Logitech C930e Recenze

Pokud hledáte webovou kameru pro videokonference nebo streamování, je pro vás důležitý výkon - zejména zvuk.

Obsah:

Pokud hledáte webovou kameru pro videokonference nebo streamování, je pro vás důležitý výkon - zejména zvuk. Kamera Logitech C930e má obojí v plné míře, protože nabízí možnost snímání v rozlišení Full HD 1080p a dva všesměrové mikrofony pro vyšší kvalitu zvuku a několik dalších funkcí pod kapotou, které z ní dělají jednu z nejlepších webových kamer na našem seznamu.

Proč se nám líbí - Logitech C930e 1080p

Díky dvěma všesměrovým mikrofonům, kvalitě videa 1080p, několika dalším funkcím a pečeti schválení společnosti Logitech se model C930e řadí mezi nejlepší dostupné webové kamery.

  • Vynikající volba pro videokonference
  • Zachycuje video v kvalitě 1080p Full HD
  • Vynikající volba pro videokonference
  • Drahý

Výkon

Kamera Logitech C930e nahrávala v čistém rozlišení 1080p s velmi širokým 90stupňovým polem; díky širokému poli dokáže zachytit poměrně hodně. Fotografie a videa byly nejen čisté, ale i ostré, přičemž barevnost vynikla velmi dobře, zejména v prostředí se slabým osvětlením. Na okraj dodejme, že jsme nečekali čtyřnásobný digitální zoom; příjemná věc.

O něco více než kvalita obrazu se u modelu Logitech C930e projevila kvalita zvuku. I když by byl speciální mikrofon, pravda, lepší - jeho dva všesměrové mikrofony zachytily zvuk mnohem lépe než vestavěný mikrofon v notebooku. Srozumitelnost byla ještě vylepšena vestavěným potlačením šumu.

Design

Namísto toho, abyste webovou kameru připevnili k monitoru (a vyhnuli se tak stlačení obrazovky), je kamera Logitech C930e bezpečně umístěna podél horní části monitoru nebo obrazovky notebooku. Zároveň lze její otočný klip sklopit a položit na stativ nebo na stůl. A vzhledem k tomu, jak je malá, s rozměry 3,70 x 3,70 x 0,95 palce, je velmi snadno jednou z nejpřenosnějších dostupných webových kamer, stejně jako webová kamera Vitade 960 1080p. Na rozdíl od webové kamery Anivia 1080p HD je tato kamera Logitech vyrobena z mnohem kvalitnějších materiálů.

Hodnota

Je pravda, že webová kamera Logitech C930e je dražší. Vzhledem k jejímu kvalitnímu provedení a celkově lepší kvalitě konstrukce než u webové kamery Anivia 1080p HD Webcam se však její cena vyplatí. To platí zejména v případě, že ji nastavíte pro videokonference. A pokud ji budete používat i mimo ni, například pro streamování, její komprese videa H.264 zachovává kvalitu 1080p a přitom zabírá jen polovinu místa na pevném disku. Pokud hledáte téměř stejně výkonnou webovou kameru za nižší cenu, možná vás zaujme webová kamera AUKEY PC-LM1.

Logitech C930e 1080p Zpracování

Webová kamera Logitech C930e je jednou z nejlepších - ne-li nejlepší - webových kamer na našem seznamu. Ať už hledáte webovou kameru pro videokonference, nebo společníka pro streamování, webová kamera Logitech C930e je připravena na obojí, vzhledem k tomu, že je vybavena dvěma všesměrovými mikrofony a snímá v rozlišení 1080p. Zaplatíte pěkný peníz, ale dostanete za to hodně.

Zdroje: gadgetreviews.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze