Nejlepší tiskárny pro Mac 2023 ~ Nejlepší bezdrátová tiskárna pro Macbook

Recenze: Nejlepší tiskárny pro Mac jsou ty, které se bez problémů připojují k operačním systémům Apple a nabízejí robustní technologické funkce.

Nejlepší tiskárny pro Mac jsou ty, které se bez problémů připojují k operačním systémům Apple a nabízejí robustní technologické funkce. Doporučujeme tiskárny, které se snadno připojí přes Wi-Fi a které umožňují tisk z Apple iCloudu. Kromě toho byste měli zvážit tiskárny s povolenou funkcí Apple AirPrint, abyste se mohli připojit k dalším zařízením Apple, jako je iPhone a iPad. Pro uživatele Maců je důležitá také kvalita, takže hledejte modely, které dosahují vysokého rozlišení výtisků a živých barev. Obecně platí, že si pořiďte ty nejlepší tiskárny se všemi funkcemi, které usnadňují a zefektivňují tisk z počítačů Mac.

Po prozkoumání recenzí stovek tiskáren jsme se díky bezproblémovému bezdrátovému připojení a pokročilé sadě funkcí zastavili u tiskárny HP Color LaserJet Pro MFP M479FDW jako našeho nejlepšího výběru. V našem výzkumu jsme zvažovali množství tiskáren v různých cenových relacích a s širokou škálou funkcí. Čtěte dále o této tiskárně a našich dalších nejlepších výběrech a dozvíte se více o nejlepších tiskárnách na současném trhu.

Top 10 nejlepších tiskáren pro Mac

#1 Tiskárna HP Color LaserJet Pro MFP M479FDW pro Mac

Odměna: TOP PICK

CO SE NÁM LÍBÍ: Kdyby Apple vyráběl tiskárny, dost možná by vypadaly jako tento model HP Color LaserJet Pro, který je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií, jež umožňuje bezproblémovou a robustní práci s počítačem Mac hned po vybalení z krabice.

 • Dvojpásmová integrace Wi-Fi
 • Velký 4,3" chytrý barevný dotykový displej
 • Rychlá doba odezvy tisku 9,3 sekundy
 • Hmotnost přes 50 liber

Uživatelé počítačů Mac, kteří mají rádi rychlost, kvalitu, efektivitu a špičkové funkce, si tuto tiskárnu HP LaserJet zamilují, což z ní činí náš nejlepší výběr a nejlepší laserovou tiskárnu typu vše v jednom pro počítače Mac. Její dvoupásmová technologie Wi-Fi vám umožní připojit ji k síti 5 GHz pro vyšší rychlost a k síti 2,4 GHz, pokud ta není k dispozici. Váš Mac ji okamžitě rozpozná a bude s ní moci rychle tisknout a spravovat její funkce. Můžete ji také snadno používat se svým mobilním zařízením Apple prostřednictvím služby Apple AirPrint.

Tento model má báječné funkce, které podpoří váš pracovní postup a efektivitu, například 4,3" dotykový displej, který si můžete přizpůsobit pomocí zkratek pro běžně používané úlohy. Oboustranné skeny můžete odesílat přímo do e-mailu nebo je odesílat do cloudové služby. Společnost HP také nabízí program HP Utility speciálně navržený pro operační systém Mac OS, který můžete použít pro další správu a ovládání tiskárny. Jeho dobře navržená mobilní aplikace je k dispozici pro systém iOS a je velmi účinným nástrojem, který vám umožní ještě větší kontrolu nad funkcemi tiskárny a propojení s nimi. Porovnejte ji s některou z nejlepších bezdrátových tiskáren s robustními možnostmi připojení.

#2 Tiskárna HP OfficeJet Pro 9015 pro Mac

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

CO SE NÁM LÍBÍ: Tiskárna HP OfficeJet Pro 9015 má všechny funkce, které uživatelé počítačů Mac milují, včetně pokročilých možností připojení, elegantního a kompaktního designového profilu a inteligentního ovládání pomocí dotykové obrazovky. Jeho spolehlivá technologie Wi-Fi je navíc zárukou, že zůstanete ve spojení.

 • Samostatné Wi-Fi
 • Přizpůsobitelné inteligentní úlohy
 • Snadný tisk z cloudu
 • Dotykový displej by mohl být větší

Tato inkoustová tiskárna HP je čistě pracovním koněm pro domácí kancelář. Má všechny pokročilé funkce, které potřebujete pro náročný pracovní den, v kompaktním, atraktivním minimalistickém designu. Operační systém Mac OS tiskárnu okamžitě rozpozná po připojení k síti a díky samočinné technologii Wi-Fi se nemusíte starat o její opětovné připojení. Automaticky rozpozná případné problémy s připojením a v případě potřeby projde třístupňovým procesem stabilizace připojení.

Ačkoli společnost HP pravděpodobně mohla 2,7" dotykovou obrazovku trochu zvětšit, vzhledem k jejímu intuitivnímu inteligentnímu rozhraní si toho téměř nevšimnete. Můžete ji propojit s aplikací HP Smart App a přímo z tiskárny vytvářet editovatelné dokumenty s možností vyhledávání a zástupce na iCloud. To je velmi užitečné, pokud chcete rychle tisknout, aniž byste museli otevírat Mac nebo brát do ruky zařízení Apple. A pokud chcete přenosnost a funkčnost v designu, zvažte některou z nejlepších tiskáren pro studenty.

#3 Tiskárna HP OfficeJet 3830 pro Mac

Odměna: Tiskárna pro děti a mládež, která je nejoblíbenější tiskárnou v České republice: NEJLEPŠÍ ZA ROZPOČET

CO SE NÁM LÍBÍ: HP OfficeJet 3830 je naším nejlepším cenově výhodným výběrem pro Mac, protože nabízí Apple AirPrint a bezdrátový přímý tisk za fantastickou cenu. Snadno tiskněte, kopírujte, skenujte a faxujte ze svého počítače Mac a zařízení se systémem iOS.

 • Tiskne bez okrajů
 • Funkce automatického bezdrátového připojení
 • Tisk přímo z iCloudu
 • Není automatický oboustranný tisk

Tato tiskárna HP OfficeJet nabízí báječné funkce a efektivní, kompaktní design za skvělou cenu. Jeho funkce automatického bezdrátového připojení rychle rozpozná vaši bezdrátovou síť, takže se k ní můžete připojit během několika minut po vybalení z krabice. Získáte robustní škálu možností připojení, včetně Apple AirPrint a možnosti přímého přístupu k souborům na iCloudu prostřednictvím aplikace HP Smart App.

Při výměně inkoustových kazet se můžete rozhodnout pro kazety HP XL s vysokou výtěžností, které vám z jedné kazety vydají až 480 stran, takže získáte dobrou hodnotu i co se týče provozních nákladů. Přestože je zařízení vysoké méně než 9", můžete tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat vše v jednom. Má automatický podavač dokumentů na 35 listů, vstupní zásobník na 60 listů a plochý skener pro nahrávání dokumentů. Porovnejte to s nejlepšími tiskárnami pro malé firmy, které mají přednastavené cíle pro nahrávání digitálních skenů.

#4 Tiskárna HP OfficeJet 6978 pro Mac

Odměna: Nejlepší pro domácí použití

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Pokud potřebujete univerzální tiskárnu, která dokáže držet krok s pracovními postupy vašeho počítače Mac, je HP OfficeJet 6978 dokonalou vysoce výkonnou multifunkční tiskárnou, která je určena pro produktivní domácí kancelář.

 • Rychlá rychlost produkce, skenování a kopírování
 • Skenování do e-mailu, síťových složek a iCloudu
 • Automatický oboustranný tisk a skenování
 • USB kabel není součástí dodávky

Na tiskárnu HP OfficeJet 6978 se můžete spolehnout, že zvládne všechny náročné pracovní úlohy z vaší domácí kanceláře Mac. Její 500MHz procesor dosahuje rychlého tisku až 30 stran za minutu a rychlé odezvy při skenování a kopírování. Velký zásobník papíru s 225 vstupy a automatický podavač dokumentů na 35 listů usnadňují velkoobjemové úlohy a oboustranný tisk.

Úlohy lze spravovat z intuitivního 2,65" dotykového displeje, ale vzhledem k silné technologii Wi-Fi lze všechny funkce snadno spravovat a ovládat z počítače Mac. Skeny můžete dokonce bezdrátově odesílat přímo na iCloud nebo je posílat do e-mailu. Můžete také vytvářet vysoce kvalitní profesionální výtisky pro firemní použití, a to díky barevnému rozlišení až 600 x 1200 dpi ze čtyř inkoustových tiskových hlav. Tiskárna také poskytuje všestrannost pro tisk na širokou škálu médií, včetně lesklého papíru a kartonu. Srovnejte ji s nejlepší tiskárnou na kartonový papír, která zpracuje vlastní formáty až do velikosti 13 x 19" a můžete tisknout bez okrajů.

#5 Tiskárna Canon Pixma MG3620 pro Mac

Odměna: Tiskárna pro tiskárnu s velkým displejem, která se vyznačuje vysokou kvalitou a vysokou odolností proti opotřebení: NEJLEPŠÍ PRO IPHONY A IPADY

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Pro ty, kteří rádi používají svá zařízení Apple ve spojení s počítačem Mac, nabízí tiskárna Canon Pixma MG3620 integrovanou technologii tisku z mobilních zařízení, která se opravdu dobře kombinuje s iPhonem a iPadem. K síti Wi-Fi se snadno připojíte v několika krocích.

 • Široké možnosti připojení
 • Tisk fotografií bez okrajů přímo ze zařízení Apple
 • Hybridní inkoustový systém dosahuje ostrého rozlišení
 • Bez dotykového displeje

Mnoho uživatelů počítačů Mac začleňuje svá zařízení Apple do pracovního procesu. Pokud jste to právě vy, pak je Canon Pixma MG3620 fantastickou volbou pro použití se zařízeními Apple, vzhledem k tomu, že je navržen tak, aby bez problémů spolupracoval s mobilními zařízeními a tablety. K tisku z iPhonu a iPadu můžete využít službu Apple AirPrint. Funkce Canon PIXMA Cloud Link vám také umožňuje připojit se k iCloudu a tisknout odtud.

Je příznačné, že tento model tak dobře spolupracuje se zařízeními Apple, protože je působivé, kolik funkcí je vměstnáno do kompaktního konstrukčního profilu 12 x 17,7 x 6". Jednou z hlavních předností je vysoké rozlišení 4800 x 1200 dpi, kterého dosahuje díky hybridnímu inkoustovému systému, který vytváří živé barvy a ostrou grafiku a text. Tiskárna podporuje bezokrajový tisk na fotografický papír, což je ideální pro tisk fotografií přímo z iPhonu a fotogalerie iCloud. Chcete-li také získat ty nejlepší fotografie, porovnejte tuto tiskárnu s nejlepší fototiskárnou, která dokáže na místě vytvořit sdílené fotografie na památku téměř z jakéhokoli digitálního snímku, který můžete vložit do svého iPhonu, smartphonu se systémem Android nebo tabletu.

#6 Tiskárna Canon TS9120 pro Mac

Odměna: NEJLEPŠÍ KVALITA BAREV

CO SE NÁM LÍBÍ: Vytvářejte výtisky v plné, profesionální kvalitě barev s tiskárnou Canon TS9120, která používá systém šesti barev s pokročilou technologií tiskových hlav. Tato úroveň kvality barev umožňuje uživatelům počítačů Apple skutečně využít výkonné kreativní funkce jejich Macu.

 • Chytrý 5,0" dotykový displej LCD
 • Živý barevný výstup s rozlišením 4800 x 1200 dpi
 • Přístup k aplikaci Apple AirPrint
 • Malý zásobník na papír

Pokud používáte svůj Mac pro kreativní tvorbu, grafický design nebo fotografování, těžko překonáte neuvěřitelnou kvalitu barevného tisku, které můžete dosáhnout díky systému šesti barevných individuálních inkoustů tiskárny Canon TS9120. Celkem 6 656 jich vytváří neuvěřitelné detaily a plynulé barevné přechody v barevném rozlišení až 4800 x 1200 dpi. Jednou z inkoustových kazet je fotografická modrá inkoustová kazeta, která vytváří neuvěřitelnou hloubku a čistotu, kterou jinak nedokážete vytvořit.

Tato profesionální barevná technologie je ideální pro uživatele počítačů Apple, protože vám umožní skutečně naplno využít kreativní funkce, aplikace a programy vašeho počítače Mac. Připojte se přes dvoupásmovou Wi-Fi a Bluetooth a tiskněte přímo z iCloudu bez jakýchkoli ovladačů. Skener také nabízí fantastické možnosti nahrávání, včetně bezdrátového skenování, připojení k e-mailu, režimu automatického skenování, vícestránkového PDF a dalších.

#7 Tiskárna HP OfficeJet Pro 9025 pro Mac

Odměna: Tiskárna pro tiskárnu na bázi papíru, která se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností proti poškození: NEJLEPŠÍ PRO FIREMNÍ POUŽITÍ

PROČ SE NÁM LÍBÍ: V podnikání jde především o rychlost a efektivitu. Tato výkonná tiskárna HP tuto výzvu splňuje díky rychlému procesoru, inteligentnímu připojení a funkcím pro práci včetně snadné integrace s iCloudem. Je ideální pro použití v malých kancelářích.

 • Přizpůsobitelné připojení ke cloudu
 • Silné funkce zabezpečení a možnosti správy uživatelů
 • Rychlý tisk rychlostí 39 str./min
 • Počáteční nastavení může chvíli trvat

Tiskárna HP OfficeJet Pro 9025 má rychlý procesor s frekvencí 1,2 GHz, zvládne velký měsíční pracovní cyklus 30 000 stran a přesto dokáže dosáhnout profesionálních výtisků v optimalizovaném rozlišení až 4800 x 1200 dpi. Je vybavena dvěma zásobníky s kapacitou 250 listů papíru včetně víceúčelového zásobníku a automatickým podavačem dokumentů na 35 listů. Podavač dokumentů se může pochlubit jednoprůchodovým oboustranným skenováním a kopírováním pro maximální efektivitu.

Tato tiskárna se bez problémů integruje s počítači Mac a dalšími produkty Apple díky spolehlivému a rychlému samočinnému připojení Wi-Fi a přizpůsobitelným pracovním zkratkám na inteligentním dotykovém displeji. Dokumenty můžete skenovat a odesílat do iCloudu nebo síťových složek pouhým stisknutím tlačítka. Rychlý procesor tohoto modelu umožňuje rychlou odezvu, první stránku vytisknete již po 9 sekundách a rychlost tisku je až 39 stran za minutu. Firmy, které chtějí chránit své sítě, ocení robustní funkce správy zabezpečení přístroje, jako jsou ověřovací protokoly, zámek ovládacího panelu, ochrana heslem a další.

#8 Tiskárna HP Tango X pro Mac

Odměna: Tiskárna pro tiskárnu Tiskárna pro tiskárnu Tiskárna pro tiskárnu Tiskárna pro tiskárnu Tiskárna pro tiskárnu Tiskárna pro tiskárnu Tiskárna pro tiskárnu Nejlepší přenosný design

CO SE NÁM LÍBÍ: Tiskárna HP Tango X posouvá myšlenku přenosné tiskárny na vyšší úroveň a nabízí pokročilé možnosti bezdrátového připojení na cestách a ochranný kryt, který zařízení uzavírá při cestování.

 • Bluetooth a mobilní připojení
 • Aplikace HP je dobře navržená pro produkty Apple
 • Kompatibilní s iCloudem
 • Není ideální pro velkoobjemový tisk

Tiskárna HP Tango X dokazuje, že velikost nemá nic společného s chytrostí, což dokazují její pokročilé funkce Smart Tech, jako je mobilní tisk, ovládání hlasem, dvoupásmové Wi-Fi, Bluetooth LE a kompatibilita s AirPrint. Tiskárna Tango X také chytře využívá cloud a umožňuje uživatelům snadno tisknout z iCloudu a dalších cloudových platforem. Kopírovat a skenovat lze také prostřednictvím aplikace HP Smart App, která bez problémů funguje v systému iOS.

Tato tiskárna má rozměry pouhých 15,31 × 9,69 × 3,58" a váží 7,5 kg, takže je mimořádně přenosná a snadno ji hodíte do brašny na notebook spolu s MacBookem Air nebo MacBookem Pro. Pokud jste venku bez Wi-Fi připojení, může se připojit i bezdrátově přes mobilní síť. Dobře navržený a elegantně vypadající plátěný kryt chrání zařízení, když jste na cestách. A pokud jste na cestách, zvažte nejlepší přenosnou tiskárnu.

#9 Tiskárna HP LaserJet Pro M15W pro Mac

Odměna: Nejlepší chytrý design

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato lehká a kompaktní laserová tiskárna se dokonale hodí do každého malého prostoru a přitom podává vysoký výkon díky rychlému tisku za 8,1 sekundy a ostrému rozlišení textu. Její pokročilé bezdrátové funkce umožňují snadnou integraci se zařízeními Apple a iCloud.

 • Moderní, atraktivní designový profil
 • Jednodotykové bezdrátové připojení
 • Výtěžnost 1 000 stran z jedné kazety
 • Tiskne pouze černobíle

Tiskárna HP LaserJet Pro M15W díky svým kompaktním rozměrům 13,6 x 7,5 x 6,3" a hmotnosti necelých 8,4 kg skutečně šetří místo. Přesto nabízí báječný výkon bezdrátového tisku, protože při zahájení tiskové úlohy reaguje již za 8,1 sekundy. Její technologie automatického zapnutí a vypnutí umožňuje provoz bez použití rukou, takže můžete bezdrátově tisknout z počítače Mac, aniž byste museli tiskárnu nejprve zapnout.

Její vestavěný ovládací panel je dostatečně intuitivní a umožňuje rychlé připojení k počítači Mac a zařízením Apple. Odtud tiskárna nabízí fantastické ovládání a integraci s operačními systémy Mac OS, iCloud a iOS. Protože využívá laserovou technologii, tonerové kazety vydrží mnohem déle, což je skvělý doplněk k jejímu kompaktnímu designu. Jako taková je nejlepším kandidátem na nejlepší laserovou tiskárnu pro Mac, zejména pokud jde o místo. Tiskárnu můžete schovat do malého prostoru a nemusíte se starat o její častou údržbu. A abyste získali bezkonkurenční kvalitu výtisků, vyzkoušejte nejlepší inkoust do tiskárny.

#10 Tiskárna Canon Selphy CP1300 pro Mac

Odměna: Nejlepší pro tisk

CO SE NÁM LÍBÍ: Canon Selphy je báječná fototiskárna ideální pro rychlou tvorbu fotografií bez okrajů z počítačů Mac a zařízení Apple. Fotografie jsou živé, okamžitě zasychají a dlouho vydrží.

 • Dobře navržený displej a ovládací panel
 • Technologie sublimačního tisku za stálého schnutí
 • Dlouhotrvající a voděodolné výtisky fotografií
 • Nepodporuje velké formáty

Pokud jsou váš Mac a iCloud plné fotografií, tato tiskárna Canon Selphy je dokáže oživit na bezokrajových výtiscích s živými barvami. Na to, že jde o kompaktní přístroj, který je jen něco málo přes 7" široký a 2,5" vysoký, je vybaven velkým 2,7" výklopným displejem, který se báječně hodí k prohlížení fotografií a provádění jednoduchých úprav před tiskem. Tisknout můžete přímo z USB nebo paměťové karty fotoaparátu, ale uživatelé počítačů Mac ocení spolehlivé bezdrátové připojení se skvělou kompatibilitou s operačním systémem Mac OS.

Tento přístroj je mimořádně dobrý v produkci vysoce kvalitních bezokrajových výtisků fotografií formátu 4 x 6" za pouhých 47 sekund. Podporuje také pohlednice, velikosti L, karty a média se čtvercovými štítky. Podle společnosti Canon její jedinečná technologie sublimačního tisku barvivem vytváří fotografické výtisky, které okamžitě zasychají a mají dlouhou životnost 100 let. K dispozici je také funkce Apple AirPrint pro rychlý bezdrátový tisk z iPhonu a iPadu. A pro kvalitní tisk je důležité investovat do nejlepšího tiskového papíru, který je dnes na trhu.

Jak jsme se rozhodli

Počítače a software Mac jsou navrženy tak, aby snadno rozpoznaly tiskárny a připojily se k nim, zejména pokud jde o bezdrátový tisk. Na začátku našeho výzkumu jsme se zabývali pouze tiskárnami, které se mohou připojit bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi. Počítače Mac se mohou připojit k více tiskárnám připojeným ke stejné síti a je snadné odtud spravovat předvolby tisku. Přestože většina uživatelů počítačů Apple tiskne bezdrátově, ujistili jsme se také, že tiskárny lze k Macům připojit i pomocí kabelu USB.

Uživatelé Maců také obvykle používají další zařízení Apple, jako jsou iPhony a iPady. Dbali jsme na to, aby tiskárny měly funkce pro připojení a tisk i s těmito zařízeními, nejlépe prostřednictvím Apple AirPrint. Tak máte jistotu, že můžete tisknout bezdrátově, aniž byste museli instalovat další ovladače. Pokud má tiskárna aplikaci, kterou můžete použít ke správě tiskárny a řízení pracovního postupu, ujistili jsme se, že je dostupná pro systém iOS a že na něm dobře funguje.

Po ujištění, že připojení je bezproblémové, spolehlivé a rychlé, jsme se zaměřili na kvalitu tisku. Uživatelé Maců často používají své tiskárny k tisku fotografií a kvalitnímu barevnému tisku, takže možnost barevného tisku byla nutností. Dále jsme hledali tiskárny, které dokážou tisknout barevně ve vysokém rozlišení nebo se mu velmi blíží. Při posuzování kvality barevného tisku, detailů a živosti jsme se zaměřili na počet použitých inkoustových kazet, technologii tiskových hlav a trysek na kazetu. Pokud hodně tisknete, můžete se poohlédnout po tiskárně s doplňovatelnou inkoustovou nádržkou kompatibilní s počítači Mac, která vám pomůže dlouhodobě ušetřit náklady na inkoust.

Průvodce nákupem nejlepších tiskáren pro Mac

Když hledáte nejlepší inkoustovou tiskárnu pro domácnost nebo prostě nejlepší inkoustovou tiskárnu vůbec, chcete se ujistit, že si koupíte takovou, která splní všechny vaše tiskové potřeby. A také se musíte ujistit, že vaše nové zařízení je kompatibilní s tiskárnou a počítačem. V opačném případě budete mít doma tiskárnu, která nebude splňovat to, co potřebujete.

Přejděme nyní k nejdůležitějším funkcím, které byste měli mít při nákupu tiskárny na paměti.

Nejdůležitější funkce, které je třeba zvážit

 • Minimálně byste se měli poohlédnout po tiskárnách, které umí tisknout přes Wi-Fi, protože to je obecně nejjednodušší a nejrychlejší způsob propojení s počítačem Mac.
 • Pokud si v roce 2023 vyberete skvělou tiskárnu typu vše v jednom pro Mac a rozhodnete se pro připojení přes kabel USB, budete si pravděpodobně muset zakoupit samostatný kabel, který bude kompatibilní s tiskárnou a připojením vašeho počítače Mac. Většina současných počítačů Mac používá vstupy USB-C.
 • To ve zkratce znamená, že ani ta nejlepší tiskárna pro Mac v roce 2023 nemusí mít odpovídající připojení.
 • Pokud si však koupíte levnou tiskárnu se slotem na SD kartu, pak možná budete moci k tisku obrázků z Macu místo ní použít SD kartu.
 • Apple AirPrint je funkce vyvinutá společností Apple, která umožňuje zařízením Apple okamžitě rozpoznat tiskárnu a využívat její funkce. Tuto funkci lze použít s mnoha skvělými tiskárnami pro domácí kancelář. AirPrint a iCloud jsou exkluzivní funkce dostupné pouze v systémech macOS a iOS, takže budete potřebovat iPhone, iPad nebo počítače Apple Mac, ale služba Google Cloud Print je kompatibilní s mnoha dalšími operačními systémy. Služba Google Cloud Print zvládá tiskové úlohy přes internetové připojení, zatímco AirPrint využívá WiFi.
 • Je to nejjednodušší způsob tisku přímo z iPhonu a iPadu. Některé tiskárny nabízejí možnosti přímého připojení s iCloudem nebo nabízejí mobilní aplikaci, která funguje jako prostředník pro cloudovou službu. Díky výjimečně snadnému použití může být model vhodnou volbou pro někoho, kdo chce jednoduché uživatelské rozhraní, aby mohl snadno provádět tiskové úlohy. To může urychlit produktivitu tisku, ať už tiskárnu používáte často k práci, nebo k příležitostnému každodennímu tisku.
 • Pokud vám však bezplatné úložiště iCloudu přeroste přes hlavu, můžete vždy přejít na větší velikost pomocí předplatného Apple. Je to ideální, zejména pokud jste si pořídili levnou tiskárnu. To znamená, že vaše náklady na tisk budou nižší a budete si moci dovolit větší úložiště.
 • Pokud máte obavy z toho, že se budete muset naučit AirPrint, a chcete jen snadno zvládnout každodenní domácí tisk nebo různé úkoly, aniž byste se museli trápit s připojením WiFi nebo Bluetooth, nejsou tyto funkce nezbytné a můžete se rozhodnout pro drátovou tiskárnu nebo pro tiskárnu, která má jak drátové, tak bezdrátové připojení. Některé dokonce využívají připojení k síti Ethernet, pokud vám to vyhovuje více. Některé počítače Mac mají porty pro připojení k síti Ethernet a k dispozici jsou také ethernetové adaptéry. Tyto drátové varianty mohou být stále vynikající volbou, pokud zjistíte, že lépe vyhovují vašim potřebám.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze