Nejlepší přenosná tiskárna v roce 2022 - 10 recenzí nejlepších mobilních tiskáren

Recenze: Při hledání nejlepších přenosných tiskáren je třeba určit vlastnosti a funkce, které potřebujete pro své použití.

Při hledání nejlepších přenosných tiskáren je třeba určit vlastnosti a funkce, které potřebujete pro své použití. Doporučujeme, abyste se zaměřili pouze na tiskárny, které jsou kratší než 15" na šířku, váží méně než pět kilogramů a mají pokročilé a spolehlivé možnosti bezdrátového připojení. Ujistěte se, že jste zvážili výdrž baterie tiskárny a dobu potřebnou k jejímu dobití. Při nákupu přenosné tiskárny vždy hledejte rychlé a spolehlivé funkce bezdrátového připojení. To jsou některé z prvků, na které je třeba se při nákupu nejlepších tiskáren zaměřit.

Po prozkoumání stovek recenzí přenosných tiskáren s širokou škálou funkcí a cen jsme zjistili, že HP OfficeJet 200 je nejlepší přenosná tiskárna, kterou si dnes můžete koupit. Čtěte dále o této tiskárně a našich dalších nejlepších tipech a dozvíte se více o nejlepších tiskárnách na současném trhu.

Top 10 nejlepších přenosných tiskáren

#1 Přenosná tiskárna HP OfficeJet 200

Odměna: Tiskárna je nejprodávanější tiskárnou v České republice, která se pyšní nejvyšším oceněním v historii: TOP PICK

CO SE NÁM LÍBÍ: Je působivé, že se společnosti HP podařilo do tohoto zařízení, které váží méně než pět kilogramů a vejde se do brašny na notebook, umístit 2" obrazovku, vstupní zásobník na 50 listů a inkoustovou tiskovou hlavu se dvěma kazetami. Tato tiskárna funguje jako plnohodnotná tiskárna, ať jste kdekoli.

 • Rychlonabíjecí akumulátor
 • Široká škála kompatibility s papírem
 • Tisk přes Wi-Fi Direct bez nutnosti připojení k síti
 • Žádné skladování papíru

Tiskárna HP OfficeJet 200 dosahuje ve svém designu vynikající rovnováhy mezi přenosností a funkčností. Přestože toto zařízení váží méně než pět kilogramů, působí dojmem inkoustové tiskárny plné velikosti se vstupním zásobníkem na 50 listů a barevným tiskem v rozlišení až 4800 x 1200 dpi. Podporuje také různé velikosti médií, včetně nejběžnějších formátů pro firemní tisk a fotografického papíru.

Tiskárna funguje na odnímatelnou dobíjecí baterii i na síťové napájení. Baterii můžete nabít během 90 minut a máte možnost zakoupit další baterie, abyste je mohli vyměnit, pokud jste na cestách delší dobu. Výklopný ovládací panel s 2" displejem je v případě potřeby velmi užitečný a intuitivní, ačkoli funkce automatického bezdrátového připojení této tiskárny usnadňuje připojení k notebooku a zařízením, ať už s routerem, nebo bez něj. Porovnejte ji s nejlepší bezdrátovou tiskárnou, která nabízí nejvšestrannější možnosti připojení, mimořádné výkony a kvalitu tisku.

#2 Přenosná tiskárna Epson WorkForce WF-110

Odměna: Nejlepší pro firemní uživatele

CO SE NÁM LÍBÍ: Pokud jde o tisk pro práci, tato tiskárna Epson vám poskytne rovnováhu mezi kvalitou, efektivitou a přenosností, kterou potřebujete. Pokročilá technologie Wi-Fi vám zajistí spolehlivé připojení a energeticky úsporná rozšiřitelná baterie vám zajistí energii na cestách.

 • Rozšiřitelná baterie
 • Automatické vypnutí pro úsporu energie
 • Rychlé 5G Wi-Fi
 • Pomalý barevný tisk na baterii

Tiskárna Epson WorkForce WF-110 s mnoha funkcemi je navržena tak, abyste byli kdykoli a odkudkoli připojeni a připraveni k práci. Díky technologiím 5G Wi-Fi a Wi-Fi Direct máte jistotu, že mobilní tiskárna bude mít rychlé a spolehlivé připojení k vašim zařízením, ať jste kdekoli. Vestavěná lithium-iontová baterie zajišťuje spolehlivý bezdrátový tisk. Zařízení nabízí možnosti USB i AC adaptéru pro případ, že potřebuje nabít a vy chcete pracovat ze sítě. Možnost přidání další externí baterie je skvělá pro ty, kteří mohou potřebovat extra šťávu pro časté bezdrátové použití. Rovněž splňuje podmínky programu Energy Star, což znamená, že je velmi energeticky úsporná.

Ovládání tiskárny je snadné prostřednictvím 1,4" barevného displeje a vestavěného ovládacího panelu, což je u přenosných modelů jedinečná funkce. Její systém dvou inkoustových kazet využívá vysoce kvalitní, okamžitě schnoucí inkoust, který dosahuje optimalizovaného rozlišení až 5760 x 1440 dpi. Díky tomu má tiskárna velký rozsah pro tvorbu prezentačních materiálů, zpráv, faktur, tabulek, smluv a dalších materiálů. Můžete dokonce tisknout až na 110 lb karton. Srovnejte to s nejlepší tiskárnou na karton, která zpracuje vlastní formáty až do velikosti 13 x 19" a můžete tisknout bez okrajů. Pokud chcete menší výtisky než tyto, můžete zvážit i nejlépe hodnocené kompaktní tiskárny.

#3 Přenosná tiskárna Fujifilm Instax Mini Link

Odměna: Nejlepší pro mobilní fotografie

CO SE NÁM LÍBÍ: Kapesní tiskárna Fujifilm Instax Mini Link má spoustu zábavných funkcí pro prohlížení, úpravy a tisk fotografií z chytrého telefonu. Pomocí této kompaktní tiskárny můžete přidávat vlastní rámečky, vytvářet koláže, přidávat text a grafiku a spojovat se s přáteli.

 • 100 reprodukcí na jedno nabití
 • Technologie tisku bez náplně
 • Rozsáhlé funkce úprav v aplikaci
 • Připojuje se pouze přes Bluetooth

Přiveďte své fotografie z chytrého telefonu k životu s tiskárnou Fujifilm Instax Mini Link, která se připojuje bezdrátově z mobilního zařízení prostřednictvím technologie Bluetooth. Jedná se o ideální přenosnou tiskárnu pro použití s telefonem, která váží méně než 8 uncí a je široká pouhých 3,5". Její interní dobíjecí lithium-iontová baterie dokáže na jedno nabití vytisknout až 100 výtisků a dobije se za pouhých 80 minut. Fotografie jsou vytištěny do 12 sekund od zahájení tiskové úlohy.

Všechny funkce tiskárny lze spravovat v chytrém telefonu pomocí aplikace Instax Mini Link, která má řadu jedinečných a zábavných režimů. Pomocí režimu tisku můžete snadno upravovat a tisknout fotografie a snímky z videí. Zábavný režim vám umožní spojit se a spolupracovat s přáteli, vytvářet koláže a přidávat k fotografiím náčrtky. Všechny tyto funkce dělají z této tiskárny Fujifilm nejlepší přenosnou fototiskárnu současnosti. Studenti mohou také dát přednost nejlepší tiskárně pro studenty, která ve své konstrukci nabízí vynikající rovnováhu mezi přenosností a funkčností.

#4 Přenosná tiskárna Canon Pixma iP110

Omlouváme se, ale tento produkt není dočasně skladem

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato tiskárna Canon Pixma iP110 dosahuje lepšího barevného rozlišení než mnohé tiskárny plné velikosti, což uživatelům umožňuje snadno vytvářet vysoce kvalitní fotografie a dokumenty z lehkého a kompaktního zařízení. Možnost přímého tisku z hlavních cloudových služeb vám dává možnost tisknout prakticky cokoli odkudkoli.

 • Pětibarevná inkoustová technologie
 • Přístup ke cloudovým službám prostřednictvím intuitivní mobilní aplikace
 • Tisk přes Wi-Fi Direct bez sítě
 • Žádné ovládací prvky na palubní desce

Tiskárna Canon Pixma vám dává výkon, který umožňuje vytvářet neuvěřitelné barevné inkoustové výtisky v maximálním rozlišení 9600 x 2400 dpi na cestách. Díky této kvalitě tisku máte k dispozici všestranné možnosti použití pro různé účely, od fotografií ve vysokém rozlišení až po obchodní dokumenty v profesionální kvalitě. Automatický podavač listů na 50 stran a rychlost tisku až 9 stran za minutu umožňují tisknout i větší počet stran, ať jste kdekoli.

Tuto tiskárnu s hmotností pouhých 4,3 kg a šířkou jen něco málo přes metrák snadno schováte do zad notebooku nebo batohu. Volitelné napájení z baterie umožňuje tisknout odkudkoli a přiložený napájecí kabel vám umožní přístup k napájení ze sítě, pokud je k dispozici. Vestavěná Wi-Fi s kompatibilitou s AirPrint, Google Cloud Print a Mopria poskytuje nesčetné možnosti snadného bezdrátového připojení k preferovanému zařízení. Srovnejte to s nejlepší oboustrannou tiskárnou, která snadno získává dokumenty z vašeho preferovaného mobilního zařízení s vestavěnou funkcí Wi-Fi.

#5 Přenosná tiskárna HP OfficeJet 250 All-in-One

Odměna: Tiskárna s nejvyšším výkonem v oblasti tiskáren a tiskáren s nejvyšším výkonem v oblasti tiskáren a tiskáren s nejvyšším výkonem v oblasti tiskáren: NEJLEPŠÍ VERSATILITA

CO SE NÁM LÍBÍ: Tiskněte, skenujte a kopírujte na cestách s neuvěřitelně kompaktní a dobře navrženou tiskárnou HP OfficeJet 250. Automaticky se připojuje k vašim zařízením prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth a bez problémů spolupracuje se službami cloudového úložiště, takže zvládnete vše.

 • Barevný dotykový displej LCD
 • Integrace cloudového úložiště
 • Automatický podavač dokumentů
 • Není automatický oboustranný tisk

Ačkoli tiskárna HP OfficeJet 250 vypadá malá a váží méně než sedm kilogramů, umožňuje uživatelům snadno tisknout, kopírovat a skenovat vícestránkové dokumenty. K zařízením se rychle připojíte pomocí funkce HP Auto Wireless Connect a také přes Bluetooth. Součástí zařízení je také software pro bezproblémovou komunikaci se službami Dropbox a Google Drive. Má impozantní vstupní kapacitu 50 listů a čerpá stránky rychlostí až úctyhodných 20 stran za minutu.

Všechny funkce zařízení můžete ovládat prostřednictvím 2,65" barevného dotykového displeje - což je u tiskárny této velikosti zcela unikátní funkce. Přenosná multifunkční tiskárna využívá technologii HP Thermal Inkjet, která dokáže dosáhnout optimalizovaného barevného rozlišení až 4800 x 1200 dpi. Její systém dvou kazet je kompatibilní s kazetami s vysokou výtěžností, které mohou před výměnou vytisknout až 600 stran. Skenujte dokumenty do formátů PDF, JPEG, PNG a upravitelného textu a posílejte je do svých zařízení, e-mailu nebo cloudových služeb. Zhotovení až 50 kopií najednou s možností zmenšení nebo zvětšení o 20 až 400 procent. Srovnejte s nejlepší velkoformátovou tiskárnou, která je vybavena dvěma velkokapacitními zásobníky na 250 listů papíru a zadním vstupním zásobníkem pro speciální média.

#6 Bezdrátová přenosná tiskárna Kodak Mini 2 HD

Ocenění: NEJLEPŠÍ ZA ROZPOČET

CO SE NÁM LÍBÍ: Okamžitá fototiskárna Kodak Mini 2 je báječnou cenově dostupnou volbou mezi mobilními tiskárnami, kterou můžete nosit s sebou v kapse. Nabízí několik způsobů rychlého bezdrátového připojení k mobilním zařízením a dokáže vytvářet dobře vypadající barevné snímky bez okrajů přímo z telefonu, což z ní činí skvělou volbu pro bezdrátový tisk v této cenové relaci.

 • Snadno se připojíte k přístrojům prostřednictvím technologie NFC
 • Společná aplikace má spoustu funkcí
 • Fantastická hodnota v dané třídě
 • Rychlost tisku 50 sekund

Šikovná bezdrátová tiskárna Kodak Mini 2 HD nabízí fantastickou přenosnost, skvělou bezdrátovou technologii a vysoce kvalitní tisk fotografií, a to vše za přijatelnou cenu. Díky šířce jen něco málo přes 3" a hmotnosti 11,2 unce můžete tuto miniaturní přenosnou tiskárnu snadno nosit s sebou v kapse nebo kabelce. Snadno ji nastavíte a používáte pouhým stisknutím jediného tlačítka napájení. Je také vybavena praktickým indikátorem napájení a indikátorem Bluetooth pro sledování výdrže baterie a připojení. K tiskárně se můžete připojit prostřednictvím Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC a Bluetooth.

Tiskárnu Kodak Mini 2 lze provozovat na baterii nebo s napájecím adaptérem. Zařízení můžete dokonce nabíjet přes USB z počítače nebo notebooku pomocí přiloženého kabelu USB. Tiskárna využívá k tisku snímků kompaktní a efektivní technologii sublimačního tisku barvivem. Jednotka používá kazety, které obsahují inkoust i fotografický papír. Každá kompaktní kazeta vyprodukuje osm fotografií, než je třeba ji znovu nabít. A pokud chcete získat ty nejlepší fotografie, porovnejte tuto tiskárnu s nejlepší fototiskárnou, která dokáže na místě vytvořit fotografie na památku vhodné ke sdílení z téměř jakéhokoli digitálního snímku, který můžete vložit do svého iPhonu, smartphonu se systémem Android nebo tabletu.

#7 Přenosná tiskárna HP Sprocket Studio

Odměna: Nejlepší pro kreativitu

CO SE NÁM LÍBÍ: Využijte kreativitu při práci s fotografiemi pomocí tiskárny HP Sprocket Studio, která funguje prostřednictvím bohaté aplikace, jež dává uživatelům možnost kreativně upravovat a přizpůsobovat fotografie mnoha způsoby.

 • Velká výdrž baterie
 • Silné funkce kreativních úprav v aplikaci
 • Technologie bezinkoustového tisku ZINK
 • Maximální velikost média 2 × 3"

Tiskárna HP Sprocket vám umožní kreativní tvorbu výtisků fotografií, ať jste kdekoli, oproti stolní tiskárně. Aplikace HP Sprocket usnadňuje téměř všechny funkce tiskárny. Připojte své zařízení rychle a spolehlivě prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Poté použijte dobře navrženou a funkcemi nabitou aplikaci ke zdrojům a úpravám fotografií. Můžete připojit své účty na sociálních sítích, abyste mohli přímo tisknout některé své oblíbené fotografie ze sociálních sítí. Odtud má aplikace báječnou řadu nástrojů pro úpravy, které umožňují přidávat vlastní text, rámečky, emotikony a filtry.

Na jedno nabití interní dobíjecí lithium-iontové baterie vytisknete až 35 fotografií. Tiskárna využívá technologii bezinkoustového tisku ZINK, takže se nemusíte starat o výměnu inkoustových kazet nebo tonerů. Součástí zařízení je 10 listů odlepovacího fotopapíru o rozměrech 2 × 3", které vám umožní ještě kreativnější práci s fotografiemi. Použijte je pro scrapbooking, vytváření fotografických koláží, jako součást světelného řetězce nebo pro jakýkoli jiný zajímavý projekt, který vás napadne.

#8 Přenosná tiskárna Zink Polaroid WiFi Wireless 3×4

Odměna: NEJLEPŠÍ PRO EDITACI

CO SE NÁM LÍBÍ: Polaroid do této elegantní přenosné tiskárny, která se vám vejde do dlaně, zabalil sadu pro úpravu fotografií a velký 4" dotykový displej. Bezdrátová tiskárna Zink Polaroid nabízí mnoho funkcí a software pro snadné úpravy, vylepšování a personalizaci.

 • Vestavěný 20megapixelový fotoaparát
 • Velká dotyková obrazovka se sadou pro úpravu fotografií
 • Úložiště micro SD až 128 GB
 • Možná bude třeba fotografie před tiskem zesvětlit

Tiskárna Zink Polaroid Wireless pokračuje v předvádění inovací, díky nimž se stala standardem pro okamžitý a přenosný tisk fotografií. Nejenže můžete tisknout fotografie na vyžádání, ale zařízení má také vestavěný fotoaparát a fotostudio. Všechny tyto funkce se ovládají prostřednictvím snadno použitelného 4" barevného dotykového LCD displeje. Můžete z něj pořizovat fotografie, HD videa, upravovat je a tisknout.

Tiskárna nepotřebuje inkoustové kazety. Stačí vložit tepelně aktivovaný fotografický papír a připravit jej k tisku. Fotografie můžete snadno importovat bezdrátově prostřednictvím připojení Wi-Fi. Případně můžete použít 20megapixelový fotoaparát zařízení a přímo do něj pořizovat nové fotografie a videa v rozlišení 1080p. Má praktický port micro SD pro ukládání médií. Při pořizování fotografií si můžete vybrat z řady režimů a filtrů, které se nejlépe hodí pro požadovanou fotografii. Tiskárna je vybavena výkonnou editační sadou, která umožňuje snadné úpravy přímo na obrazovce, včetně vlastních rámečků, filtrů, přidávání textu a popisků, zdobení pomocí emotikonů a samolepek a mnoho dalšího.

#9 Bezdrátová přenosná tiskárna Epson Workforce ES-60W

Odměna: NEJLEPŠÍ PRO PŘEVOD NA DIGITÁLNÍ TISK

CO SE NÁM LÍBÍ: Tiskárna Epson Workforce ES-60W je neuvěřitelně praktická pro skenování dokumentů odkudkoli. Nahrávejte své dokumenty do e-mailu, cloudu a dalších zařízení v preferovaném formátu souborů rychlostí až 15 stran za minutu.

 • Nahrávání přímo do cloudu
 • Automatická detekce připojení
 • LCD displej zobrazuje stav připojení a úroveň nabití baterie
 • Není automatické oboustranné skenování

Skener Epson Workforce ES-60W lze nejlépe charakterizovat jeho rychlostí a lehkým, kompaktním designem. Skenuje dokumenty již za čtyři sekundy na stránku a rychlostí 15 str. Zařízení si poradí s papírem o rozměrech až 8,5" na šířku a 72" na délku a s menšími předměty, jako jsou účtenky. Skener je snadno přenosný, protože je široký méně než 11" a váží 0,66 kg. Přístroj má jednoduchý ovládací panel s tlačítky pro všechny své základní funkce, včetně spuštění/zastavení skenování, napájení, bezdrátového připojení a zapnutí/vypnutí bezdrátového připojení. K jednotce se můžete připojit prostřednictvím Wi-Fi nebo USB 2.0.

Především však skener Epson Workforce ES-60W poskytuje po naskenování dokumentů širokou škálu možností. Můžete je bezdrátově odeslat do zařízení PC, Mac, iOS a Android. Dodávaný software společnosti Epson umožňuje skenovat soubory přímo do služeb Dropbox, EverNote, Google Drive a dalších cloudových úložišť. Naskenované dokumenty lze také převést do souborů PDF a upravitelných souborů Word a Excel. Dodávaný software Epson ScanSmart obsahuje účinné nástroje pro organizaci a pracovní postupy, které jsou navrženy tak, aby zefektivnily vaše procesy. A pro kvalitní tisk je důležité investovat do nejlepšího papíru do tiskárny na trhu.

#10 Přenosná tiskárna HP Tango X

Odměna: Tiskárna pro tiskárnu T3GA X3, která je určena pro tiskárnu T3GA X3, je nejprodávanější tiskárnou v České republice: Nejlepší hlasová tiskárna

CO SE NÁM LÍBÍ: Elegantně vypadající tiskárna HP Tango X má snadno použitelné ovládání aktivované hlasem, které nabízí bezproblémový uživatelský zážitek bez použití rukou. Spolu s chytrými možnostmi připojení poskytuje tato tiskárna rychlý přístup na cestách.

 • Dvojpásmové připojení Wi-Fi a Bluetooth
 • Používání bez použití rukou s asistenty Alexa a Google Assistant
 • Rychlost tisku až 20 stran za minutu
 • Zásobník na papír je malý

Tiskárna HP Tango X má moderní design a atraktivní integrovaný plátěný potah, díky kterému ji budete chtít brát všude s sebou. Naštěstí vám to její kompaktní rozměry a možnosti připojení usnadní. Dvoupásmová Wi-Fi umožňuje uživatelům připojit se prostřednictvím sítí 2,4 GHz i 5 GHz. Máte také možnost připojit se přes Bluetooth. Nastavení tiskárny a její synchronizace se zařízeními je rychlá a snadná, což z ní dělá ideální přenosnou tiskárnu pro iPhone a Android.

Tato tiskárna je báječná pro použití bez použití rukou a s hlasovým ovládáním. Zařízení je kompatibilní se zařízeními podporujícími Amazon Alexa a Google Assistant, takže můžete iniciovat tiskové úlohy až z jiné místnosti pouhým vyslovením. Má možnost používat kazety s vysokou výtěžností, které vyžadují méně častou výměnu s výtěžností až 600 stran na kazetu. Tiskárna využívá dvoukazetovou technologii tisku HP Thermal Inkjet, která produkuje barevné dokumenty s optimalizovaným rozlišením až 4800 x 1200 dpi. A samozřejmě budete potřebovat ten nejlepší inkoust do tiskárny, který produkuje bezkonkurenční kvalitu. A konečně, pokud jste umělec a hledáte návod, jaké tiskárny použít pro své umělecké výtisky, přečtěte si našeho průvodce nejlepšími tiskárnami pro umělecké výtisky.

Jak jsme se rozhodli

Nejdůležitějším kritériem při hledání nejlepších přenosných tiskáren bylo ujistit se, že si je uživatel může v případě potřeby skutečně vzít s sebou. Omezili jsme velikost a hmotnost tiskáren tak, aby nebyly širší než 14" a vážily maximálně pět kilogramů. Po zúžení výběru na základě těchto požadavků na rozměry jsme zvážili funkce, které jsou pro použitelnost přenosné tiskárny klíčové.

Byly zvažovány pouze tiskárny, které mají možnost provozu na baterie, aby je bylo možné použít prakticky kdekoli. Některé tiskárny jsou napájeny jak z baterií, tak mají síťový adaptér pro případ, že je chcete zapojit do sítě. Stejně tak jsme dbali na to, aby tiskárny měly snadno použitelné a všestranné bezdrátové připojení. Všechny tiskárny mají možnost připojení přes Wi-Fi a některé mohou pracovat prostřednictvím připojení Bluetooth.

Dále jsme zvažovali technologii tisku, kterou tiskárna používá. Všechny tiskárny měly kompaktní design, některé však používají technologii sublimace barviva, zatímco jiné inkoustový tisk, což je technologie, která se běžně vyskytuje ve většině spotřebitelských tiskáren. Sublimační tiskárny využívají k tisku působení tepla a nepotřebují inkoustové kazety. Inkoustové tiskárny nanáší inkoust prostřednictvím tiskových trysek na médium.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze