Nejlepší bezdrátový prostorový zvuk 2022 ~ Nejlepší domácí kino Bluetooth

Recenze: Jaké funkce jsou nejlepší pro bezdrátový systém prostorového zvuku? Ať už hledáte skutečnou sestavu prostorového zvuku s bezdrátovým propojením mezi jednotlivými předními a zadními reproduktory, nebo jednoduchý, plně bezdrátový soundbar, začíná to skvělou kvalitou zvuku.

Jaké funkce jsou nejlepší pro bezdrátový systém prostorového zvuku? Ať už hledáte skutečnou sestavu prostorového zvuku s bezdrátovým propojením mezi jednotlivými předními a zadními reproduktory, nebo jednoduchý, plně bezdrátový soundbar, začíná to skvělou kvalitou zvuku. Dále by nejlepší bezdrátové reproduktory prostorového zvuku měly být kompatibilní s vaším zvukovým formátem. A konečně, nejlepší bezdrátové prostorové reproduktory by měly mít silné bezdrátové připojení, které zajistí plynulé přehrávání HD zvuku na všech samostatných reproduktorech.

Tyto vlastnosti dělají z bezdrátového systému prostorového zvuku fenomenální volbu, pokud hledáte pohlcující zážitek z poslechu bez vrtání děr pro zvukové kabely. Pomáhá také vytvořit čistě vypadající domácí kino.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o nejlepších bezdrátových systémech prostorového zvuku a o tom, jak vybrat nejlepší reproduktory pro vaše zvukové potřeby.

Nejlepší bezdrátové reproduktory pro prostorový zvuk

#1 Reproduktory JBL Bar 9.1

Odměna: TOP PICK

CO SE NÁM LÍBÍ: Tento výkonný systém má pořádnou sílu a je vybaven průchodem ultra HD 4K. Jistě oceníte také to, že obsahuje dálkový ovladač pro snadnější ovládání a jeho bezdrátové funkce.

 • Bezdrátový zážitek
 • Propustnost Ultra HD 4K
 • Včetně dálkového ovládání
 • Může mít některé chyby

Výkon, který tento systém reproduktorů dokáže vytáhnout, je naprosto ohromující, stejně jako zvuk, který z něj vychází. Má vestavěnou technologii Dolby Atmos, díky níž přinese do vašeho obývacího pokoje zvuk jako v kině. To znamená, že si budete moci vychutnat filmy s realistickým zvukem. Bohužel je tento zvukový systém známý tím, že má několik různých chyb, které mohou způsobit problém. To bude vyžadovat řešení problémů se systémem a může to být důvodem k uzavření smlouvy.

Jedná se o možnost napájení z baterií, což je velmi pohodlné. Nebudete si muset zahrávat s mnoha kabely, aby fungoval. Má také odnímatelné reproduktory na obou koncích soundbaru pro lepší umístění zvuku. To znamená, že můžete získat čistý a jasný zvuk přesně tam, kde ho potřebujete. Díky 10" subwooferu s napájením produkuje hluboké basy. Tento reproduktorový systém dokáže utáhnout 300 W výkonu, takže je to vysoce výkonná volba pro váš obývací pokoj.

#2 Reproduktory VIZIO řady V V51x-J6

Ocenění: ČESTNÉ UPOZORNĚNÍ

CO SE NÁM LÍBÍ: S výběrem tohoto systému nebudete mít velké problémy, protože jeho nastavení je velmi snadné. Může se také pochlubit nízkoprofilovým designem, který je zcela moderní a elegantní. Plně pohlcující zážitek, který vám poskytne, si zamilujete.

 • Plně pohlcující zážitek
 • Nízkoprofilový design
 • Výjimečně snadné nastavení
 • Může vyžadovat důsledné resetování

Nízkoprofilový design tohoto reproduktorového systému znamená, že bude doma bez ohledu na výzdobu v místnosti. Má čistou siluetu a matný povrch a jemné texturování. Jedná se o nádherný soundbar, který budete hrdě vystavovat. Někteří spotřebitelé však uvádějí, že jsou nespokojeni s tím, jak často musí tento reproduktorový systém resetovat. To může být důvodem k uzavření smlouvy kvůli nižšímu pohodlí.

Jistě oceníte pohlcující zvuk, který reprodukuje díky zabudované technologii Dolby Audio 5.1. Díky tomu se vám bude reproduktor líbit. Ta doplní veškerý váš obsah v rozlišení 4K HDR, takže veškerý zvuk bude znít mnohem lépe. Systém dokáže vytvořit zvuk pohlcující od podlahy až ke stropu, který posluchače uchvátí. Značka dodává podsvícený dálkový ovladač, který se snadno používá a má pohodlný úchop. Díky tomu je ovládání audio systému mnohem snazší.

#3 Reproduktor Polk Audio Signa S4

Odměna: Nejlepší za nízkoprofilový design

CO SE NÁM LÍBÍ: Tento multifunkční model by měl fungovat téměř s jakýmkoli televizorem, ke kterému ho chcete připojit. Je také velmi štíhlý, takže snadno zapadne do jakéhokoli prostředí nebo prostoru. Jistě oceníte i realistickou zvukovou produkci.

 • Velmi štíhlý design
 • Živá zvuková produkce
 • Multifunkční model
 • Dálkové ovládání může být nepříjemné

Pokud hledáte ultratenkou variantu schopnou produkovat téměř dokonalý zvuk, bude pro vás tento model vynikající volbou. Disponuje technologií VoiceAdjust, díky níž uslyšíte každé slovo ve zvuku. Tato patentovaná technologie vám umožní zvýšit hlasitost pouze pro hlasy. Objevily se zprávy, že dálkové ovládání tohoto modelu je trochu otravné. Je to způsobeno především materiálem použitým na tlačítka a jejich zpětným stiskem.

Tento model má také certifikaci Dolby Atmos, která vás pohltí 360stupňovým rozsahem zvuku. Soundbar dokáže poskytnout autentický 3D zážitek, na rozdíl od mnoha konkurenčních modelů, které stejnou technologii postrádají. Díky tomu dodá vaší hudbě atmosféru, vylepší speciální efekty a neuvěřitelně realisticky reprodukuje zvuk. Součástí balení jsou tři různé režimy, které umožňují plně přizpůsobit zvuk. Při výběru tohoto soundbaru budete mít přístup k filmům, hudbě a nočnímu režimu.

#4 Reproduktor Wohome model S99

Odměna: Nejlepší pro hluboké basy

Jak se nám líbí: Pokud hledáte zážitek bez nepřehledných kabelů, je tento reproduktor skvělou volbou, která tyto potřeby splní. Nabízí také několik různých možností připojení, takže si můžete zajistit snadné nastavení. Tento model má 2.1kanálový zvuk.

 • Nezdrátové připojení
 • Více možností připojení
 • Má 2,1kanálový zvuk
 • Může mít trochu tlumený zvuk

Kdo hledá fantastické basy, najde je v tomto soundbaru. Užijete si křišťálově čistý zvuk, který dokáže produkovat, zejména hluboké basy. Tyto basy jsou vytvářeny pomocí výkonného subwooferu, který je součástí konstrukce tohoto modelu. Je však nezbytné poznamenat, že někteří spotřebitelé uvádějí, že subwoofer zní trochu "tlumeně". To může ovlivnit váš celkový zážitek, takže poohlédnutí se jinde může být znamením.

Jedná se o vynikající systém pro ty, kteří chtějí 3D prostorový zvuk. Má hlasité nastavení hlasitosti, takže si můžete dopřát zcela pohlcující zážitek. Díky 5,5palcovému subwooferu, který je součástí tohoto systému, také produkuje hluboké a uspokojivé basy. Určitě si oblíbíte, že tento systém vytváří jemné výšky pro vyšší zvuky. Technologie DSP zajistí, že dialogy budou dobře slyšet a že jasně uslyšíte detaily zvuku.

#5 Reproduktor RIOWOIS Sound Bar

Odměna: NEJLEPŠÍ PRO VIDEOHRY

CO SE NÁM LÍBÍ: S tímto systémem budete spokojeni, pokud patříte mezi milovníky her. Má tři různé zvukové režimy, takže si snadno vyberete ten nejlepší zvuk. Tato možnost také nabízí několik možností připojení a snadné nastavení.

 • Tři režimy zvuku
 • Jednoduché připojení
 • Velmi snadné nastavení
 • Může být příliš tichý

Tento systém je vynikající pro každého, kdo rád hraje videohry. Součástí balení je soundbar a také samostatný subwoofer. To znamená, že si budete moci dopřát pohlcující zvukový zážitek než u konkurenčních modelů, které subwoofer neobsahují. Bohužel někteří spotřebitelé uvádějí, že tento systém reproduktorů byl pro ně příliš tichý. Pokud ke své spokojenosti potřebujete dunivý zvuk, nemusí se jednat o nejlepší model.

Díky vylepšeným měničům s plným rozsahem dokáže toto zařízení produkovat zcela čistý zvuk s neuvěřitelnou čistotou hlasu. Budete se moci připojit prostřednictvím celé řady různých možností. Patří sem bezdrátové připojení Bluetooth, pomocné kabely, koaxiální kabely a další. Indikátor LED bude měnit barvy, aby vás informoval o stavu vašeho zvukového systému. Vertikální prostorový engine vytváří ohromující 3D zvuk, který vás zcela vtáhne do hry.

#6 Reproduktor Nakamichi Shockwafe Ultra

Odměna: NEJLEPŠÍ ZA SNADNOU INSTALACI

CO SE NÁM LÍBÍ: Hluboký a dunivý zvuk, který tento systém dokáže vytvořit, si budete náležitě užívat. Jedná se o model luxusní úrovně, který vám zajistí, že si budete moci vychutnat zábavu v kvalitě kina v pohodlí domova.

 • Extrémně hluboký zvuk
 • Výkon na luxusní úrovni
 • Zvuk v kvalitě kina
 • Nejsou příliš cenově výhodné

Pokud hledáte skutečně kouzelný zážitek jako v kině, je tato možnost přesně to, co potřebujete. Jedná se o reproduktorový systém, který je zkonstruován tak, aby poskytoval výkonný zvuk, přesně takový, jaký slyšíte v kině. Prostorový 360stupňový zvuk ohromí a potěší každého, kdo ho zažije. Do tohoto reproduktorového systému však budete investovat nemalé finanční prostředky. Vzhledem k tomu, že se jedná o systém luxusní úrovně, není to zrovna ta nejpříznivější volba z hlediska rozpočtu.

Budete nadšeni z toho, jak hluboké basy jsou subwoofery schopny produkovat. Jsou vybaveny 10" reproduktorem, takže mohou vašemu obývacímu pokoji poskytnout bohatý, dunivý zvuk. Důvodem, proč značka nabízí dva, je skutečnost, že kina používají více subwooferů. To znamená, že jste schopni dosáhnout skutečně filmového zážitku v pohodlí svého domova. Živý zvuk je působivý, protože tento systém obsahuje čtyři prostorové reproduktory.

Průvodce začátečníka bezdrátovým prostorovým zvukem

Co je to bezdrátový prostorový zvuk?

Hledáte nejlepší bezdrátový prostorový zvukový systém roku 2022? Čtěte dál, protože náš průvodce pojednává o výhodách a nevýhodách dobrých a skvělých bezdrátových zvukových systémů a o tom, jak si pořídit ten správný pro vás.

Bezdrátový prostorový zvuk označuje vícekanálové zvukové systémy, které využívají jeden nebo více bezdrátových reproduktorů k dosažení pohlcujícího zážitku v domácím kině. Špičkový bezdrátový systém prostorového zvuku může, ale nemusí být zcela bezdrátový. Může využívat více bezdrátových reproduktorů, bezdrátový subwoofer a centrální reproduktor, který se připojuje k televizoru nebo jinému zařízení prostřednictvím optického vstupu nebo kabelového připojení HDMI.

Krátce řečeno, nejlepší bezdrátové reproduktory pro sestavy domácího kina mohou být kombinací bezdrátového a kabelového připojení v závislosti na zakoupeném modelu. Většina bezdrátových systémů domácí Hi-Fi se však obvykle připojuje prostřednictvím sítě Wi-Fi. Mnoho bezdrátových systémů domácího kina z roku 2022 a několika let starších umožňuje hlasové ovládání a je vybaveno doprovodnými aplikacemi, kompatibilitou s chytrými televizory a integrací do chytré domácnosti.

Bezdrátový prostorový zvuk vs. reproduktory obecně

V porovnání s reproduktory obecně jsou bezdrátové systémy prostorového zvuku komplexnější a poskytují pohlcující zvuk prostřednictvím více směrových kanálů. Právě díky tomu jsou špičkové bezdrátové systémy prostorového zvuku pro televizor mezi spotřebiteli nejoblíbenější.

Na rozdíl od regálových reproduktorů a reproduktorů jednotlivých monitorů jsou skvělé bezdrátové zvukové systémy pro televizor vybaveny kanály pro přední a zadní reproduktory. Jak již název napovídá, bezdrátový systém prostorového zvuku využívá jednu nebo více bezdrátových jednotek. Na rozdíl od většiny reproduktorů Bluetooth tyto systémy využívají připojení Wi-Fi a mohou se připojit k více zařízením.

Na rozdíl od skutečně přenosných reproduktorových jednotek Bluetooth a nejlepších námořních reproduktorů pro venkovní použití vyžadují systémy Wi-Fi pro domácí kina často zásuvku. Pokud pro jakékoli bezdrátové reproduktory pro systémy domácího kina používáte zdroj napájení, který není zásuvkou, riskujete problémy s elektrickým proudem a zkratování vaší jemné bezdrátové sestavy domácího kina. Některé jednotky používají připojení HDMI ARC k chytrému televizoru nebo přehrávači 4K Blu-Ray a bezdrátové připojení mezi jednotlivými reproduktory. V konečném důsledku je cílem mít silný zdroj napájení a správné připojení, abyste mohli efektivně používat špičkový bezdrátový systém domácího kina.

Stejně jako u jiných typů reproduktorů závisí kvalita zvuku a zvukový výkon bezdrátového systému prostorového zvuku na kvalitě jednotlivých reproduktorů, jejich velikosti, výstupním výkonu a na tom, jak rozložení reproduktorů spolupracuje s akustickými vlastnostmi místnosti. Na rozdíl od kabelových systémů Hi-Fi vyžaduje bezdrátová sestava pro nejlepší zvukový zážitek silné připojení Wi-Fi.

Bezdrátový systém prostorového zvuku je s větší pravděpodobností vybaven chytrým dálkovým ovládáním, kompatibilitou s chytrými domácnostmi a vestavěnou podporou systémů hlasových příkazů, Google Assistant, Google Home a dalších rozhraní internetu věcí. Naopak většina bezdrátových nástěnných reproduktorů není tak výkonná jako jejich kabelové protějšky.

Jak fungují bezdrátové systémy prostorového zvuku

Většina bezdrátových reproduktorů systému prostorového zvuku není zcela bezdrátová, ale používá kabelový výstup HDMI ARC nebo zvukové kabely pro připojení středového reproduktoru k zařízení, jako je chytrý televizor, počítač, herní konzole nebo přehrávač 4K Blu-Ray. Centrální reproduktor se pak bezdrátově připojí k dalším reproduktorům pomocí připojení WiFi. Několik modelů je však zcela bezdrátových. Tyto systémy se zcela obejdou bez kabelů k reproduktorům a k propojení všech reproduktorů s výstupním zařízením používají WiFi.

Typický bezdrátový systém prostorového zvuku se také může připojit k mobilnímu zařízení a zařízením chytré domácnosti prostřednictvím sítě WiFi. Počáteční nastavení obvykle probíhá prostřednictvím doprovodné aplikace v chytrém telefonu nebo v zařízení, jako je chytrý televizor. Některé systémy umožňují používat mobilní telefon jako dálkové ovládání. Mnohé možnosti bezdrátových reproduktorů pro domácí kino, jako jsou nejlepší reproduktory Bose, například Bose Lifestyle 650, fungují také jako rozbočovače pro zařízení internetu věcí a umožňují hlasové ovládání televizoru a Apple Music nebo jiných streamovacích aplikací.

Reproduktory v bezdrátovém systému prostorového zvuku fungují na technické úrovni podobně jako jiné reproduktory, s výjimkou bezdrátového připojení. Přijímají vstupní signál ve formátu prostorového zvuku a obvykle používají digitální zpracování signálu, například Dolby Atmos nebo Dolby Digital Plus. Používají magnetické zvukové měniče a vibrační kužely různých velikostí, které vytvářejí středotónovou a basovou odezvu. Pro vyšší tóny používají kopulovité nebo páskové výškové reproduktory. Výstupní výkon se u bezdrátových systémů různých velikostí liší. Sestavy s většími subwoofery a speciálními prostorovými reproduktory mohou využívat výkon 1000 W a více.

Bezdrátový systém s opravdovým prostorovým zvukem využívá středové, přední a zadní reproduktory a může obsahovat také vyhrazený subwoofer pro výkonné basy. Některé jednotky soundbar využívají také systémy digitálního zpracování zvuku, jako je Dolby Digital Plus, Dolby Atmos nebo VIZIO 5.1, spolu se směrovými, nahoru směřujícími reproduktory, které simulují pohlcující zážitek prostorového zvuku vyplňujícího celou místnost.

Proč byste si měli koupit nový bezdrátový systém prostorového zvuku?

Bezdrátový systém prostorového zvuku byste si mohli pořídit, pokud hledáte způsob, jak si v domácím kině dopřát pohlcující zvukový zážitek, aniž byste svůj prostor zahltili kabely od reproduktorů. Bezdrátové systémy umožňují přidat další reproduktory a dovolují umístit odpojitelné reproduktory na akusticky ideální místa, která mohou být běžnými zvukovými kabely nedosažitelná.

Bezdrátový systém navíc může usnadnit plánování večírků a domácích filmových večerů nebo herních nocí. Pomocí bezdrátových odnímatelných reproduktorů můžete rychle doplnit sestavu stereofonního nebo Hi-Fi domácího kina a dopřát svým hostům filmový zážitek při filmových večerech. Ačkoli, pokud všechny reproduktory nefungují na prostorový zvuk, budete muset před sledováním filmů vyřešit několik problémů.

Bezdrátové, špičkové sestavy reproduktorů WiFi jsou také skvělé pro ty, kteří chtějí své domácí kino integrovat s dalšími zařízeními internetu věcí nebo systémy hlasového ovládání. Bezdrátová sestava se obvykle dobře spojuje s aplikací Google Home a dalšími aplikacemi pro integraci chytrých zařízení, protože již využívá připojení Wi-Fi.

Bezdrátové kombinace prostorového zvuku a subwooferu s plně bezdrátovými zadními reproduktory jsou obzvláště vhodné pro audio sestavy s více místnostmi, kde Wi-Fi umožňuje pohodlné nastavení bez starostí s vedením dlouhých audio kabelů.

 • Párty a filmové večery: Bezdrátové nastavení může usnadnit konfiguraci domácího zábavního centra tak, aby poskytovalo obklopující zvuk pro taneční večírek, filmový večer nebo večer s videohrami pro více hráčů. Audio systémy založené na připojení WiFi nabízejí rychlejší a jednodušší nastavení než srovnatelné kabelové systémy a mohou tak poskytnout příjemnější zážitek při plánování dalšího večírku.
 • Čisté nastavení: Bezdrátové audio nastavení může také nabídnout čistší a minimálně vypadající instalaci. Díky minimální kabeláži umožňuje mnoho bezdrátových sestav prostorového zvuku Hi-Fi instalaci více nástěnných reproduktorů bez vrtání nebo zahlcení prostoru kabely reproduktorů.
 • Chytrá domácí zařízení a systémy internetu věcí: Bezdrátové specializované prostorové reproduktory lze snadněji připojit k chytrým zařízením a digitálním asistentům, protože již mají zabudované připojení Wi-Fi. To usnadňuje konfiguraci streamovacích zařízení a nastavení jednoduchých funkcí dálkového ovládání v telefonu. přední bezdrátový systém domácího kina často umožní uživatelům zvolit funkce, jako je noční režim a další specializovaná nastavení, prostřednictvím dálkového ovládání chytrého telefonu.
 • Pohodlný zvuk ve více místnostech: Připojení Wi-Fi umožňuje snadnější nastavení audio systému pro více místností. Ve srovnání s hlasitým reproduktorem Bluetooth zajišťuje specializovaný systém prostorových reproduktorů s Wi-Fi spolehlivější přehrávání hudby a umožňuje promítat pohlcující prostorový zvuk ve více místnostech současně bez nutnosti vedení extrémně dlouhých kabelů.
 • Již máte analogový Hi-Fi systém: Pokud v současné době používáte domácí audio systém s kabelovým AV přijímačem, možná si myslíte, že připojení Wi-Fi je pro prostorové reproduktory zbytečné. Možnost bezdrátového připojení však přináší výhody pro přehrávání hudby z mobilních zařízení a chytrých domácích streamovacích zařízení.
 • Obavy ohledně úrovně výkonu: I když možná dáváte přednost výkonným reproduktorovým systémům pro průrazné basy a pohlcující zvuk, mnoho dnešních bezdrátových systémů používá výkonné reproduktory schopné zajistit hluboký basový výkon a vynikající, filmové zvukové efekty.

Jak dlouho vydrží bezdrátové systémy prostorového zvuku?

Životnost bezdrátové sestavy prostorového zvuku, stejně jako životnost jednotlivých reproduktorů, které používá, závisí na kvalitě reproduktorových jednotek a na prostředí, ve kterém je skladujete a instalujete. Zatímco hardware reproduktorů je poměrně odolný a analogové reproduktory a zesilovače mohou vydržet desítky let, bezdrátové reproduktory a soundbary s připojením Wi-Fi obvykle vydrží tři až pět let.

Stejně jako u jiných specializovaných prostorových reproduktorů může i u bezdrátového prostorového zvukového systému pomoci zvýšit jeho životnost správné nastavení zvuku. Odborníci doporučují instalovat odnímatelné reproduktory na relativně chladném a suchém místě, protože nadměrná vlhkost může urychlit opotřebení reproduktorů. Bateriové reproduktory vydrží déle, pokud jsou chráněny před extrémním teplem a přebíjením. Používání nástroje pro automatickou kalibraci, je-li k dispozici, a volba nastavení ekvalizéru pro vyvážený zvuk mohou pomoci zabránit vybití reproduktorů příliš velkým výkonem. Správné nastavení je důležité zejména při přehrávání skladeb s hlubokými basy.

Starší reproduktorové jednotky mají tendenci vykazovat opotřebení krytu a okolí reproduktorů. Vnitřní kužely se také mohou uvolnit nebo roztrhnout, což způsobuje chrastivý zvuk.

Stejně jako mobilní zařízení nebo zařízení internetu věcí je i uspořádání bezdrátových reproduktorů závislé na aktuálním bezdrátovém připojení. Některé jednotky tak mohou být při změně standardů WiFi zastaralé. Odborníci doporučují vybírat sestavy reproduktorů s nejnovějšími standardy WiFi 5 nebo 6, aby byl zajištěn co nejdelší bezdrátový výkon a silnější a bezpečnější připojení Wi-Fi.

Jak vybrat bezdrátový prostorový zvuk

Různé faktory vám mohou pomoci při rozhodování o nejlepší bezdrátové sestavě pohlcujícího prostorového zvuku pro váš prostor. Odborníci doporučují vybírat bezdrátový zvukový systém podle toho, jaký typ médií vás hlavně zajímá, jaké zvukové formáty potřebujete přehrávat a podle velikosti vašeho prostoru. Možná byste také měli zvážit, zda potřebujete flexibilní instalaci a zda hledáte rozšiřitelnou zvukovou sestavu pro více místností. Kromě toho mohou při výběru nejlepšího bezdrátového zvukového systému hrát roli i takové faktory, jako je ruční ovládání nastavení zvuku, úroveň basů a výstupní výkon.

Klíčové faktory nejlepšího bezdrátového prostorového zvuku

Velikost a akustické vlastnosti místnosti jsou důležité pro kvalitu zvuku a to, jak bude reproduktorový systém znít. Například systém s obrovskou kombinací wooferu a subwooferu nebude pravděpodobně znít nejlépe v malém prostoru.

Různé formy médií vyžadují různé charakteristiky zvukového výkonu a nastavení zvuku. Pokud vám jde hlavně o filmový zážitek, budete chtít ostrý, vysoce věrný zvuk, který nabízí čistotu filmových dialogů a mohutně znějící speciální efekty. Pokud naopak chcete co nejlepší výkon při poslechu hudby s výraznými basy, možná budete chtít systém se subwooferem nebo wooferem s bassreflexovým portem pro hluboké basy. Pokud připojujete systém k některé herní konzoli, zvažte také herní zvukové stopy. Můžete také vyzkoušet reproduktory, jako je Altec Lansing InAir 5000.

Pokud potřebujete co nejmobilnější a nejflexibilnější domácí audio, možná budete hledat zcela bezdrátovou sestavu. Takové systémy nemusí být tak výkonné jako ty, které používají napájecí kabely a kabelové připojení HDMI ARC. Přesto poskytují větší pohodlí a umožňují vám mít k dispozici pohlcující prostorový zvuk pro venkovní filmové večery.

Při výběru nejlepších bezdrátových systémů zvuku a prostorového zvuku může hrát roli také kompatibilita zařízení. Pokud používáte chytrý televizor, chytrá domácí zařízení nebo herní konzole, které jsou závislé na portech HDMI, možná budete chtít bezdrátový systém s výstupním portem HDMI ARC pro vstup digitálního zvuku. Některé televizory a streamovací zařízení případně používají vstup USB nebo ethernetový port s průchodem 4K. Ať tak či onak, pokud budete chtít bezdrátové reproduktory k televizoru připojit, budete je muset umět používat.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze