače s hmatovou odezvou
 • RGB podsvícení
 • Výdrž baterie není tak dlouhá jako u některých konkurentů
 • Některé funkce vyžadují software Logitech G suite

Tato bezdrátová herní klávesnice má vynikající pocit a výkon, pokročilou podporu bezdrátového připojení a Bluetooth a navíc citlivé nízkoprofilové spínače. Porovnejte však tuto nízkoprofilovou klávesnici s vysokoprofilovou klávesnicí a zjistěte, která z nich vám vyhovuje lépe.

Je vybavena podsvícením RGB a programovatelnými funkčními klávesami spolu s vyhrazenými multimediálními klávesami. Pokud však hledáte bezdrátovou klávesnici s plnými možnostmi maker nebo numerickým blokem, budete se muset poohlédnout jinde. Proto je dobré vědět, jak vybrat klávesnici podle svých konkrétních potřeb.

Tato mechanická klávesnice má skutečně lehký a pevný hliníkový rám, přiložený USB klíč, bezdrátový přijímač BVCD a možnost pracovat při zapojení do USB portu počítače nebo zařízení. Baterie vydrží na plné nabití až 40 hodin. A pro dlouhé hodiny práce nebo hraní her se vám určitě bude hodit ta nejlepší ergonomická klávesnice, která mimo jiné umožňuje menší únavu a plné přemapování kláves.

#5 Bezdrátová klávesnice Logitech Ergo K860

Odměna: Nejlepší pohodlí

CO SE NÁM LÍBÍ: Tento model ergonomické bezdrátové klávesnice je vybaven opěrkou zápěstí plné velikosti a rozdělenými klávesami s úhlem, který snižuje únavu a pomáhá předcházet syndromu karpálního tunelu, což z něj činí skvělou volbu pro dlouhé psaní.

 • Plná velikost s numerickou podložkou
 • Měkká ergonomická opěrka zápěstí a polštářek
 • Kompatibilní se systémy Windows a Mac OS
 • Zabírá více místa než kompaktní bezdrátové klávesnice
 • Není optimalizována pro mobilní zařízení

Tato ergonomická klávesnice Bluetooth s rozdělenými klávesami sice postrádá některé hmatové odezvy, které se vyskytují u mechanických klávesnic, ale nabízí opěrku zápěstí v plné velikosti a speciálně navržené zakřivené klávesy, které údajně snižují únavu a pomáhají odvrátit syndrom karpálního tunelu, takže se na ní píše pohodlněji. Hodí se také pro ty, kteří raději používají vyhrazený numerický blok a mezerník plné velikosti.

Na rozdělenou konstrukci kláves si sice budete muset chvíli zvykat, ale snižuje svalovou zátěž a může pomoci těm, kteří mají zranění z opakovaného používání. Součástí balení je bezdrátový přijímač USB. Napájení je zajištěno sadou baterií AAA, nikoli integrovanou Li-Ion baterií jako u některých bezdrátových klávesnic, ale životnost baterií je uváděna až dva roky. Srovnejte ji s nejlepšími klávesnicemi pro psací stroje, které se snadno přenášejí a nabízejí připojení Bluetooth nebo bezdrátové připojení.

#6 Logitech G915 Tactile Wireless Keyboard

Odměna: Nejlepší multifunkční zařízení

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato bezdrátová herní klávesnice má ultrarychlý výkon 1 ms, skvělý pocit ze spínacích kláves GL Tactile a bezproblémový výkon pro více zařízení s možností spárování až tří zařízení. Nabízí také robustní rám z hliníkové slitiny pro větší odolnost a podporuje režim Bluetooth nebo kabelový režim USB.

 • Lehký, ale robustní hliníkový rám
 • GL hmatové spínače s pozitivním ovládáním
 • RGB podsvícení
 • Životnost baterie není tak dlouhá jako u některých konkurentů
 • Některé funkce vyžadují software Logitech G suite

Tato bezdrátová herní klávesnice má vynikající pocit a výkon, pokročilou podporu bezdrátového připojení a Bluetooth a navíc spínače GL Tactile pro lepší ovládání a zpětnou vazbu. Je vybavena podsvícením RGB a programovatelnými funkčními klávesami spolu s vyhrazenými multimediálními klávesami. Pokud však hledáte bezdrátovou klávesnici s plnými možnostmi maker nebo numerickým blokem, budete se muset poohlédnout jinde.

Tato mechanická klávesnice má však lehký a pevný hliníkový rám, přiložený bezdrátový přijímač USB dongle a možnost pracovat při zapojení do portu USB počítače nebo zařízení. Baterie vydrží na plné nabití až 40 hodin. Podobá se nejlepší chiclet klávesnici, která je profesionální bezdrátovou kombinací klávesnice a myši a je skvělá pro obchodní cestující. Ale pro designéry to prostě není ta pravá klávesnice.

#7 Bezdrátová klávesnice Cooler Master Sk-6

Odměna: Nejlepší pro hraní her

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato mechanická bezdrátová herní klávesnice je vybavena osvědčenými mechanickými spínači Cherry Mx, programovatelnými makry se záznamem za chodu a navíc snadným nastavením a možností používat kabelový režim přes USB-C nebo bezdrátový Bluetooth.

 • Hybridní převíjení kláves a makra za chodu
 • Minimalistický design při zachování funkčnosti
 • Nízkoprofilové mechanické spínače Cherry MX
 • Nedodává se s opěrkou pro zápěstí
 • Nabízí nejnovější verzi Bluetooth

Pokud hledáte nejlepší bezdrátovou mechanickou klávesnici pro hraní her nebo pokud hledáte nejlepší bezdrátovou sestavu klávesnice a myši a potřebujete kompaktní klávesnici, abyste ušetřili místo na pracovním stole, může být tato klávesnice velikosti 60 % tím pravým. Je vybavena nízkoprofilovými spínači Cherry MX, které poskytují známý hmatový pocit a ostrou odezvu, ale s kratším zdvihem. Podklad z broušeného hliníku zvyšuje odolnost a pomáhá čistému, minimálnímu estetickému vzhledu.

Tento model nabízí také funkce zaměřené na hraní her, jako je hybridní převracení kláves, programovatelné funkční klávesy a nahrávání maker za chodu. Na rozdíl od některých herních klávesnic není k odemčení těchto funkcí potřeba žádná samostatná softwarová aplikace. Nabízí také osvětlení RGB s až 16,7 milionu barev a nastavitelným jasem. Porovnejte ji s nejlepší herní klávesnicí, která nabízí zajímavé světelné efekty, jako je například skutečné RGB podsvícení jednotlivých kláves.

#8 Bezdrátová klávesnice Corsair K83

Odměna: NEJLEPŠÍ VERSATILITA

CO SE NÁM LÍBÍ: Díky pohlednému designu, integrovanému touchpadu a ovládacím prvkům médií a propracovaným možnostem duálního bezdrátového připojení je tato prostorově úsporná bezdrátová klávesnice vhodná i pro produktivní zařízení a zařízení pro streamování médií.

 • Široká kompatibilita zařízení
 • Volba mezi 2,4 GHz nebo Bluetooth
 • Touchpad a joystick s funkcí kliknutí
 • Není tak výkonná jako některé bezdrátové herní klávesnice
 • Při použití 2,4 GHz trpí výdrž baterie
 • Touchpad se nepoužívá tak snadno jako bezdrátová myš

Tato bezdrátová klávesnice funguje jako multifunkční ovládací rozhraní pro různá zařízení chytré domácnosti a je stejně pohodlná pro psaní na mobilním zařízení, přehrávači streamovaných médií nebo herní konzoli. Má příjemný design s dobře rozmístěnými klávesami, a přestože postrádá numerický blok, je vybavena vyhrazenými ovládacími prvky pro média spolu s některými doplňky, jako je joystick s funkcí klikání - skvělý pro procházení nabídek - a touchpad.

Přestože postrádá opěrku zápěstí, má pohodlný design a šetří místo ve srovnání i s nejlepšími bezdrátovými kombinacemi klávesnice a myši. Modely 2020 této bezdrátové klávesnice Corsair zahrnují možnost použití bezdrátového připojení Bluetooth nebo 2,4 GHz. A pokud chcete mít možnost vybrat si tu nejergonomičtější a nejpohodlnější tichou klávesnici pro psaní, doporučujeme nejlepší tichou klávesnici.

#9 Bezdrátová klávesnice Kensington Pro Fit

Odměna: Kensington Kensington je nejpoužívanější klávesnice na světě: NEJLEPŠÍ PRO PRÁCI

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato bezdrátová membránová klávesnice je ergonomicky navržena pro optimální pohodlí, má dělené rozložení kláves a integrovanou opěrku dlaní a nastavitelné nožičky s opačným sklonem, takže se skvěle hodí pro pracovní projekty.

 • Integrovaná opěrka zápěstí
 • Dodává se s plnohodnotným numerickým blokem a funkčními klávesami systému Windows
 • Dvojité bezdrátové připojení se 128bitovým šifrováním
 • Nedodává se s podsvícením
 • Někomu mohou tiché klávesy chybět na dotek
 • Zabírá více místa než většina bezdrátových klávesnic

Tato klávesnice s moderním designem optimalizovaným pro ergonomické pohodlí je skvělá pro ty, kteří píší dlouhé hodiny v kuse. Je vybavena duální bezdrátovou funkcí a 128bitovým šifrováním, což vám dává možnost připojit se buď pomocí bezdrátového připojení 2,4 GHz, nebo Bluetooth 4.0. Neposkytuje sice některé specializovanější funkce herní klávesnice, jako je anti-ghosting a nastavitelné ovládání, ale je vybavena plnohodnotným numerickým blokem a funkčními klávesami systému Windows.

Kromě funkčního rozdělení kláves, přepínače úspory energie ve třech režimech a vyměnitelného bezdrátového přijímače USB je vybavena odolnými klávesami odolnými proti polití. Je k dispozici jako samostatná klávesnice nebo jako kombinace klávesnice a myši. Další možnosti klávesnic, které lze používat jako klávesnice s rozložením QWERTY nebo Dvorak, najdete v přehledu nejlepších mechanických klávesnic pro psaní na klávesnici.

#10 Bezdrátová klávesnice Logitech K380

Odměna: K33HD je nejprodávanější klávesnice v České republice, která se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností proti poškození: NEJLEPŠÍ S ROZPOČTEM

CO SE NÁM LÍBÍ: Tento model velmi kompaktní bezdrátové klávesnice s nůžkovými spínači pro nízkoprofilové ovládání je pohodlný a snadno jej spárujete s různými zařízeními včetně chytrých telefonů, tabletů a počítačů.

 • Kompatibilní s počítači Mac, iOS, Chrome a Windows
 • Menší než většina bezdrátových klávesnic se 79 klávesami
 • Nastavitelný sklon
 • Chybí možnost kabelového připojení USB
 • Nedodává se s makroklávesami ani numerickým blokem
 • Není tak hmatově příjemná jako mechanické klávesnice

Ačkoli si klávesnice Logitech K380 nezíská příznivce mezi hardcore hráči a těmi, kteří jsou zvyklí používat plně mechanickou klávesnici, tato pohodlná a cenově výhodná klávesnice Bluetooth poskytuje většinu stejných funkcí jako dražší klávesové sestavy, což pomáhá zvýšit produktivitu a usnadňuje ovládání více zařízení. Používá klávesy s nůžkovým spínačem, které zajišťují velmi nízký profil, což přispívá k její kompaktnosti a přenosnosti.

Přestože postrádá opěrku zápěstí, má ergonomický nastavitelný sklon a dobře rozmístěné klávesy, které pomáhají snižovat namáhání. Je kompatibilní s většinou mobilních zařízení i stolních počítačů a chytrých televizorů. V podstatě je to skvělá klávesnice pro chytré televizory. A pro případ, že byste potřebovali také klávesnici, která umožňuje snadnou výměnu základní desky, doporučujeme nejlepší klávesnici s možností výměny za provozu.

Jak jsme se rozhodli

Pro výběr nejlepší bezdrátové klávesnice pro různé potřeby jsme hledali modely s vynikajícím výkonem, hmatovou odezvou a spolehlivým připojením. Hledali jsme také klávesnice, které vykazují dobrou odolnost. Dali jsme přednost těm, které měly funkce, jako jsou klávesy odolné proti polití, rámy z broušeného hliníku a mechanické spínače. Nezbytností byla také udávaná životnost alespoň 10 milionů stisků kláves.

Přihlíželi jsme k estetickému vzhledu i funkčnosti a bonusové body jsme udělovali za RGB podsvícení, přičemž jsme dávali přednost klávesnicím s čistým, příjemným designem a uživatelsky programovatelnými možnostmi barev. Pokud jde o ergonomii, hledali jsme pohodlné klávesy a nastavitelný sklon. Opěrku zápěstí jsme považovali za bonus, ale ne za nezbytnou. Do výběru jsme zahrnuli jak klávesnice plné velikosti, tak kompaktní modely s 60 % a 75 % podílem kláves Tenkeyless.

Při hledání nejlepší bezdrátové klávesnice pro více zařízení jsme hledali ty, které mohou používat buď novější verze Bluetooth, nebo rádiovou frekvenci 2,4 GHz s aktuálním šifrováním. Hledali jsme také ty, které lze spárovat s bezdrátovými myšmi, a dbali jsme na kompatibilitu s více zařízeními, přičemž jsme zvažovali pouze klávesnice, které nabízejí kompatibilitu se systémy Windows, Mac, Chrome a PC.

Průvodce nákupem nejlepších bezdrátových klávesnic

Nejdůležitější funkce, které je třeba zvážit

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze