Ostatní

Autor: Jakub

Star Wars Kompletní sága - recenze

Recenze: Kouzlo Hvězdných válek uchvacuje diváky po celém světě už od svého prvního uvedení do kin.

Kouzlo Hvězdných válek uchvacuje diváky po celém světě už od svého prvního uvedení do kin. Většina lidí je při prvním zhlédnutí ohromena a zamiluje si postavy, jako je Luke Skywalker, Han Solo, princezna Leia, a dokonce i lovec odměn Boba Fett. Tato sada obsahuje všechny oblíbené filmy Star Wars a dostala se na můj seznam nejlepších dárků pro milovníky Star Wars.

Proč se mi to líbí - Star Wars Kompletní sága

Star Wars Kompletní sága vám umožní sledovat původní trilogii i prequelovou trilogii v úžasné HD kvalitě. Je to nutnost pro každého fanouška Star Wars, zejména proto, že obsahuje celé tři disky speciálních bonusů včetně komentáře George Lucase, vymazaných scén a dalších.

Výhody

  • Kvalitní obraz v HD rozlišení
  • Všech šest filmů pohromadě
  • Tři disky s doplňkovými materiály

Výhody

  • Neobsahuje původní filmové sestřihy
  • Neobsahuje nové epizody ani Lego Star Wars spin-off
  • Objevily se stížnosti na poškozené disky

Provedení

Sada obsahuje všechny filmy s úžasným obrazem v HD kvalitě a nejčistším možným zvukem. Získáte filmy Nová naděje, Impérium vrací úder, Návrat Jediho, Skrytá hrozba, Útok klonů a Pomsta Sithů. Všechna práva jsou samozřejmě vyhrazena společnosti Lucasfilm. Kompletní sága obsahuje také 45 vymazaných a prodloužených scén, rozhovory s herci a štábem, více než 90 minut parodií na Hvězdné války a dokumenty.

Design

Filmy Hvězdných válek mají jedny z nejlepších akčních sekvencí a speciálních efektů, jaké kdy byly natočeny. Původní trilogie je stará více než 30 let, ale obstála ve zkoušce času jako skutečná klasika. V průběhu let byly filmy neustále remasterovány a upravovány, aby byly ještě lepší a zlepšila se jejich obrazová a zvuková kvalita. Tato sada vám umožní sledovat všechny filmy tím nejlepším možným způsobem.

Hodnota

Star Wars Kompletní sága je ideálním dárkem pro stávajícího fanouška nebo pro někoho, koho se snažíte ke Star Wars přivést. Nejenže získáte šest filmů v úžasné HD kvalitě, ale také tři disky navíc s mnoha hodinami bonusového obsahu. Většina fanoušků ocení všechny dosud neviděné vymazané scény a dozví se zajímavosti.

Moje recenze Kompletní ságy je u konce a zjistil jsem, že tato sada je fantastickou investicí pro každého fanouška Star Wars. Obsahuje šest nadčasových filmů a tři plnohodnotné disky s bonusovými materiály. Neobsahuje filmové sestřihy původní trilogie, ale to je jen malá cena vzhledem k tomu, že získáte vylepšené verze.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze