10 nejlepších webových kamer pro Skype v roce 2022

Chcete-li najít nejlepší webové kamery pro Skype, musíte určit funkce, které jsou vhodné pro vás a vaši domácnost. Doporučujeme upřednostnit webové kamery, které zachycují video v rozlišení 1080p a snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu (FPS).

Chcete-li najít nejlepší webové kamery pro Skype, musíte určit funkce, které jsou vhodné pro vás a vaši domácnost. Doporučujeme upřednostnit webové kamery, které zachycují video v rozlišení 1080p a snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu (FPS), mají rychlé připojení, například USB 3.0 nebo Thunderbolt, pro nízkou latenci a jsou optimalizovány pro videohovory a videochatování. Pozornost věnujte také funkcím pro vylepšení obrazu, jako je rychlé a přesné automatické zaostřování, kompenzace slabého osvětlení a gama korekce a automatické rámování.

Po analýze stovek recenzí mnoha produktů s různou cenou a funkcemi jsme zjistili, že Logitech C922x je nejlepší webová kamera pro Skype, kterou si dnes můžete na trhu koupit. Čtěte dále o této a našich dalších nejlepších výběrech a dozvíte se více o nejlepších webových kamerách na trhu.

10 nejlepších webových kamer pro Skype

#1 Webová kamera Logitech C922x Pro Stream pro Skype

Nakupte na alza.cz

Ocenění: TOP PICK

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Mimořádně široký FOV, Full HD video a korekce obrazu pro vynikající kvalitu videa s rychlým připojením USB 3.0 a další profesionální funkce z ní dělají nejlepší volbu ve své třídě.

 • Vysoce kvalitní držák na stůl
 • Objektiv s úhlem záběru 78 stupňů se vejde do záběru pro dvě osoby
 • Možnost automatické komprese pro rychlé přenosy
 • Aktualizace vyžadují ruční instalaci

Logitech C922x Pro Stream je špičková webová kamera, která díky pokročilému obrazovému procesoru a vysoce kvalitnímu skleněnému objektivu s rozlišením Full HD zachycuje video v rozlišení až 1080p/30FPS nebo 720p/60FPS a dosahuje vynikající kvality obrazu, která se vyrovná i některým digitálním kamerám. Je vybavena kompenzací slabého osvětlení, přesným a rychlým automatickým ostřením a dvěma kondenzátorovými mikrofony s vysokým SPL pro čistý stereofonní zvuk bez zkreslení.

Jeho rychlé připojení USB-3 umožňuje hovory přes Skype s nízkou latencí a přiložený stativ usnadňuje umístění záběru kamkoli. Aktualizace vyžadují ruční instalaci, která je poměrně snadná, ale pro plnou funkčnost je třeba ji čas od času sledovat. Pro spolehlivé videohovory se špičkovou kvalitou obrazu a funkčností plug-and-play je však těžké ji překonat.

#2 Webová kamera Logitech C920 pro Skype

Nakupte na alza.cz

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Automatická korekce světla, korekce obrazu a videa v rozlišení Full HD, řada pokročilých funkcí a rychlé připojení k zařízením z ní dělají nejlepší volbu pro videohovory ve své třídě.

 • Rychlé a přesné automatické ostření
 • Video 1080p/30FPS
 • Možnost automatické komprese pro rychlé přenosy
 • Aktualizace vyžadují ruční instalaci
 • Vyšší cena než u některých jiných

Logitech C920 je špičková webová kamera, která snímá video v rozlišení až 1080p při 30 snímcích za sekundu nebo 720p/60 snímků za sekundu, je vybavena pokročilým obrazovým procesorem a vysoce kvalitním skleněným objektivem s rozlišením Full HD, který zajišťuje vynikající kvalitu obrazu konkurující některým digitálním kamerám. Je vybavena kompenzací slabého osvětlení, přesným a rychlým automatickým ostřením a dvěma kondenzátorovými mikrofony s vysokým SPL pro čistý stereofonní zvuk bez zkreslení.

Díky stejnému rychlému připojení USB-3 a výkonu zpracování obrazu jako u modelu C922 je vynikající pro skypování bez zpoždění, živé vysílání a další funkce a nabízí také rychlé přenosy se snadnou integrací do herních konzolí a aplikací pro streamování her. Jeho vynikající kvalita obrazu a rychlost jsou za vyšší cenu než u mnoha podobných modelů. Přesto je ve většině kategorií snadno špičkou ve své třídě.

#3 Webová kamera Logitech C270 pro Skype

Nakupte na alza.cz

Ocenění: NEJLEPŠÍ S OMEZENÝM ROZPOČTEM

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Velmi jednoduchá funkčnost plug-and-play a přenosnost s kvalitním mikrofonem s potlačením šumu a kompaktním designem pro upevnění kdekoli za skvělou cenu.

 • Technologie inteligentní korekce světla
 • Poměr stran 16:9
 • Všesměrový mikrofon s redukcí šumu
 • Pouze 720p/30FPS

Logitech C270 je lehká, kompaktní webová kamera s rozlišením 720p/30FPS a vysoce nastavitelným držákem pro snadné umístění na nejrůznější zařízení. Její širokoúhlý objektiv s poměrem stran 16:9 a patentovaná technologie Logitech Smart Light pro korekci světla a kompenzaci slabého osvětlení usnadňují snímání více osob i při špatném osvětlení a její jediný všesměrový mikrofon je vybaven funkcí redukce šumu a dobrým SPL pro čistý a nezkreslený zvuk.

Její rozlišení 720p/30FPS je více než dostatečné pro většinu běžných a rodinných hovorů přes Skype a další chatovací platformy, ale není příliš vhodné pro tvorbu profesionálního obsahu a vysoce kvalitní živé vysílání, které vyžaduje ty nejlepší webové kamery pro streamování. Díky funkcím korekce obrazu a úspornému designu však snadno získáte dobrý obraz a čistý zvuk s nízkým zkreslením a funkcí plug and play, které z ní dělají cenově výhodnou webovou kameru pro většinu potřeb videohovorů.

#4 Webová kamera Logitech C525 pro Skype

Ocenění: NEJLEPŠÍ PŘENOSITELNOST

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Ultralehká, kompaktní a skládací konstrukce, vysoce nastavitelný držák a účinná technologie korekce obrazu z něj dělají mimořádně přenosnou, ale vysoce výkonnou volbu.

 • Rychlé automatické ostření
 • Technologie kompenzace slabého osvětlení
 • 360stupňový otočný držák
 • Pouze 720p/30FPS

Logitech C525 je HD webová kamera s rozlišením 720p/30FPS a velmi lehkým, skládacím a kompaktním designem, díky kterému si ji můžete vzít kamkoli s sebou a rychle navázat konverzaci přes Skype na služebních cestách nebo na cestách. Díky 360stupňovému otočnému držáku a nízké hmotnosti ji lze také snadno připevnit na téměř jakékoli zařízení, včetně menších notebooků, což z ní činí ještě lepší nástroj pro cestující profesionály, kteří potřebují kvalitní možnosti videohovorů na různých zařízeních.

Nízké rozlišení záznamu videa znamená, že je méně vhodný pro profesionály, kteří mohou chtít používat záznamy z chatu nebo konferencí v obsahu, a pro promítání nebo zobrazení na velkých obrazovkách. Díky funkcím vyrovnávání obrazu, skládací, kompaktní a lehké konstrukci a funkci plug and play s většinou platforem pro chat a videohovory je však skvělou volbou na cesty. Chcete-li se seznámit s možnostmi bezdrátového připojení, podívejte se na našeho průvodce nákupem nejlepších bezdrátových webových kamer.

#5 Vitade PC 960A Webová kamera pro Skype

Ocenění: NEJLEPŠÍ PRO SLABÉ OSVĚTLENÍ

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Výkonné kruhové světlo a několik funkcí pro korekci a kompenzaci obrazu spolu s nahráváním videa v rozlišení Full HD ji předurčují pro konference při slabém osvětlení, například pro prezentace.

 • Kompatibilita s operačními systémy Chrome OS a Android
 • Kompenzace osvětlení
 • Pokročilé automatické zaostřování
 • Hrubší než některé modely

Vitade 960A je webová kamera s rozlišením 1080p, která snímá video při 30 FPS a je vybavena dvěma stereofonními mikrofony s potlačením šumu a vestavěným přepínatelným kruhovým světlem, které usnadňuje videohovory za zhoršených světelných podmínek. Její pokročilé automatické zaostřování a funkce korekce při slabém osvětlení navíc dále zlepšují kvalitu obrazu a snadné nastavení v takových podmínkách a flexibilní držák kompatibilní se stativem umožňuje spoustu možností montáže.

Je to objemnější model než některé jiné na trhu, což znamená, že může být poněkud nepohodlný pro menší notebooky. Bez ohledu na to je to vynikající volba pro skypování z učebny i konferenčního sálu, protože poskytuje vynikající kvalitu zvuku a obrazu i v chaotickém a hlučném prostředí a navíc se dokáže přizpůsobit i při slabém osvětlení. Je to jedna z nejlepších webových kamer pro Chromebook na našem seznamu.

#6 Webová kamera Microsoft LifeCam pro Skype

Omlouváme se, ale tento produkt není dočasně skladem.

Ocenění: NEJLEPŠÍ VŠESTRANNOST

PROČ SE NÁM TO LÍBÍ: Kombinace držáku na notebook a stojanu na stůl, několik možností zobrazení včetně zoomu a kompatibilita s celou řadou aplikací, platforem a hardwaru pro videohovory z něj dělají univerzální řešení.

 • TrueColortech pro syté barvy
 • Digitální otáčení, naklápění a 4x zoom
 • Univerzální držák pro notebooky, stolní počítače, notebooky a monitory
 • Pouze rozlišení 720p

Kamera Microsoft LifeCam HD-3000 pořizuje video v rozlišení 720p/30FPS s řadou funkcí pro vylepšení a korekci obrazu, jako je několikanásobné digitální panorámování, možnost digitálního náklonu a čtyřnásobný digitální zoom. Její všesměrový integrovaný mikrofon zachycuje vysoce kvalitní zvuk s automatickou redukcí šumu a univerzální držák/podstavec pro notebooky, stolní počítače, notebooky a monitory usnadňuje nastavení prakticky s jakýmkoli zařízením.

Maximální rozlišení 720p/30FPS je vhodnější pro Skype a další aplikace pro videohovory než pro profesionální tvůrce obsahu, ale technologie TrueColor rozšiřuje záznam videa v nižším rozlišení o výjimečnou hloubku barev a vyvážení bílé na svou třídu. Díky různým režimům snímání, funkcím pro korekci obrazu a držáku, který lze umístit kamkoli, představuje skvělou hodnotu pro profesionály, kteří chtějí cenově dostupnou možnost pro Skyping, která stále poskytuje dobrý obraz za zlomek ceny kamery Microsoft LifeCam Studio. Je to cenově dostupná možnost, pokud se zajímáte také o nejlepší webové kamery pro YouTube.

#7 Bezdrátová webová kamera Logitech C310E pro Skype

Nakupte na alza.cz

Ocenění: NEJLEPŠÍ PRO RODINY

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Jednoduchý, kompaktní design a funkce plug-and-play se všemi hlavními chatovacími a konferenčními platformami, které lze snadno používat pro videohovory celé rodiny a které lze připojit k téměř jakémukoli zařízení, s dalšími funkcemi, jako je režim snímků a korekce při slabém osvětlení.

 • 5megapixelový režim snímků
 • Optimalizováno pro chat a videohovory v systému Windows
 • Autokorekce při slabém osvětlení
 • Pouze rozlišení HD 720p

Logitech C310e je webová kamera s rozlišením 720p/30FPS s mimořádně kompaktním a jednoduchým designem a funkcí plug and play, kterou lze snadno nastavit a používat i pro začátečníky, takže se skvěle hodí pro rodinné videohovory a příležitostné streamování. Její funkce korekce při slabém osvětlení ještě více usnadňuje začátečníkům pořizování jasných snímků a režim pořizování snímků zachycuje ostré 5megapixelové snímky, které se skvěle hodí pro ukládání momentek během prázdninových chatů.

Rozlišení videa 720p znamená, že není ideální pro profesionální tvůrce obsahu nebo vysoce kvalitní streamery. Díky optimalizaci pro Windows a Skype, velmi jednoduchému a snadno použitelnému designu, přijatelné ceně a režimu pořizování snímků je však ideální pro rodiny, které zůstávají ve vzájemném kontaktu. Skvěle se kombinuje s nejlepšími Chromebooky na trhu.

#8 Aukey FHD webová kamera pro Skype

Omlouváme se, ale tento produkt není dočasně skladem.

Ocenění: NEJLEPŠÍ MOŽNOSTI MONTÁŽE

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Jedinečná technologie automatického ostření a chytré možnosti montáže z ní dělají flexibilní a vysoce kvalitní volbu pro profesionály i běžné uživatele: Full HD, snímač CMOS s velkým poměrem stran a objektiv skvělý pro profesionální obsah a streamování.

 • Vestavěný držák na stůl
 • Pevné zaostření pro zaostřený obraz do vzdálenosti až 15 stop
 • Plná integrace se systémy Windows, macOS a Android
 • V porovnání s mnoha modely poměrně velký

AUKEY FHD je bezdrátová webová kamera s rozlišením 1080p/30FPS nebo 720p/60FPS, širokoúhlým poměrem stran 16:9 a podporou většiny hlavních aplikací a platforem pro systémy Windows, macOS a Android pro streamery, tvůrce obsahu a především platformy pro videohovory, jako je Skype. Její jedinečná funkce Fixed Focus umožňuje zaostřený a ostrý obraz i na vzdálenost až 15 stop a její duální vestavěný stereofonní mikrofon má potlačení šumu a dobré SPL pro trvale čistý zvuk bez zkreslení.

Jeho robustní širokoúhlá konstrukce je delší a objemnější než u mnoha modelů ve své třídě, ale je poměrně lehký a lze jej připevnit i na menší zařízení. Jeho chytrý vestavěný držák na stůl navíc umožňuje umístění mimo notebooky a monitory, což zvyšuje možnosti konferenčních hovorů a profesionální komunikace v nejrůznějších náročných situacích. Rozhodně se jedná o jednu z nejlepších webových kamer pro konferenční místnosti na našem seznamu.

#9 Webová kamera Unzano pro Skype

Ocenění: NEJLEPŠÍ MODERNÍ FUNKCE

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Přesný skleněný objektiv se 7 prvky, několik pokročilých funkcí pro korekci a kompenzaci obrazu a mimořádně velký FOV s plnou funkcí Skype a kompatibilitou s dalšími chatovacími aplikacemi.

 • Plná integrace herní konzole
 • 100 stupňů FOV
 • Kompenzace slabého osvětlení a rozpoznávání obličeje
 • Pouze ruční ostření

Bezdrátová webová kamera Unzano s rozlišením Full HD je webová kamera s rozlišením 1080P/30FPS a dvěma digitálními stereofonními mikrofony s automatickou redukcí šumu. Její širokoúhlý úhel záběru 100 stupňů umožňuje pokrytí konferencí a velkých shromáždění přes Skype a Zoom bez optického zkreslení a díky korekci slabého osvětlení a technologii pro vylepšení obličeje lze snadno pořídit dobrý obraz kdekoli.

Pro uživatele, kteří nemají zkušenosti s manuálním ostřením, může být absence automatického ostření překážkou, ale díky uživatelsky přívětivému designu nebude nastavení fotoaparátu vyžadovat mnoho času navíc a jeho další funkce pro korekci obrazu mohou tvůrcům obsahu, kteří používají videozáznamy, ušetřit spoustu času a frustrace. Je to vynikající volba pro streamery a Vloggery, kteří chtějí profesionální kvalitu obrazu a čistý zvuk bez zkreslení v modelu přizpůsobeném k zachycení tváří v nejrůznějších snímacích podmínkách. Navíc je kompatibilní s většinou populárních video platforem a aplikací pro Windows, MacOS a Android, což z ní dělá jednu z nejlepších webových kamer pro Mac na našem seznamu.

#10 Anivia W8 Webcam pro Skype

Omlouváme se, ale tento produkt není dočasně skladem.

Ocenění: NEJLEPŠÍ ZA VIDEO VOLÁNÍ

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Vysoce výkonný skleněný objektiv s mimořádně širokým úhlem záběru a patentovaná technologie korekce obrazu ClearFrame tvoří model, který vyniká při videokonferencích pro všechny hlavní platformy.

 • Ultrakompaktní a lehký
 • 75° pozorovací úhel
 • Vysoce výkonné stereofonní mikrofony s potlačením šumu
 • Automatická komprese videa není pro tvorbu některého obsahu ideální

Anvia W8 je webová kamera s rozlišením 1080p/30FPS, která má široké zorné pole 75 stupňů a přesnou skleněnou čočku s více prvky. Patentovaná technologie korekce obrazu ClearFrame zajišťuje zaostřený a ostrý obraz bez ohledu na dostupnost světla a stereofonní duální mikrofony s vysokým SPL zachycují zvuk bez zkreslení s integrovaným potlačením šumu.

Díky funkci automatické komprese videa může být kamera Anvia méně ideální než některé modely pro použití záznamů z videohovorů v profesionálním online obsahu. Pro konferenční účely však poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu s funkcí plug-and-play na Chromebooku a všech hlavních platformách pro videohovory a chat a díky přesnému skleněnému prvku a pokročilé korekci obrazu je vynikající pro obchodní komunikaci.

Jak jsme se rozhodli

Upřednostňovali jsme webové kamery, které snímají video minimálně v rozlišení 720p/30FPS a nejlépe 1080P/60FPS, nejlépe s připojením USB 3.0 nebo USB-C pro volání přes Skype a videokonference s nízkou latencí. Líbily se nám webové kamery, které mají možnosti a funkce pro snímání obrazu a obrazu, jako je automatické zaostřování, automatická korekce při slabém osvětlení, korekce vyvážení bílé a rozpoznávání obličeje, a..

Ocenili jsme webové kamery optimalizované pro použití se Skypem a dalšími chatovacími a konferenčními aplikacemi pro funkci plug and play. Dávali jsme také přednost tomu, aby byly kompatibilní s operačními systémy Windows i macOS a aby navíc obsahovaly možnosti připojení k systémům Android a iOS, včetně možnosti používat mobilní zařízení jako dálkové ovládání.

Nakonec se nám líbily webové kamery s vestavěnými stereofonními mikrofony s potlačením šumu, které mají vysoké SPL pro nahrávání bez zkreslení i ve velkých místnostech s hlukem v pozadí a všesměrové vzory pro rovnoměrné snímání zvuku a které zaznamenávají zvuk ve vysoce kvalitních komprimovaných formátech 16 bitů a 44,4 kb/s. Líbily se nám také webové kamery, které se propojovaly nebo synchronizovaly s aplikacemi pro záznam zvuku a střih videa pro snadnou integraci do softwarových sad pro digitální média, pro integraci záznamů z chatu a konferencí do profesionálního obsahu.

Zdroje: gadgetreviews.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze