Top tiskárny účtenek

Recenze: Jaké funkce dělají nejprodávanější tiskárnu účtenek nejprodávanější? Hledání nejlepší tiskárny účtenek začíná vynikající kombinací rychlosti a konektivity.

Jaké funkce dělají nejprodávanější tiskárnu účtenek nejprodávanější? Hledání nejlepší tiskárny účtenek začíná vynikající kombinací rychlosti a konektivity. Proto budete chtít najít tiskárnu účtenek s vysokou výchozí rychlostí tisku alespoň 250 mm za sekundu. Hledejte tiskárnu účtenek s vestavěným portem USB/Ethernet, rozhraním Bluetooth a připojením Wi-Fi pro efektivní a snadný tisk. Přestože design není tak důležitý jako rychlost a konektivita, můžete si pořídit tiskárnu s kompaktnějším designem krychle.

Těsně na druhém místě je typ technologie použité k tisku účtenek. Nejlepší tiskárny účtenek používají tepelnou nebo jehličkovou technologii, která umožňuje vytvářet vysoce kvalitní text a obrázky. Hledejte také pokladní tiskárnu, která může tisknout černobíle nebo barevně, například sériovou dvoubarevnou pokladní termotiskárnu. Nakonec si pořiďte tiskárnu účtenek s vysokorychlostním tiskem s automatickou řezačkou, abyste mohli účtenky při tisku snadno a pohodlně řezat. Čtěte dále našeho průvodce nákupem tiskáren účtenek a dozvíte se více.

Top tiskárny účtenek

#1 Tiskárna Star Micronics TSP143IIILAN

Odměna: TOP PICK

CO SE NÁM LÍBÍ: Každou práci zvládnete mnohem rychleji, protože toto zařízení zvládne až 43 výtisků za minutu. Je také jednoduché na nastavení. Kromě toho budete mít k dispozici rychlé vkládání papíru, abyste neztráceli čas.

 • 43 výtisků za minutu
 • Snadné nastavení
 • Rychlé vkládání papíru
 • Musí být méně odolná

S touto tiskárnou účtenek si užijete vysokorychlostní výtisky, kterých u konkurenčních modelů nedosáhnete. Dokáže vytisknout až 43 účtenek za minutu, což vychází přibližně na 250 mm/s. Její nastavení pomocí přiloženého kabelu je také bezproblémové. U tohoto modelu využijete ethernetové připojení. Je však nezbytné poznamenat, že někteří spotřebitelé měli s tiskárnami problémy nedlouho po jejich pořízení. To zpochybňuje její celkovou životnost.

K dispozici je funkce hlášení chyb, takže vás nikdy nezaskočí, když se objeví problémy. Má také upozornění na stav v reálném čase, která vám pomohou mít tisk pod kontrolou. Kromě toho budete mít k dispozici přístup k funkci PromoPRNT, která vám místo účtenky vytiskne propagační reklamu. Díky konstrukci clamshell je vkládání na papír mnohem snazší. Tuto metodiku "vhoď a tiskni" ocení na tomto modelu mnoho spotřebitelů.

#2 Tiskárna Epson TM-T20II

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

CO SE NÁM LÍBÍ: Toto malé zařízení má vysoce kompaktní design, díky kterému se vejde kamkoli a dokonce s vámi může cestovat. Díky svému vzrůstu je šetrné k životnímu prostředí a má nízkou spotřebu energie. Připojit se můžete také pomocí Bluetooth.

 • Nízká spotřeba energie
 • Nabízí připojení přes Bluetooth
 • Vysoce kompaktní design
 • Nedělá více kopií

Technologie obsažená v tomto modelu je fantastická, zejména při pohledu na jejich systém termálního řádkového tisku. Jistě také oceníte, že spotřebovává méně energie než konkurenční modely. Pro svou funkci si totiž vyžádá pouze přibližně 1,8 A. S tímto modelem však nebudete moci tisknout dvě kopie účtenky, což by mohlo být překážkou. Pokud provozujete restauraci nebo podobný podnik, nemusí to být dobrá volba.

Připojit se budete moci pomocí rozhraní USB, které je u tohoto typu zařízení standardem. Budete také moci tisknout kupóny na účtenky. Tato funkce se hodí podnikům, které chtějí zvýšit své tržby a dát návštěvníkům důvod k návratu. Technologie tisku ePOS vám umožní tisknout přímo z mobilního zařízení nebo dokonce z webových aplikací. Jedná se o mimořádně pohodlný způsob, jak provozovat své podnikání zcela online.

#3 Tiskárna účtenek MUNBYN

Odměna: NEJLEPŠÍ ZA MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Toto zařízení vás ohromí už samotným počtem připojení. Má také možnost automatického řezání papíru, takže nebudete ztrácet méně času ručním řezáním. Potěší vás také design pro zavěšení na zeď.

 • Více možností připojení
 • Automatické řezání papíru
 • Závěsný design
 • Není kompatibilní s aplikací Square

Tato možnost rychlého tisku je vynikající pro ty, kteří jsou pod velkým tlakem a potřebují rychle vyřídit frontu lidí nebo velké množství objednávek. Za minutu s ní vytisknete 40 účtenek. To je ohromující rychlost 230 mm/s. Díky této rychlosti můžete od tohoto modelu očekávat vynikající efektivitu a celkové zvýšení produktivity pro vás i vaše zaměstnance. Obchodníci, kteří používají Square, by se však měli tomuto provedení vyhnout. S touto platformou nebude spolupracovat, takže pro vaše podnikání nebude užitečná.

Má také design pro zavěšení na zeď. To znamená, že ji můžete snadno zavěsit, takže nepřekáží a je snadno skladovatelná. Díky zavěšení bude také mnohem přístupnější než jeho zastrčení do skříně nebo pod stůl. Součástí této tiskárny je flash disk s ovladačem tiskárny, SDK, nástroji, uživatelskou příručkou a videonávody. To znamená, že nastavení bude neuvěřitelně snadné a budete mít k dispozici všechny materiály, které potřebujete, abyste mohli začít pracovat.

#4 Tiskárna TEROW T5890K

Odměna: Nejlepší pro přenosnost

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato cenově výhodná varianta vám umožní přístup k vysoce kvalitním výtiskům. Má také více funkcí, které vám usnadní život. Tento model má velmi lehkou konstrukci, která se rychle přenáší s vámi.

 • Superlehký design
 • Více funkcí
 • Nákladově efektivní varianta
 • Není tak výkonný

Těm, kteří hledají formu i funkci, se bude líbit, co najdou v tomto modelu. Má úžasnou funkčnost, umožňuje tiskové příkazy ESC/POS a vestavěnou vyrovnávací paměť pro data. Podporuje také tisk bitmap a stažené grafiky. To vše z ní činí pohodlnou volbu pro vytížené podniky. Nezapomeňte, že nemá takový výkon, jaký mohou mít konkurenční modely. Bude mít problémy s tiskem účtenek s velkým množstvím textu, což by mohlo být pro některé podniky překážkou.

Jedná se o lehkou a vysoce přenosnou variantu pro podniky, které cestují, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou. Nebude vám překážet a snadno ji uložíte do batohu nebo kufru. Nemusíte se také obávat, že by se jednalo o hlučnou variantu, protože provoz je téměř neslyšný. Používá bezkazetový systém, takže se nemusíte starat o náhradní pásky nebo kazety. Díky tomu je také šetrnější k životnímu prostředí.

#5 Tiskárna EOM-POS

Odměna: NEJLEPŠÍ ZA KOMPATIBILITU S VÍCEVSTUPOVÝMI ZAŘÍZENÍMI

CO SE NÁM LÍBÍ: Když si vyberete tento model, získáte celý balíček díky dodávanému příslušenství, jako je vzorkovací role a napájecí adaptér. Instalační příručka usnadňuje nastavení. Má také více než jeden vstup.

 • Více než jeden vstup
 • Má přiložené příslušenství
 • Obsahuje instalační příručku
 • Může být příliš neohrabaný

Uvítáte, že tento systém využívá termální tisk. To znamená, že už nikdy nebudete muset kupovat inkoustové kazety. Díky tomu zůstane ve vašem rozpočtu více peněz a kazety se nedostanou na skládky. Jedná se o cenově výhodnou variantu, která má v ceně 2letou záruku a doživotní technickou podporu. Jedná se však o poměrně neohrabaný model, který může překážet při každodenním provozu, pokud nemáte k dispozici značný prostor pro práci. To by pro někoho mohlo být překážkou.

Koupí této tiskárny získáte celou řadu produktů. Obdržíte tiskárnu termálních účtenek a také napájecí adaptér, napájecí kabel, vzorovou roli termálního papíru a kabel USB. Jedná se o kompletní sadu produktů, takže nastavení může být snadné. Značka dokonce přikládá instalační příručku a CD, abyste během procesu nebyli zmateni.

#6 Kapesní tiskárna ST-CARE Mini

Odměna: Nejlepší pro mladé uživatele

CO SE NÁM LÍBÍ: Určitě si zamilujete, jak je toto zařízení roztomilé a jak se díky multifunkčnímu designu postará o všechny vaše potřeby najednou. Můžete také použít aplikaci značky pro úpravy, abyste se ujistili, že jsou snímky před tiskem dokonalé.

 • Multifunkční design
 • Včetně editační aplikace
 • Vysoce kompaktní design
 • Má dětskou estetiku

Tato rozkošná varianta je ideální pro podporu podniků, které se zaměřují na děti, jako jsou butiky nebo hračkářství. Růžovo-bílé tělo je neuvěřitelně kompaktní pro maximální přenosnost. To znamená, že budete moci cestovat, kamkoli budete potřebovat, a vzít si ho s sebou. Bohužel má tato tiskárna poněkud dětský estetický vzhled. Z tohoto důvodu je nejvhodnější pro děti, teenagery nebo dokonce pro malé podniky, které oslovují toto publikum.

Součástí nákupu této tiskárny je také aplikace, kterou značka nabízí. To znamená, že můžete tisknout mnohem více než jen účtenky. Multifunkčnost této tiskárny z ní dělá neuvěřitelně cenově výhodnou volbu, zejména pokud potřebujete tisknout věci, jako jsou seznamy úkolů, poznámky, značky a další. Můžete dokonce rychle vytisknout zprávy nebo poznámky pro celý tým, aby se mohli informovat o všem důležitém.

Průvodce nejlepšími tiskárnami účtenek pro začátečníky

Jaké jsou nejlepší tiskárny účtenek?

Tiskárny účtenek jsou v podstatě tiskárny používané v místě prodeje. Primárním účelem tiskárny účtenek je tisk prodejních dokladů a hlášení o transakcích v maloobchodě a pohostinství. Tiskárny účtenek se připojují k počítačům nebo pokladnám pomocí kabelu USB nebo jiných možností připojení, jako je Wi-Fi nebo Bluetooth. Mohou také podporovat integraci se zařízeními IOS a Android.

Nejlepší pokladní tiskárna je vybavena vysokorychlostním tiskovým mechanismem pro tisk účtenek. V závislosti na modelu tiskárny a rozhraní může tisknout rychlostí až 250 mm za sekundu černě nebo barevně. Většina termotiskáren používá papír citlivý na teplo, který produkuje vysoce kvalitní a čitelný text, čárové kódy a grafiku. Termální tiskárna účtenek vytváří na papíře reliéfní otisk textu.

Termální tiskárny účtenek jsou sice dražší než nárazové tiskárny, ale produkují mnohem lepší kvalitu tisku. Jsou vybaveny vyměnitelnými bateriemi, které zajišťují nepřetržitý tisk v případě výpadku interního zdroje napájení nebo nedostupnosti síťového zdroje.

Nejlepší tiskárny účtenek mají kompaktní design. Jsou vybaveny řezacími mechanismy, jako je technologie automatického řezání a automatického snímání, abyste na konci každé transakce rychle získali vytištěné účtenky.

Nejlepší tiskárny účtenek jsou vysoce mobilní a lze je přenášet z jednoho místa na druhé. Tato přenosná tiskárna je kompatibilní s většinou pokladního softwaru a fakturačních systémů, jako jsou Xero, QuickBooks a Sage. Další tiskárnou, která dobře spolupracuje s tiskárnou účtenek, je působivá tiskárna 11×17, která dobře pracuje s dokumenty, jako jsou mapy a plány pro architekty.

Pokud naopak hodně rozesíláte, podívejte se na náš přehled předních tiskáren obálek.

Tiskárny obálek vs. běžné tiskárny

Tiskárny účtenek nabízejí některé rozmanité rozdíly oproti běžným tiskárnám.

Nejprve funkčnost. Tiskárny účtenek jsou výslovně určeny k tisku účtenek. Ve srovnání s běžnými tiskárnami mají výrazně větší roli papíru. Mají také menší tiskovou hlavu než běžné tiskárny. Proto již nemusíte papír na účtenky inkoustovat stejným nastavením jako u běžné inkoustové tiskárny.

Termální tiskárna účtenek nevyžaduje ke své činnosti spotřební materiál, a proto pomůže ušetřit náklady spojené s výměnou inkoustových kazet a pásek. Tiskárny účtenek mají také ve srovnání se standardními tiskárnami mnohem větší kapacitu papíru. Je to proto, že jsou navrženy pro tisk na souvislé role papíru. To také umožňuje mnohem rychlejší tisk ve srovnání s tradičními tiskárnami.

Přímá termotiskárna může při správném rozhraní a instalované technologii tisknout až 300 mm za sekundu. Protože potřebují tisknout pouze účtenky, je tisková hlava menší než u standardní tiskárny. Tím se snižuje množství materiálu, který se do tiskárny vkládá, a snižuje se hlučnost.

Zatímco standardní tiskárny mají omezenou kapacitu pro ukládání údajů o zákaznících, nejlepší tiskárna účtenek může ukládat velké objemy informací o zákaznících. To je významná výhoda, pokud často obchodujete se stejnými zákazníky znovu a znovu.

Významnou výhodou používání tiskáren účtenek je, že jsou dodávány s výkonným softwarem pro vytváření sestav. Díky tomu můžete snadno zjistit informace o zásobách, tržbách a dalších údajích souvisejících s vaším podnikáním. Tiskárny účtenek také umožňují tisknout účtenky z pokladního softwaru, takže při tisku není nutné neustále připojovat počítač nebo pokladnu.

Průmyslová tiskárna vám může poskytnout výkon pro tisk účtenek s vyšší kapacitou než standardní tiskárny. Průmyslové tiskárny účtenek však mají i některá omezení. Průmyslové tiskárny jsou obvykle velké, neskladné a těžké. Také vyžadují jednou za čas náročnou údržbu, protože je třeba je často čistit.

Dalším významným rozdílem je mobilita. Vezměme si například miniaturní termální pokladní tiskárnu. Jedná se o přenosnou tiskárnu, která je dostatečně lehká na to, aby se dala přenášet, a vyžaduje pouze připojení USB. Nejlepší tiskárny účtenek jsou navíc typu plug-and-play a po instalaci ovladačů se automaticky připojí k vašemu pokladnímu systému.

Tiskárny účtenek mají také menší rozměry a nezaberou příliš mnoho místa, což je významná výhoda, pokud vlastníte malý obchod s omezeným prostorem na pultu.

Jak fungují tiskárny účtenek

Tiskárny účtenek mají rozhraní, které se snadno používá a lze je snadno připojit k pokladnímu systému. K tisku účtenek používáte systém POS (prodejní místo), jako je MICROS, STAR nebo APG, který se připojuje přímo k tiskárně. Sériový datový kabel propojí váš pokladní systém s tiskárnou účtenek.

Přímá termální tiskárna účtenek je velmi efektivní tiskový stroj, který funguje při použití pouze na tepelnou energii. Tiskárna používá pásku z termopapíru, stejného druhu, jaký používají pokladny.

Pásky do těchto tiskáren se obvykle dodávají v rolích, což umožňuje tisknout účtenky rychleji a po delší dobu bez přerušení práce nebo čekání mezi jednotlivými tiskovými úlohami. V závislosti na typu zakoupené termální tiskárny účtenek můžete očekávat, že na jednu roli termálního papíru vytisknete až 1 200 účtenek.

Základní myšlenka přímých termálních tiskáren je poměrně jednoduchá; tisková hlava se zahřeje, papír se jí dotkne a pak získáte účtenku. Je to tak jednoduché. Tisková hlava se skládá z malých rezistorů, které se zahřívají a vytvářejí inkoust, který se mění v text.

Průmyslová tiskárna štítků funguje tak, že zahřívá pásku a přitlačuje ji k papíru, čímž vytváří štítky. Tyto vysokorychlostní tiskárny jsou nejlepším typem pro rychlý tisk mnoha štítků. Například v balicím průmyslu jsou čas peníze a opakující se úkoly mají základní význam. Některé tiskárny mohou tisknout štítky s čárovými kódy pro sledování položek a zásob.

Nakonec všechny tiskárny účtenek fungují stejně. Pro své podnikání můžete použít libovolnou variantu, ale při rozhodování o tom, která bude nejvhodnější, je nutné zvážit své potřeby a rozpočet.

Proč byste si měli pořídit novou tiskárnu účtenek?

Potřebujete novou tiskárnu účtenek? Pokud brzy začnete podnikat nebo plánujete rozšíření stávajícího podniku, měla by být tiskárna účtenek na vašem nákupním seznamu. Vyznačují se menšími rozměry, které šetří místo. Nejlepší tiskárny se snadno instalují a používají a mají uživatelsky přívětivý design. Různé možnosti připojení, například tiskárna s rozhraním Bluetooth nebo bezdrátová tiskárna, vám usnadní její přemisťování po obchodě. Většina těchto tiskáren je kompatibilní s několika pokladními systémy, což znamená, že stačí nainstalovat ovladače tiskárny a můžete začít tisknout účtenky.

Silný tiskový výkon tiskárny účtenek vám umožní tisknout účtenky ve velkých objemech. Například rychlost tisku standardní multifunkční 3palcové (80mm) termotiskárny je až 100 mm/s.

 • Snadno se používá: Většina lidí, kteří si kupují tiskárnu účtenek, obvykle potřebuje takovou, která se snadno používá. Hlavním důvodem je, že většina kupujících není technologicky zdatná a bude si muset ovladač tiskárny nainstalovat sama. Nejlepší tiskárny účtenek usnadňují každému, aby je začal používat, aniž by musel volat nebo si najímat někoho na podporu.
 • Několik možností připojení: Nejlepší tiskárny účtenek nabízejí více než jednu možnost připojení. Některé z těchto možností zahrnují bezdrátové připojení a Bluetooth, což vám usnadní přemisťování tiskárny po obchodě a připojení k dalším zařízením v dosahu bez nutnosti instalace kabelů.
 • Jsou kompatibilní s více zařízeními: Nejlepší tiskárny účtenek se integrují se systémy Android a Windows, tiskárnami s odstíny šedi, pokladními systémy a většinou zařízení s porty USB. To usnadňuje okamžité zahájení používání tiskárny bez nutnosti kupovat další zařízení nebo se celý den soustředit na obrazovku počítače při tisku účtenek.
 • Jsou vysoce mobilní: Nejlepší přenosná mobilní termotiskárna je dostatečně kompaktní a lehká, aby ji bylo možné podle potřeby přemisťovat po obchodě. Malé rozměry také znamenají maximální využití prostoru základny tiskárny.
 • Vysoce kvalitní tisk: Spolehlivá stolní tiskárna, která zaručuje vysoce kvalitní tisk a čistý text na účtenkách. Při nákupu nejlepší tiskárny účtenek je nejdůležitější hledat termální tiskárnu účtenek s vysokou rychlostí tisku a přesným tiskem.
 • Jsou cenově výhodné: Nejlepší tiskárny účtenek nabízejí cenově výhodné řešení termálního pokladního tisku. Tyto tiskárny pracují efektivně z hlediska funkčnosti a poskytují vysoce kvalitní výtisk při nižší spotřebě energie na provoz. Termální tiskárna účtenek, jako je například tiskárna Epson TM-T20II Direct Thermal Printer, která je certifikovaná jako tiskárna s energetickou hvězdou, může být pro váš maloobchodní podnik velkým přínosem.
 • Může být nákladná na pořízení: Ačkoli celkové provozní náklady mohou být nižší, pořizovací náklady na nejlepší tiskárnu účtenek se mohou ukázat jako poměrně nákladné. Je to především proto, že budete muset zakoupit samostatnou pokladní zásuvku a případně další software.
 • Některé jsou hlučné: Alarmující chybové pípání tiskárny může být pro některé lidi rušivé. To však není problém, který by vás měl odradit od její koupě, protože některé tiskárny vydávají nízký nebo dokonce tichý zvuk, a přitom jsou stále vysoce účinné.
 • Mohou postrádat další funkce: Některé z nejlepších tiskáren účtenek na trhu mohou postrádat prvky univerzální tiskárny. To znamená, že tiskárna nemusí vytvářet jiné dokumenty než účtenky nebo nemusí být selektivní v šířce papíru.

Jak dlouho vydrží tiskárna účtenek?

Průměrná životnost tiskárny účtenek je přibližně deset let. Je to proto, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponent, které zajišťují, že tiskárna bude dlouho efektivně fungovat.

Jejich životnost můžete prodloužit také tím, že se o tiskárnu budete dobře starat a pravidelně ji čistit, abyste zabránili usazování prachu nebo jiných nečistot, které by mohly ovlivnit její funkčnost. Podle potřeby provádějte úpravy pro dosažení optimálního výkonu, zejména při přechodu na pokročilé role papíru pro vyrovnání rozdílné hmotnosti.

Také část, která je nejvíce náchylná k poškození, je tisková hlava, jejíž životnost se pohybuje kolem 2 až 3 let. Špatné používání stolní tiskárny štítků a čištění drsnými chemikáliemi může jejich životnost výrazně zkrátit, proto je třeba při dlouhodobém používání dbát zvýšené opatrnosti.

Pokud je tiskárna účtenek v provozu déle než rok, je vhodné ji odnést k odbornému technikovi, který ji může udržovat a vyměnit opotřebované díly. Tím dále zajistíte, že si vaše mobilní tiskárna účtenek udrží po dlouhou dobu vysoký standard výkonu.

Jak vybrat nejlepší tiskárnu účtenek

Při nákupu nejlepší tiskárny účtenek pro vaši firmu musíte zvážit zásadní faktory. Faktory, jako je rychlost tisku, možnosti připojení, typy písma a podobně, jsou zásadní pro informované rozhodnutí před nákupem jakéhokoli zařízení. Zásadní je také zohlednit prostorovou dostupnost, protože nedostatek místa může výběr tiskáren omezit. Čtěte dále a dozvíte se o nich více a o tom, jak si vybrat příští tiskárnu účtenek.

1. Jaké jsou potřeby mé firmy?

Předtím, než se rozhodnete, která tiskárna účtenek je pro vaši firmu nejlepší, musíte posoudit své obchodní potřeby. Pokud vlastníte restauraci nebo jiný malý maloobchodní podnik, potřebujete pouze úvodní tiskárnu pro tisk účtenek z kreditních karet a rychlou obsluhu zákazníků. Na druhou stranu, pokud je vaše podnikání založeno na velkoobjemových transakcích, jako jsou supermarkety a obchody se smíšeným zbožím, budete potřebovat velkoobjemovou tiskárnu pro rychlejší tisk účtenek.

2. Je tiskárna účtenek kompatibilní s mými zařízeními?

Ujistěte se, že kupovaná tiskárna účtenek je kompatibilní s operačními systémy vašeho počítače a pokladní zásuvkou. Zajistíte tak efektivní propojení mezi zařízeními a vyhnete se problémům při vytváření účtenek.

3. Kolik místa mám k dispozici?

Velikost nebo objem prostoru, který máte k dispozici, může výrazně ovlivnit výběr tiskáren. Pokud máte například velkou maloobchodní prodejnu, můžete potřebovat velkoobjemovou tiskárnu. Dostupnost prostoru však může omezit výběr tiskáren, které můžete zvolit.

4. Jaká je kvalita tisku?

Při posuzování kvality je třeba vzít v úvahu dva faktory. Patří mezi ně rozlišení tisku a rychlost tisku. Některé tiskárny nabízejí vysoké rozlišení, zatímco jiné dokáží tisknout účtenky rychleji než ostatní. Vyberte si tiskárnu s oběma těmito vlastnostmi, abyste získali tiskárnu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Stejně jako kvalitní tiskárna pro učitele, i kvalita tiskárny účtenek závisí na modelu a typu tiskárny.

5. Má tiskárna účtenek záruku?

Jelikož je většina tiskáren poměrně drahá, ujistěte se, že jste si vybrali tiskárnu účtenek s nějakou zárukou. Měli byste si však prostudovat podmínky této záruky, abyste se vyhnuli zbytečným nákladům během jejího trvání.

6. Je tiskárna cenově výhodná?

Je důležité si uvědomit, že ne všechny tiskárny účtenek jsou stejné. Některé sice dokáží tisknout velmi vysokou rychlostí, ale jejich náklady mohou být v důsledku toho tak vysoké. Na druhou stranu některé tiskárny mohou poskytovat vysoce kvalitní výtisky za nízké ceny. Ty by měly být vaší první volbou, protože vám poskytnou optimalizovaný poměr ceny a výkonu.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze