Nejlepší příslušenství k televizorům 2023 - Nejlepší příslušenství k televizorům

Recenze: Abychom našli nejlepší příslušenství k televizoru, které vám zpříjemní sledování, začali jsme se zabývat rozhodujícími faktory jednotlivých produktů, včetně kompatibility s televizorem a zkušeností s nastavením.

Abychom našli nejlepší příslušenství k televizoru, které vám zpříjemní sledování, začali jsme se zabývat rozhodujícími faktory jednotlivých produktů, včetně kompatibility s televizorem a zkušeností s nastavením. Pokud máte zcela nový televizor, možná budete chtít posunout sledování svých oblíbených pořadů na vyšší úroveň. Od zařízení pro streamování médií, která umožňují snadné sledování služeb Netflix, Hulu a HBO, až po efektní televizní ovladače nebo luxusní kožené organizéry televizních ovladačů - pro každého máme něco, co jeho zážitek ze sledování televize vylepší na jedenáct. Pokud vás zajímají příbuznější produkty, jako je příslušenství k televizorům, přečtěte si našeho průvodce nejlepšími televizory na trhu.

Po průzkumu jsme zjistili, že nejlepším televizním příslušenstvím je Fire TV Stick 4K od společnosti Amazon. Zařízení Fire TV Stick 4K dokáže streamovat internetový obsah do televizoru v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o jeden z nejvýkonnějších streamovacích sticků na trhu, díky kterému si můžete vychutnat svá oblíbená média a zároveň si stáhnout několik her nebo dokonce používat Alexu k ovládání systému chytrého domácího kina. Fire TV 4K se neuvěřitelně snadno nastavuje a spolupracuje s vaším stávajícím účtem Amazon; a co je nejlepší, funguje se všemi televizory s portem HDMI. Čtěte dále a seznamte se s nejlepším příslušenstvím k televizoru v roce 2023.

Top 7 nejlepších televizních příslušenství

#1 Amazon Fire TV Stick 4K

Odměna: 1: TOP PICK

CO SE NÁM LÍBÍ: Multimediální streamovací tyč Amazon přichází s cenou, která je výzvou pro konkurenci, a přitom nabízí vysoce kvalitní funkce, jako je streamování videa v rozlišení 4K Ultra HD s technologií Dolby Vision (HDR). A co je nejlepší, kompatibilní jsou téměř všechny moderní televizory.

 • Streamování v rozlišení 4K Ultra HD & HDR
 • Sledujte své oblíbené pořady a filmy
 • Dálkové ovládání pomocí Amazon Alexa
 • Není nativní aplikace YouTube

Pokud hledáte způsob, jak udělat svůj televizor o něco chytřejším, je Amazon Fire TV Stick 4K jednou z nejlepších možností. Má Wi-Fi se dvěma anténami, což znamená, že získáte rychlejší streamování než u standardní Wi-Fi s menším počtem přerušených spojení. Tato cenově dostupná streamovací tyč zvládne streamování v rozlišení 4K Ultra HD z některých vašich oblíbených služeb, včetně Netflixu, Hulu, Apple TV a HBO. Díky službám, jako je Apple TV, máte jistotu, že se vám na různých kanálech zobrazí vaše oblíbené seriály a filmy. Už nejste vázáni na kabelovou televizi a fyzické disky Blu-ray; se zařízením Fire TV Stick 4K máte svět obsahu a zábavy na dosah ruky. Pokud dáváte přednost streamování z počítače, můžete se také podívat na nejlepší adaptéry HDMI pro vaši domácnost. Členové služby Amazon Prime získají neomezený přístup k tisícům televizních pořadů a filmů.

Nejenže máte k dispozici obsah, ale také Alexu s technologií Bluetooth a infračervenou technologií; přiložený hlasový ovladač vám umožní mluvit se zařízením Fire TV Stick, vyhledávat obsah nebo dokonce ovládat systém chytrého domácího kina. A díky technologii Bluetooth 5.0 lze zařízení Fire TV Stick spárovat s kompatibilními sluchátky Bluetooth, reproduktory s prostorovým zvukem, herními konzolemi a dalšími zařízeními. Jediné, co je třeba k Fire TV stick poznamenat, je to, že společnosti Google a Amazon si nehrají na pěkné, takže zde není k dispozici velmi žádaná aplikace YouTube, ale stále k ní můžete přistupovat prostřednictvím přiloženého webového prohlížeče. Fire TV Stick 4K je také jedním z nejlepších televizních doplňků (dárků) pro někoho výjimečného. Spolupracuje dokonce i s nejlepším přenosným televizorem.

#2 Plovoucí police na televizor z tvrzeného skla WALI

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

PROČ SE NÁM TO LÍBÍ: Jakmile si pořídíte televizor a streamovací box, budete je potřebovat někam umístit. Tato skvělá volba od společnosti WALI obsahuje dvě police, které jsou ideální pro herní konzole a unesou celkem až 35 kg.

 • Moderní plovoucí skleněný design
 • Každá police unese 17,5 kg
 • Vestavěné organizéry kabelů
 • Vyžaduje montážní proces

Máte zbrusu nový televizor a pořídili jste si naši nejlepší volbu zařízení pro streamování médií, Amazon Fire TV Stick 4K - kam to teď všechno dáte? Společnost WALI nabízí atraktivní moderní možnost, plovoucí polici na televizor z tvrzeného skla. Lze ji zakoupit až se třemi policemi, z nichž každá unese 17,5 kg, a představuje tak stylovou možnost, jak přehledně uspořádat herní konzole, DVD/Blu-Ray přehrávače, Hi-Fi, zvukový systém a krabičky s médii. Společnost nabízí i rohovou variantu polic, pokud je to pro váš prostor potřeba. Když už mluvíme o nových televizorech, před konečným rozhodnutím o koupi si můžete přečíst našeho průvodce nejlepšími značkami televizorů.

Dráty a kabely nebudou s plovoucí policí na televizor z tvrzeného skla WALI žádnou starostí, protože jednotka obsahuje také skrytý systém pro vedení kabelů dole v zadní části, abyste měli v sestavě pěkný pořádek. Nevýhodou je, že policový systém budete muset sami sestavit, ale naštěstí je tento proces docela dobře zvládnutelný. Tento nábytek do obývacího pokoje je dodáván se snadno použitelným návodem k použití pro rychlou a snadnou montáž pomocí dodaného kování. Nezapomeňte na adaptér USB na HDMI pro váš televizor.

#3 Mount-It! nástěnný držák televizoru

Odměna: Nejlepší držák na TV

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato možnost uchycení televizoru od společnosti Mount-It udrží televizní obrazovky s úhlopříčkou až 50 palců a zároveň umožňuje jejich snadné vyklopení a otáčení. Odolný vysoce kvalitní rám je vytvořen ze zesílené oceli, takže se nemusíte obávat, že by se vám porouchal.

 • Vhodný pro obrazovky s úhlopříčkou 32 až 50 palců
 • Každá police unese 17,5 kg
 • Plně pohyblivé naklápěcí otočné rameno
 • Není vhodný pro větší televizory

Dostat televizor ze zábavního centra na stěnu je skvělý způsob, jak vytvořit čistou sestavu; dobře by se hodil i k našemu výběru nejlepší police na televizor od společnosti WALI, jak je uvedeno v našem průvodci. Toto otočné rameno s plným naklápěním pojme televizory s úhlopříčkou až 50 palců a hmotností až 66 kg. Díky možnosti naklápění a otáčení můžete sledovat televizor z jakéhokoli místa v místnosti.

Díky použití standardního držáku VESA je držák Mount-It kompatibilní s většinou televizorů a počítačových monitorů. Víme také, že vydrží díky odolné vyztužené ocelové konstrukci. Jedinou nevýhodou je, že se nehodí pro žádné televizory s úhlopříčkou nad 50 palců, takže pro větší obrazovky bude třeba najít jinou možnost. Nejlepší 32 LED TV bude fungovat dobře.

#4 PDP Talon Media Remote

Odměna: PDP PDP je nejpoužívanějším zařízením na světě, které se může pochlubit vysokou kvalitou obrazu a funkcí: Nejlepší pro Xbox

CO SE NÁM LÍBÍ: Společnost PDP nabízí tento fantastický dálkový ovladač pro konzoli Xbox řady X/S, který díky přístupnějším ovládacím prvkům posune zážitek ze sledování médií o úroveň výš. A co je nejlepší, je podsvícený, takže na tlačítka snadno uvidíte i ve tmě.

 • Funguje také s televizory
 • Ovládejte svůj multimediální software
 • Vybaven podsvícenými tlačítky
 • Vyžaduje přímou viditelnost

Pokud vás nebaví používat ovladač Xbox Series X/S k ovládání aplikací Netflix, Hulu, vestavěné aplikace Blu-Ray a dalšího multimediálního softwaru, společnost PDP by mohla mít řešení. Dálkový ovladač Talon Media od společnosti PDP byl výslovně navržen pro použití s herními konzolemi Xbox a poskytuje vám pohodlnější a konvenčnější způsob ovládání médií pomocí přehrávače Blu-ray. Přestože se nejedná o univerzální dálkový ovladač, je to víceúčelový ovladač, který umožňuje ovládat systém Xbox řady X/S, televizor s vysokým rozlišením, Blu ray a aplikace pro streamování médií.

Design připomíná spíše dálkové ovládání televizoru nebo kabelového boxu ze staré školy.

Dálkový ovladač Talon Media Remote je dobře navržen s gumovou povrchovou úpravou a nabízí podsvícená tlačítka pro snadné ovládání přehrávače Blu-ray Xbox Series X/S, a to i při slabém osvětlení. Dálkový ovladač využívá ke komunikaci se systémem infračervenou technologii, takže vězte, že budete muset mít přehrávač Xbox Series X/S na očích - to znamená, že jej nebudete schovávat za zavřenými dveřmi. Některá příslušenství k televizoru (stojany) jsou zastaralá, ale možnosti, jako jsou tyto skleněné police, jsou ultramoderní. Použijte nejlepší DVD rekordér, abyste nikdy nezmeškali své programy.

#5 Organizér televizních kabelů DataComm Electronics

Odměna: Nejlepší organizér kabelů

PROČ SE NÁM TO LÍBÍ: Společnost DataComm nabízí účinné řešení, jak odstranit překážku v podobě AV kabelů táhnoucích se od televizoru. Společnost DataComm dokonce přikládá instalační video, které usnadňuje proces instalace.

 • Pracuje také s televizory
 • Ovládejte svůj multimediální software
 • K dispozici je videoprůvodce instalací
 • Vyžaduje další nástroje

Organizace kabelů je v případě uklizené sestavy velmi důležitá; mít AV kabely vedené po stěnách od televizoru k multimediálním boxům není atraktivní. Pomocí této sady od společnosti DataComm můžete kabely zavést do stěny za televizorem a pak je nechat objevit u spodní části stěny za zábavním nebo mediálním centrem. Souprava dokonce obsahuje vestavěné zásuvky, takže budete mít vždy k dispozici napájení.

Pokud máte obavy z instalace, s potěšením můžeme říci, že je poměrně jednoduchá a společnost poskytuje kompletního průvodce instalací, který vám celý proces usnadní. Je však třeba poznamenat, že k provedení práce budete potřebovat elektrické nářadí, včetně hledače hřebů, přímočaré pily a svinovacího metru. Když už mluvíme o příslušenství, nejlepší univerzální aplikace dálkového ovládání je nutností.

#6 Držák dálkového ovládání SONOROUS

Odměna: Dálkový ovladač na mobilní telefony, který se dá použít jako dálkový ovladač, se může pochlubit tím, že se na něm objevují i další prvky, které se dají použít jako dálkové ovládání: Nejlepší organizér dálkových ovladačů

PROČ SE NÁM TO LÍBÍ: Pokud potřebujete někam uložit všechny dálkové ovladače, pak má společnost SONOROUS vynikající možnost s krásnou veganskou kůží. Organizér na dálkové ovládání pojme až pět různých dálkových ovladačů a můžete si ho vybrat ve své oblíbené barvě.

 • Pět přihrádek na dálkové ovladače
 • Ekologicky šetrná veganská kůže
 • K dispozici ve třech různých barvách
 • Přihrádky nejsou stejně velké

Po sestavení nového multimediálního centra se možná budete topit v dálkových ovladačích; máte dálkový ovladač k televizoru, dálkový ovladač k přijímači, dálkový ovladač k boxu pro streamování médií a dálkový ovladač k konzoli Xbox One - to je hodně. Naštěstí přichází na pomoc společnost SONOROUS se svým držákem dálkových ovladačů, organizérem, do kterého lze uložit až pět různých dálkových ovladačů a udržovat je tak připravené k použití. Než si však pořídíte další ovladače, možná se budete chtít dozvědět, kdy je nejlepší koupit televizor.

Organizér je vyroben z ekologické veganské kůže a dodává se v různých barevných variantách, včetně černé, bílé a hnědé. Jediné, co se nám nelíbí, je to, že přihrádky na dálkové ovladače mají různé velikosti, což omezuje, jaké dálkové ovladače se vám do různých prostorů vejdou. Možná si budete chtít přečíst také o nejlepším LED televizoru.

#7 Napájecí kabel USB Mission Cables

Nejlepší příslušenství pro Amazon Fire TV Stick

CO SE NÁM LÍBÍ: Toto příslušenství Fire TV Stick od společnosti Mission Cables vám umožní bez obav používat port USB na televizoru k napájení streamovacího zařízení Amazon Stick. Toto příslušenství je navíc plně certifikováno společností Amazon.

 • Spolehlivě zajistí napájení zařízení Fire TV Stick
 • Kompatibilní s většinou portů USB
 • Oficiálně certifikováno společností Amazon
 • Fungování se může měnit v závislosti na televizoru

Televizor Fire TV Stick od společnosti Amazon je skvělý produkt, ale někdy vyžaduje použití rozšířeného externího napájecího adaptéru, což zvyšuje nepořádek a nepořádek v nastavení televizoru. Společnost Mission Cables přichází na pomoc se svým příslušenstvím USB Power Cable, které vám umožní používat k napájení port USB typu A na televizoru - už žádné další napájecí kabely, zabírající zásuvky. Společnost Amazon tento výrobek dokonce oficiálně certifikuje, takže jsme s jeho kvalitou docela spokojeni.

Na rozdíl od standardního kabelu USB obsahuje model Mission Cables vestavěnou baterii, která dokáže shromažďovat energii a uvolňovat ji dostatečně účinným způsobem, aby mohla napájet zařízení Fire TV Stick. Jediným problémem, který musíme zmínit, je podivné chování některých televizorů, například vypínání Fire TV, když se televizor nepoužívá nebo pouze nefunguje - jedná se však o menšinovou zkušenost. Domníváme se, že společnost Mission Cables má v rukou skvělý produkt, který patří do sbírky skvělých pomůcek pro uživatele chytrých televizorů.

Jak jsme se rozhodli

Při zkoumání nejlepšího příslušenství k televizoru pro váš obývací prostor jsme do výběru zařadili pouze ty nejlepší produkty; to jsme provedli tak, že jsme u každého gadgetu určili rozhodující faktory. Začali jsme tím, že jsme u každého televizního příslušenství zkoumali jeho kompatibilitu s televizorem a snadnost nastavení. Poté jsme stanovili minimální kritéria, která musí být splněna, aby mohla být zařazena do našeho průvodce. Díky tomu víme, že každý výrobek, který si z našeho seznamu zakoupíte, je špičkový a nezklame vás.

V případě kompatibility s televizory jsme dbali na to, abychom vybrali pouze produkty, které budou fungovat s naprostou většinou moderních televizorů a nejnovějším hardwarem pro streamování médií. Náš seznam jsme očistili od všech zařízení, která by mohla být považována za zastaralá, čímž jsme zajistili, že získáte pouze to nejnovější, co vám svět zábavy může nabídnout. Kromě toho jsme uvedli informace potřebné k zajištění kompatibility se všemi produkty, které mají omezení, takže si je můžete lépe ověřit podle své stávající konfigurace. Zatímco jedním z nejběžnějších doplňků byl streamovací stick, jako je Roku nebo Fire TV, v současné době existuje mnoho modelů televizorů, které mají tuto funkci zabudovanou. Například náš recenzovaný 43palcový televizor TCL má vestavěný Roku, takže k němu nemusíte přidávat nic dalšího, abyste si mohli užívat streamování.

Pokud jde o proces nastavení, zkoumali jsme zkušenosti zákazníků, abychom lépe porozuměli tomu, které produkty bylo snadné nastavit nebo nainstalovat. U všech produktů, které vyžadují trochu více práce, jsme se snažili, aby to bylo jasné.

Průvodce nákupem nejlepšího příslušenství k televizorům

Vlastnosti

 • Pokud kupujete elektronické zařízení, ujistěte se, že má televizor správné připojení, například port USB nebo připojení HDMI. Tak budete moci televizor připojit k externímu pevnému disku a prohlédnout si osobní fotografie nebo videa.
 • U držáků na televizor a dalšího hardwaru se ujistěte, že zvládnou velikost a hmotnost televizoru. Před nákupem můžete porovnat televizory, například 3D televizor, s modelem bez 3D Některé mohou být těžší než jiné, v závislosti na jejich celkových vlastnostech.
 • Další hardware, se kterým by měl být váš nový televizor kompatibilní, zahrnuje televizní antény
 • Některé příslušenství může vyžadovat trochu více šikovných rukou, například montáž nábytku do televizního stojanu nebo instalaci kabelového vedení ve zdi. Před postavením se ujistěte, že máte po ruce potřebné nářadí pro složitější práce.
 • Zkrátka všechny televizory vyžadují určité počáteční nastavení, a to včetně nejlépe hodnocených televizorů Mitsubishi a nejlépe hodnocených televizorů pro Apple TV

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze