Interview s Blankou Běhounkovou - Studio Mandarinka

V exkluzivním rozhovoru s Blankou Běhounkovou, zakladatelkou Studia Mandarinka v Praze, se dozvíme o unikátních přístupech k wellness a terapiím, které studio nabízí. Blanka rozpráví o výhodách BEMER terapie, široké škále masáží, aromaterapeutických procedur a osobních technikách pro obnovu a regene

Adam Kratochvíl: Dobrý den, Blanko. Mohla byste se našim čtenářům krátce představit?

Blanka Běhounková:Dobrý den, Adame. Jmenuji se Blanka Běhounková a jsem zakladatelkou Studia Mandarinka, které se nachází v centru Prahy. Specializuji se na wellness a terapeutické služby, včetně aromaterapie a BEMER terapie.

Adam Kratochvíl: Co je to přesně BEMER terapie a jaké přináší výhody?

Blanka Běhounková: BEMER terapie je založena na principu bioelektromagnetického pole, které stimuluje mitochondrie v buňkách a podporuje krevní oběh. To má pozitivní dopad na imunitní systém, pomáhá regenerovat tělo a je účinné i při rehabilitaci po COVID-19.

Adam Kratochvíl:Jaké další služby nabízíte ve svém studiu?

Blanka Běhounková: Nabízíme širokou škálu masáží a aromaterapeutických procedur. Naši klienti si mohou vybrat z několika balíčků péče, které zahrnují masáže, parafínové zábaly, koupel nohou s himálajskou solí a seznámení s éterickými oleji, dále provádíme tzv. Bowenovu tlakovou masáž-to je velmi účinná metoda „brnkání přes svaly“, kdy se bolavá místa velmi rychle regenerují. Mám za sebou kurz pokročilých technik této Bowenovy metody, radím klientům také, jak si při některých obtížích mohou pomoci sami.

Adam Kratochvíl: Můžete nám popsat, jak probíhá typická návštěva vašeho studia?

Blanka Běhounková: Klienti si u nás užívají relaxační a klidné prostředí. V úvodu nabízíme lahodný čaj-nebo jiný nápoj a při krátkém hovoru vysvětlíme princip terapie, kterou si vybrali, případně doladíme, jak bude vše probíhat. Např. pro aromaterapeutickou masáž ještě postupně společně vybereme oleje do směsi k masáži. Následuje samotná masáž a na závěr si klient odnese zbytek směsi k domácímu použití. U masáží proti bolesti předáváme zkušenosti s rehabilitačním cvičením, nabízíme např. účinné přírodní gely na bolavé klouby a svaly. Snažíme se, aby každý odcházel s pocitem naprostého uvolnění a obnovy.

Adam Kratochvíl: Jaké jsou vaše budoucí plány pro Studio Mandarinka?

Blanka Běhounková: Chceme nadále rozšiřovat naši nabídku služeb, nabízet terapii Bemer v kombinaci s masážemi, a poskytovat našim klientům nejlepší možné zážitky pro jejich tělesné i duševní zdraví. Také plánujeme zavést nové typy terapií a masáží.

V Novém roce plánujeme kurzy pro obnovu čichu, pravidelným tréninkem lze totiž některé obtíže získané např. v důsledku nemoci Covid 19 úspěšně zmírnit nebo i zcela odstranit.

Nabízíme také výhodné permanentky, aby naši pravidelní klienti měli možnost užívat si naše služby za lepší ceny.

Takto se snažíme přizpůsobit individuálním potřebám každého klienta. Každý člověk je originál a je úžasné pozorovat klienty, jak po návštěvě Studia Mandarinka doslova rozkvétají..

Adam Kratochvíl: Jaké jsou vaše největší výzvy při provozování wellness studia a jak se s nimi vypořádáváte?

Blanka Běhounková: Jednou z největších výzev je udržet krok s nejnovějšími trendy v wellness a terapiích. Stále se vzděláváme a rozšiřujeme naše dovednosti – letos jsem se stala partnerem BEMER, tento špičkový přístroj opravdu pomáhá významně zlepšit zdraví, nabízíme zapůjčení tohoto přístroje domů, nebo poradenství pro jeho zakoupení. Také jsem absolvovala kurzy Bowenovy techniky- velmi účinné terapie-jak už jsem zmínila. V rámci závěrečné práce ke studiu na Institutu aromaterapie provádím akupresuru s éterickými oleji, mnozí klienti si ji oblíbili po masáži jako účinnou metodu k postupnému zmírnění bolestí kloubů a svalů.

Adam Kratochvíl: Jaké speciální nabídky nebo akce plánujete pro své klienty v nadcházejícím období?

Blanka Běhounková: Teď před Vánoci jsou to Voňavé podvečery (6.12. a 13.12. od 17:30), na kterých se účastníci seznámí s vlastnostmi a účinky éterických olejů, mohou vytvořit voňavé dárky- inhalační tyčinky, parfémky, soli a oleje do koupele, mohou si také zakoupit oleje a další kosmetiku od partnerských firem Bewit a Nobilis Tilia a zakoupit poukazy na masáže za výhodnou cenu. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí zpříjemnit adventní čas a odpočinout si od předvánočního shonu.

Adam Kratochvíl: Děkuji vám za rozhovor a přeji hodně úspěchů do budoucna.

Blanka Běhounková: Děkuji, Adame. Těšíme se na návštěvu všech, kteří hledají relaxaci a regeneraci v srdci Prahy.

Nejnovější recenze