Top 7 nejlepších systémů domácího kina

Recenze: Po našem průzkumu a testování nejlepších systémů domácího kina bylo snadné vybrat systém domácího kina Logitech Z906 5.

Po našem průzkumu a testování nejlepších systémů domácího kina bylo snadné vybrat systém domácího kina Logitech Z906 5.1 pro náš nejlepší výběr. Nabízí pohlcující zvukový zážitek s výkonným a čistým zvukem, snadnou instalaci a spoustu zvukových vstupů pro co nejlepší uživatelský zážitek. Navíc se neuvěřitelně snadno používá.

Abychom vám pomohli najít nejlepší systémy domácího kina, díky kterým si můžete vytvořit pohlcující zážitek ze sledování filmů nebo poslechu hudby, strávili jsme více než 15 hodin zkoumáním 20 různých možností. Při výzkumu a testování jsme se zaměřili na čistotu zvuku, snadnou instalaci a uživatelskou přívětivost. Zohlednili jsme také kvalitu designu a záruky, abychom zajistili, že vám zakoupený výrobek bude dlouho sloužit. Čtěte dále a dozvíte se více o systému Logitech Z906 a dalších nejlepších systémech domácího kina na našem seznamu.

Top 7 nejlepších systémů domácího kina

#1 Systém domácího kina Logitech Z906 5.1

Srovnejte ceny na heureka.cz Nakupte na alza.cz

Odměna: 1: TOP PICK

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Logitech je výkonný 5.1kanálový systém domácího kina s prostorovým zvukem, úžasnou kvalitou zvuku, snadnou instalací a jako jediný z našeho seznamu má certifikaci THX. Jeho používání je také neuvěřitelně snadné díky jednoduchému dálkovému ovladači a přijímači.

 • Certifikace THX pro nejlepší kvalitu zvuku
 • Snadná instalace a nastavení
 • Šest vstupů
 • Není HDMI
 • Jednosměrné satelitní reproduktory

Systém Logitech Z906 je nástupcem mimořádně oblíbeného systému domácího kina Logitech Z5500 a oproti předchozí generaci se v mnohém zlepšuje. Zvukový systém si zachovává vynikající kvalitu zvuku díky 500 W trvalého výkonu a dobře sestaveným reproduktorům. Z906 je 5.1kanálový systém prostorového zvuku se 4 satelitními reproduktory, 1 subwooferem a 1 středovým reproduktorem. Všechny tyto reproduktory produkují úžasný zvuk, ale mějte na paměti, že satelitní reproduktory jsou pouze jednosměrné, takže v nich nezískáte takový rozsah, jaký by bylo možné. Ujistěte se, že váš systém domácího kina má ty nejlepší kabely RCA.

Celková instalace je dostatečně snadná. Logitech Z906 je kabelový systém domácího kina a nepoužívá proprietární připojení, takže si v případě potřeby můžete snadno dokoupit delší kabely. Systém Logitech obsahuje 6 vstupních audio konektorů na subwooferu, ale bohužel postrádá porty pro kabely HDMI, takže přehrávače Blu-ray budete muset připojit prostřednictvím koaxiálních nebo optických vstupů S/P-DIF. Systém se také opravdu snadno používá. Dálkové ovládání je neuvěřitelně jednoduché a AV přijímač je malý a přehledně označený. Celkově lze říci, že pokud potřebujete vynikající všestranný systém domácího kina, je Logitech Z906 tou správnou volbou. Pokud chcete takto kvalitní zvuk přenést do auta, měli byste si pořídit také nejlepší aux kabel.

#2 Systém domácího kina Nakamichi Shockwafe Elite

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

CO SE NÁM LÍBÍ: Systém domácího kina Nakamichi nabízí výkonný 7kanálový prostorový zvuk, neuvěřitelně jednoduchou instalaci a dva bezdrátové subwoofery pro basy otřásající místností. Je také kompatibilní s technologií Dolby Atmos, která poskytuje jedinečný zvukový zážitek.

 • Nejlepší basy &; kompatibilní s Dolby Atmos
 • Úžasný prostorový zvuk 7.2.4
 • 2 bezdrátové subwoofery
 • Dálkové ovládání s krátkým dosahem
 • Zpoždění při přepínání vstupů

Nakamichi zde zaujímá jedinečný přístup k prostorovému zvuku pouze se soundbarem, 2 subwoofery a 2 satelitními reproduktory. Shockwafe Elite 7.2.4 není tradiční systém prostorového zvuku s několika satelitními reproduktory po celé místnosti. Místo toho soundbar simuluje práci předního pravého, levého a středového kanálu spolu s širokými reproduktory zvukové scény pro levý a pravý ambientní efekt. Součástí zvukového systému jsou také dva bezdrátové subwoofery a dva zadní dvoupásmové reproduktory. Zadní reproduktory jsou připojeny kabelem přímo k subwooferům. Celková kvalita zvuku, který systém produkuje, na nás udělala velký dojem, zejména díky kompatibilitě s technologií Dolby Atmos.

Celková instalace systému domácího kina Nakamichi Shockwafe Elite je neuvěřitelně jednoduchá. Stačí zapojit soundbar a subwoofery, poté je zapnout a ony se automaticky propojí. Připojte zadní reproduktory k subwooferům a pak už můžete začít. Systém Shockwafe Elite se také velmi snadno ovládá pomocí přiloženého dálkového ovladače, ale přáli bychom si, aby jeho dosah byl o něco větší. K dispozici máte 3 vstupy HDMI, optický vstup a koaxiální vstup pro spoustu možností připojení, což znamená, že můžete připojit spoustu přehrávačů Blu-ray a herních konzolí. Aby tyto kabely nepřevzaly kontrolu nad vaším zábavním systémem, zkuste si také pořídit některé z nejlepších stahovacích pásků na kabely.

#3 Systém domácího kina JBL Bar 5.1

Odměna: NEJLEPŠÍ BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTROJ

PROČ SE NÁM LÍBÍ: Pokud hledáte nejlepší bezdrátový systém domácího kina, nemůžete tento systém domácího kina JBL minout. Jedná se o systém kompatibilní s rozlišením 4K s vynikající kvalitou zvuku a silnými basy, který se snadno používá a nastavuje.

 • Jedinečné odnímatelné bezdrátové reproduktory pro plnohodnotný prostorový zvuk
 • Úžasný prostorový zvuk 7.2.4
 • Kompatibilní se 4K
 • Chybí ovládání ekvalizéru
 • Plastové provedení působí poněkud lacině

Systém domácího kina JBL Bar 5.1 je neuvěřitelně atraktivní pro každého, kdo hledá výkonný zvuk, aniž by zabíral mnoho místa nebo strávil nekonečné hodiny instalací. Jedná se o skutečně bezdrátový systém prostorového zvuku, který obsahuje jeden soundbar, 2 bezdrátové satelitní reproduktory a bezdrátový subwoofer. Jedním z nejunikátnějších aspektů tohoto systému je skutečnost, že satelitní reproduktory se magneticky připevňují přímo k soundbaru a lze je odejmout a vytvořit tak prostorový zvuk, kdykoli si to přejete. Tím v podstatě odpadají složité instalační procesy. Pokud však chcete, lze satelitní reproduktory namontovat na stěnu pomocí přiloženého montážního příslušenství.

K soundbaru JBL Bar 5.1 můžete připojit zařízení prostřednictvím Bluetooth nebo jedním ze tří vstupů HDMI, což znamená, že můžete snadno připojit všechna svá zařízení s rozlišením 4K a herní konzole. Systém JBL se také neuvěřitelně snadno používá. Se systémem je kompatibilní většina dálkových ovladačů televizoru, ale můžete také využít funkci JBL SoundShift pro přepínání mezi zvukem televizoru nebo tabletu/telefonu pro skutečně plynulý zážitek na druhé obrazovce. Přáli bychom si, aby měl bar více ovládacích prvků ekvalizéru, ale celkově je kvalita zvuku po vybalení z krabice výkonná a vyvážená. Má také silné basy, které vyplní celou místnost. Nakonec, pokud chcete hvězdnou kvalitu zvuku bez složitého nastavování, s JBL Bar 5.1 neuděláte chybu.

#4 Systém domácího kina Polk Audio MagniFi Mini

Odměna: V roce 2017 se na trhu objevily dva nejlepší modely, které se mohou pochlubit vysokou kvalitou obrazu, např: Nejlepší kompaktní systém

CO SE NÁM LÍBÍ: Tento zvukový systém od společnosti Polk Audio nabízí výkonný zvuk ve velmi kompaktním balení, které se snadno používá a snadno nastavuje. Je to také cenově velmi dostupný způsob, jak dosáhnout zvuku v kvalitě jako v kině.

 • Výkonný špičkový zvuk
 • Superkompaktní provedení
 • Dostupný zvuk jako v kině
 • Zvuk by mohl být lepší
 • 1 HDMI vstup

Jestliže je třeba o společnosti Polk Audio něco vědět, pak to, že vyniká v poskytování úžasných špičkových zvukových zážitků přímo u vás doma. Systém domácího kina MagniFi Mini je toho důkazem. Možná tak nevypadá, ale tento kompaktní audiosystém dokáže naplnit váš obývací pokoj výkonným zvukem kina. Kompaktní provedení je ideální pro každého, kdo chce ušetřit místo a zároveň získat úžasný zvukový zážitek. Výšky by mohly být lepší, ale i tak jsou působivé, zejména v kombinaci se solidními basy a středními frekvencemi.

Zprovoznění systému MagniFi není nijak náročné na instalaci. Stačí připojit soundbar a subwoofer a zapnout je, aby se bezdrátově připojily. Poté můžete připojit televizor pomocí jediného vstupu HDMI nebo další zařízení bezdrátově přes Bluetooth. Bohužel jste trochu omezeni jediným vstupem HDMI, ale pokud hledáte něco kompaktního, možná víc ani nebudete potřebovat. Pokud hledáte výkonný zvuk v kvalitě jako v kině v cenově dostupném a kompaktním balení, Polk Audio MagniFi Mini nabízí nejlepší špičkové reproduktory pro domácí kino. A za zmínku stojí, že tento systém se může pochlubit funkcí Google Cast, která funguje přes WiFi a umožňuje přijímat skladby z vašeho chytrého telefonu nebo chytrého zařízení. Díky těmto schopnostem castingu budete moci ten nejlepší kabel HDMI nadobro odložit stranou.

#5 Systém domácího kina Samsung HW-Q90R

Odměna: NEJLEPŠÍ 7.1 KANÁL

CO SE NÁM LÍBÍ: Tato volba od společnosti Samsung je nejlepším systémem domácího kina 7.1 na našem seznamu se super kvalitním zvukem,17 vestavěnými reproduktory, snadnou instalací a vynikající technologií Adaptive Sound. Je také vybaven vestavěným průchodem 4K a podporou HDR10.

 • 17 reproduktorů; bohatá kvalita 7.1kanálového zvuku
 • Snadné použití
 • Kompatibilní s Dolby Atmos a DTS:X
 • Drahý
 • Těžký a neskladný

Samsung HW-Q90R je soundbarový systém, který obsahuje subwoofer a dva bezdrátové zadní reproduktory, díky nimž vytvoříte brilantní 7.1.4kanálový zvuk přímo ve svém obývacím pokoji bez složité instalace a funkčnosti. Použití systému Samsung je neuvěřitelně snadné díky dodávanému dálkovému ovladači a ovládání zvuku na palubě. Instalace je rovněž snadná díky jednoduchému připojení a bezdrátovému propojení mezi soundbarem, zadními reproduktory a subwooferem. Systém můžete dokonce připevnit na stěnu pomocí přiložené montážní sady a srozumitelného návodu.

Pokud jde o zvuk, je systém domácího kina Samsung silou, se kterou se musí počítat. Díky celkem 17 vestavěným reproduktorům získáte vícerozměrný filmový zážitek, který nabízí bohaté basy, čisté středy a ostré výšky. Nabízí také patentovanou technologii Adaptive Sound, která dokáže poskytovat optimalizovaný zvuk za chodu na základě zvukového signálu přicházejícího z televizoru nebo přehrávače Blu-ray. A díky kompatibilitě s Dolby Atmos a DTS:X dokáže tento zvukový systém poskytnout skutečně pohlcující a výkonný zvuk 7.1 domácího kina. Chcete-li tak pěkný reproduktor co nejlépe ochránit, určitě pro něj budete chtít tu nejlepší přepěťovou ochranu.

#6 Systém domácího kina Onkyo HT-S5800

Odměna: NEJLEPŠÍ KVALITA

CO SE NÁM LÍBÍ: Systém prostorového zvuku Onkyo je tradiční systém domácího kina, který vám poskytne výkonný zvuk Dolby Atmos a kompatibilitu se 4K. Jeho zprovoznění je navíc snadné i pro začátečníky.

 • Výjimečný zvuk 5.1.2 Dolby Atmos
 • Poměrně snadná instalace
 • Digitální displej na receiveru
 • Zvuk hudby by mohl být lepší
 • Přijímač se občas zahřívá

Onkyo HT-S5800 je 5.1.2kanálový systém domácího kina s prostorovým zvukem, který poskytuje výkonný a pohlcující zvuk Dolby Atmos. Poskytuje výkon 115 W na kanál s technologií širokorozsahového zesilovače (WRAT) pro celkově mnohem lepší zvukový zážitek. Získáte dokonce kompatibilitu s rozlišením 4K, což tomuto audiosystému zajišťuje delší životnost a lepší kompatibilitu se špičkovými televizory. Můžete dokonce streamovat zvuk z mobilních zařízení prostřednictvím vestavěného rozhraní Bluetooth. Jednou z našich nejoblíbenějších funkcí, které model HT-S5800 nabízí, je působivá technologie AccuEQ, která automaticky kalibruje nastavení ekvalizéru pro optimální zvukový zážitek.

Přestože se jedná o tradiční kabelový systém domácího kina, je instalace modelu Onkyo HT-S5800 ve skutečnosti poměrně snadná. Přiložený návod je jasný a srozumitelný, a dokonce obsahuje snadno interpretovatelná schémata, která vám pomohou vše správně zapojit. Po zprovoznění se systém snadno používá díky digitálnímu displeji přijímače a jednoduchému dálkovému ovládání. Přijímač se může občas zahřívat, ale to jen po delší době používání, takže by to nemělo příliš vadit. Za zmínku stojí i celková kvalita systému. Vše je vyrobeno s ohledem na odolnost. Při správné péči vám tento systém vydrží dlouho.

#7 Bestisan 80W Sound Bar systém domácího kina

Odměna: BEST ON A BUDGET

CO SE NÁM LÍBÍ: Audio systém Bestisan je soundbar, který zaplní místnost, snadno se používá a navíc je cenově dostupný. Díky několika zvukovým režimům a jednoduché instalaci nemůžete s touto volbou udělat chybu, pokud máte omezený rozpočet.

 • Pevný 3D stereofonní zvuk
 • Vynikající funkce Bluetooth 5.0
 • Tři různé zvukové režimy
 • Pouze soundbar
 • Není HDMI vstup

Ačkoli je systém domácího kina Bestisan 80W soundbar pouze soundbarem bez dalších subwooferů nebo satelitních reproduktorů, přesto nabízí dostatečně výkonný zvuk, který naplní váš obývací pokoj bohatým zvukem. Soundbar je vyroben ze dvou 2" výškových reproduktorů a dvou 3" měničů pro dosažení 3D stereofonního zvuku. Naší oblíbenou funkcí na tomto soundbaru je však možnost přepínat mezi třemi různými zvukovými režimy: Film, Hudba a Dialog. Každý režim má svůj vlastní, samozřejmý účel a naše testování ukázalo, že každý z nich se pro daný úkol hodí. Dálkový ovladač vám také nabízí možnost zvýšit nebo snížit úroveň basů a výšek, abyste si mohli zážitek více přizpůsobit.

Instalace je stejně jednoduchá jako zapojení soundbaru a jeho připojení k televizoru. Bohužel nemáte k dispozici žádné porty HDMI, ale zato optický, pomocný, USB a RCA vstup. Získáte také vynikající připojení Bluetooth 5.0 pro připojení k telefonům, tabletům a televizorům kompatibilním s Bluetooth. Celkově vzato, pokud hledáte nejlepší rozpočtový systém domácího kina, se soundbarem Bestisan 80 W neuděláte chybu.

Jak jsme se rozhodli

Naším hlavním zájmem při výběru nejlepších systémů domácího kina byla kvalita zvukového zážitku, kterou jednotlivé možnosti poskytují. Účelem kompletního systému domácího kina je vytvořit zážitek jako v kině, a to buď se skutečným, nebo simulovaným prostorovým zvukem. Proto jsme do našeho seznamu zařadili pouze systémy s nejlepším zvukem. Bonusové body jsme přidělili systémům, které jsou kompatibilní s nejmodernějšími zvukovými technologiemi, jako jsou Dolby Atmos a DTS:X, ale přesto jsme se zaměřili především na kvalitu zvukového zážitku po vybalení z krabice.

Dále jsme se při testování zaměřili na instalaci. I když si jistě můžete najmout profesionály na domácí kino, aby vám přišli nainstalovat nový systém, hodnotili jsme možnosti výše, pokud byly dostatečně snadné na to, abyste si je nainstalovali sami. Začněme tím, že nejlepší systémy domácího kina budou obsahovat jasný a srozumitelný návod k instalaci a obsluze. V této kategorii jsme však více upřednostňovali bezdrátové systémy, protože jejich instalace je nejjednodušší.

Nakonec jsme zvážili celkový design a odolnost každého systému domácího kina, který jsme zařadili do našeho seznamu. Pokud utrácíte velký balík peněz za komplexní zvukový zážitek, měli byste mít jistotu, že vám systém dlouho vydrží. Upřednostňovali jsme možnosti, které obsahovaly hardware pro montáž na zeď, abyste mohli systémy instalovat na zeď mimo dosah dětí.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze