Nejlepší laserové ukazovátko pro kočky - 7 kočičích laserových hraček pro kočky 2023

Recenze: Abych vám pomohla najít nejlepší laserové ukazovátko pro vaše kočičí kamarády, prozkoumala jsem množství špičkových modelů a zjistila, zda se jedná o automatické lasery, které se automaticky zapínají a vypínají.

Abych vám pomohla najít nejlepší laserové ukazovátko pro vaše kočičí kamarády, prozkoumala jsem množství špičkových modelů a zjistila, zda se jedná o automatické lasery, které se automaticky zapínají a vypínají. Líbila se mi také laserová světla a hračky s laserovým ukazovátkem, které přiměly kočky k honičce prostřednictvím spousty možností nastavení, a hračky pro kočky, které fungují po dlouhou dobu bez nutnosti nabíjení.

Nejlepším laserovým ukazovátkem pro kočky, které jsem objevila, bylo interaktivní laserové ukazovátko pro kočky Yvelife. Kočky si tuto interaktivní laserovou hračku pro kočky oblíbily díky několika možnostem nastavení a funkci automatického zapnutí/vypnutí, která kočkám poskytuje dostatek času na hraní a radost z honby za laserem. Čtěte dále a dozvíte se více o dalších kvalitních výrobcích pro domácí mazlíčky, které si můžete zakoupit.

Top 7 nejlepších laserových ukazovátek pro kočky

#1 Interaktivní laserové ukazovátko Yvelife pro kočky

PROČ SE MI LÍBÍ: Jedna z nejlepších hraček pro kočky na trhu, s živým laserovým paprskem, který lze nastavit podle řady parametrů, včetně rychlosti a velikosti, a s možností nabíjení přes USB.

Výhody

 • Nastavitelný rozsah kruhu, rychlosti a velikosti
 • Možnost napájení přes USB nebo baterie AA
 • Funkce automatického zapnutí/vypnutí

Nevýhody

 • Není aktivován pohybem
 • Pro maximální účinnost musí být umístěn vysoko

Hračka pro kočky Yvelife Interactive Laser Pointer je nejlepší automatickou laserovou hračkou pro kočky, kterou jsem objevila, díky užitečné funkci automatického vypnutí, kdy se vypne po 15 minutách hraní, a programovatelnému časovači pro zapnutí. Líbil se mi živý laser, kterému kočky nedokážou odolat, a to, že jej lze naprogramovat pomocí rychlosti, vzoru nebo velikosti. Jedná se také o všestrannou hračku pro kočky, protože ji lze napájet přes micro-USB nebo vložením čtyř baterií AA.

Ačkoli je funkce automatického zapnutí/vypnutí skutečně užitečná, u tohoto laserového ukazovátka pro kočky není k dispozici žádný snímač pohybu, takže je třeba ručně naprogramovat, aby začalo vysílat laser. Kromě toho musí být model umístěn co nejvýše, aby se maximalizoval dosah laseru.

#2 Hračka pro kočky Goopow Automatic Laser Pointer

PROČ SE MI LÍBÍ: Je vybaven mimořádně tichým motorem, který během provozu nevydává prakticky žádný hluk a lze jej nastavit ve 2 rychlostech a 5 rozsahů kruhů.

Výhody

 • Extrémně tichý během provozu
 • 5 nastavitelných rozsahů kruhů
 • Atraktivní kočičí design

Nevýhody

 • Dosažení plného nabití trvá několik hodin
 • Není vybaven senzorem pohybu

Hračka pro kočky Goopow Automatic Laser Pointer je vyrobena z ekologických materiálů a dodává se v roztomilém kočičím designu, který bude jistě vypadat skvěle, ať už ji umístíte kamkoli. Líbil se mi mimořádně tichý motor, protože při provozu nevydává prakticky žádný hluk, a nabízený rozsah nastavení. Toto laserové ukazovátko pro kočky lze nastavit ve 2 možnostech rychlosti a 5 možnostech kruhového rozsahu, navíc je vybaveno praktickou funkcí automatického zapnutí/vypnutí.

Ačkoli lze tuto hračku napájet prostřednictvím nabíjení přes USB nebo čtyřmi bateriemi AA, zjistila jsem, že dosažení plného nabití přes USB trvá přibližně čtyři až pět hodin. Také zde není žádný snímač pohybu, což by mohlo mít vliv na některé spotřebitele.

#3 Hračka pro kočky Pixnor Diamond Laser Pointer

CO SE MI LÍBÍ: Atraktivní a jedinečný design ve tvaru diamantu s funkcí automatického vypnutí a tvarem, který vynikne při umístění na podlahu i při položení na pult.

Výhody

 • Vypíná se po 15 minutách, aby se snížila únava
 • 3 nastavitelné rychlosti
 • Vyniká při umístění na podlaze i na vyšší úrovni

Nevýhody

 • Není možnost nabíjení přes USB
 • Baterie nejsou součástí dodávky

Tato hračka pro kočky Pixnor Diamond Laser Pointer je mimořádně atraktivní hračka díky jedinečné hlavě ve tvaru diamantu, která má futuristicky vyhlížející fialový odstín. Jedná se také o vysoce účinné laserové ukazovátko, které lze nastavit na 3 různé rychlosti, aby vyhovovalo domácím mazlíčkům s různou úrovní energie. Líbila se mi také funkce automatického vypnutí, kdy se ukazovátko po 15 minutách vypne, aby se snížila únava, a skutečnost, že design umožňuje tuto hračku umístit na podlahu nebo posadit na pult.

Tato hračka pro kočky s laserovým ukazovátkem nemá možnost nabíjení přes USB, což je funkce, kterou má mnoho srovnatelných modelů. Ke svému provozu potřebuje tři baterie AA, které nejsou součástí balení.

#4 PetDroid Boltz Hračka pro kočky s laserovým ukazovátkem aktivovaným pohybem

CO SE MI LÍBÍ: Laserová hračka pro kočky aktivovaná pohybem se 2 režimy rychlosti a kvalitním designem s možností montáže, který se snadno přisaje ke stěnám, oknům, ledničkám a dalším místům v domácnosti.

Výhody

 • Snadno se připevní na stěnu nebo okno
 • Senzory pohybu se aktivují, když jsou domácí zvířata v blízkosti
 • 2 režimy rychlosti

Nevýhody

 • Nabíjení přes USB, ale na jedno nabití vydrží pouze 3 hodiny provozu
 • Není možné měnit vzory

Hračka pro kočky PetDroid Boltz s laserovým ukazovátkem aktivovaným pohybem je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných součástí a má zabudovaný tepelný senzor, který zapne laser, když se zvědavá domácí zvířata přiblíží. Líbilo se mi provedení s možností montáže, které lze snadno připevnit na stěny, okna, lednice a další místa v domácnosti, přičemž doporučená výška je přibližně 2 m od země. Skvělou vlastností jsou také 2 rychlostní režimy, protože pomalejší z nich je ideální pro kočky s nadváhou nebo starší kočky.

Ačkoli se toto laserové ukazovátko pro kočky nabíjí přes USB, zjistila jsem, že na jedno nabití vydrží pouze asi tři hodiny provozu, což je na spodní hranici. Také vzory nejsou nastavitelné, protože tato hračka pro kočky má pouze klikatý vzor a nenabízí možnost kruhového vzoru. Tuto hračku si vaši domácí mazlíčci určitě oblíbí.

#5 BentoPal Hračka pro kočky s laserovým ukazovátkem do interiéru

Doporučení: Nejlepší pro nadměrně těžká domácí zvířata

CO SE MI LÍBÍ: Vypíná se již po 90 minutách používání, navíc funguje v 15minutových intervalech, takže je ideální pro kočky s nadváhou nebo starší kočky.

Výhody

 • Nastavitelný v 5 kruhových rozsazích
 • Dá se nabíjet přes USB nebo baterie AA
 • Vyniká v různých výškách nebo na podlaze

Nevýhody

 • Součástí není snímač pohybu
 • Laser má potíže se zobrazením při silném slunečním světle

Hračka pro kočky BentoPal Indoor Laser Pointer je výjimečnou volbou pro kočky a psy s nadváhou nebo starší kočky a psy díky designu, která se po 90 minutách automaticky vypne a pracuje v 15minutových intervalech, aby se snížila únava a podpořilo se pravidelné cvičení. Líbilo se mi, že je nastavitelná v 5 rozsazích kruhů a že ji lze nabíjet pomocí baterie s rozhraním USB nebo několika tužkových baterií.

Ačkoli toto laserové ukazovátko pro kočky vyniká v různých výškách, včetně podlahy, není součástí balení žádný snímač pohybu, takže je nutné jej zapnout ručně. Navíc jsem zjistila, že laser má problém s dobrým zobrazením za silného slunečního světla.

#6 Cookey Cat Laserové ukazovátko pro kočky

CO SE MI LÍBÍ: Cenově výhodný manuální design, který přesto nabízí spoustu špičkových funkcí, včetně posuvného tlačítka, které snižuje únavu prstů, a rychlonabíjecí baterie, která dosáhne plného nabití za pouhých 90 minut.

Výhody

 • Klouzavý design tlačítka snižuje únavu prstů
 • Rychlé nabíjení přes USB ( pouhých 90 minut)
 • Může být použito jako svítilna nebo UV detektor

Nevýhody

 • Pouze manuální provedení
 • Velikost pera, takže ho lze snadno ztratit

Hračka Cookey Cat Laserové ukazovátko pro kočky přichází s cenově příznivou cenou a zároveň nabízí řadu funkcí odpovídajících dražším konkurentům, včetně rychle se nabíjející baterie s připojením USB, která dosáhne plného nabití za pouhých 90 minut. Líbilo se mi také, že toto ruční laserové ukazovátko pro kočky je vybaveno také svítilnou a UV detektorem, který je ideální pro odhalování skvrn od moči a ověřování pravosti bankovek.

Ačkoli konstrukce s posuvnými tlačítky skutečně snižuje únavu prstů při používání, jedná se o manuální laserové ukazovátko pro kočky, což znamená, že při jeho ovládání musíte být přítomni. Tato hračka má také velikost standardního pera, a proto ji lze snadno ztratit.

#7 Dadypet Hračka pro kočky s laserovým ukazovátkem 2 v 1

CO SE MI LÍBÍ: Všestranný design 2 v 1, který nabízí rotující laser pro kočky a interaktivní péříčkovou hračku, se 4 režimy rychlosti a mimořádně tichým provozem, a to i při otáčení péříčkového nástavce.

Výhody

 • 4 režimy rychlosti
 • Rychlé nabíjení přes USB
 • Tichý chod během provozu

Nevýhody

 • Není aktivován pohybem
 • Pírka lze snadno odtrhnout

Hračka pro kočky Dadypet Laserové ukazovátko 2 v 1 jsou vlastně dvě hračky v jedné, protože funguje jako standardní rotující laserové ukazovátko i jako interaktivní a rotující hračka s peříčky. Motor je během používání mimořádně tichý, a to i při otáčení peříčka, a hračka umožňuje 4 různé režimy rychlosti, které vyhovují nejrůznějším úrovním energie. Líbilo se mi také, že se rychle nabíjí přes USB a dosáhne plného nabitý za pouhých pár hodin.

Ačkoli se díky funkci 2 v 1 rozhodně jedná o všestrannou hračku pro kočky, není vybavena žádnými senzory pohybu, o kterých by se dalo mluvit, takže se musí zapínat a vypínat ručně. Zjistila jsem také, že kočky mohou v případě vzrušení snadno vytrhat peříčka, takže se připravte na neustálé dokupování náhradních peříček.

Jak jsem se rozhodla

Abych pomohla zúžit výběr na výše uvedený seznam, zaměřila jsem se především na hračky pro kočky s laserovým ukazovátkem, které nabízejí vynikající viditelnost, aby povzbudily zvědavé kočky. Líbily se mi také hračky, které nabízely široké možnosti nastavení, obdivovala jsem modely, které bylo možné nastavit do různých tvarů, včetně kroužků a klikatých čar, a ty, které bylo možné nastavit na různé rychlosti, aby se přizpůsobily domácím mazlíčkům s různou úrovní energie.

Co se týče nabíjení, líbila se mi laserová ukazovátka pro kočky, která nabízela různé možnosti nabíjení. Mnohé z výše uvedených hraček mají vestavěné lithium-iontové baterie, které umožňují nabíjení přes USB, a zároveň nabízejí možnost napájení pomocí tužkových baterií. Líbily se mi také hračky, které na jedno nabití vystačí s velkým množstvím energie, a to až na pět hodin nepřetržitého používání.

Přihlížela jsem také k dalším funkcím. Líbily se mi hračky pro kočky s laserovým ukazovátkem, které se mohly pochlubit funkcí snímání pohybu, a ty, které kromě provozu v předem stanovených intervalech nabízely i automatické vypnutí, aby se snížila únava způsobená dlouhodobým cvičením. V neposlední řadě se mi líbily hračky pro kočky, které byly odolné, a ty, které byly estetické.

Průvodce nákupem nejlepší laserové hračky pro kočky

Nejdůležitější vlastnosti, které je třeba zvážit

1. Nastavitelnost

Nikdy nevíte, zda se vaší kočce bude hračka, kterou jste pro ni vybrali, líbit, proto je dobré mít pro její zábavu spoustu možností. Za tímto účelem je mnoho hraček pro kočky s laserovým ukazovátkem vysoce nastavitelných a nabízí různé možnosti rychlosti a možnost sledovat lasery v různých tvarech a rozsahu kruhů. Pokud kočku jeden tvar omrzí, můžete vždy přejít na jiný, abyste udrželi její zájem.

2. Nabíjení

Moderní automatická laserová ukazovátka pro kočky mají vestavěné lithium-iontové baterie, které lze nabíjet pomocí kabelu USB, ačkoli mnoho z nich stále nabízí možnost napájení pomocí baterií. Tyto hračky také pomáhají šetřit energii tím, že se po předem stanovené době automaticky vypnou a pracují v nastavených intervalech, často v 15minutových nebo 30minutových.

3. Další funkce

Laserová ukazovátka pro kočky se často mohou pochlubit dalšími funkcemi, například funkcí 2 v 1, jako je tomu v případě laserových ukazovátek, která slouží jako hračky s peřím. Některá laserová ukazovátka pro kočky lze také přeměnit na jednoduchou svítilnu nebo UV detektor. A konečně jiné lze díky samolepkám nebo háčkům připevnit na stěnu nebo okno.

Nejčastější dotazy k laserovému ukazovátku pro kočky

Jsou laserová ukazovátka dobré hračky pro kočky?

Určitě, i když výsledky se mohou lišit v závislosti na tom, jak je vaše kočka vybíravá. Abyste měli jistotu, že se vaše kočka bude bavit, doporučujeme zvolit hračku pro kočky s laserovým ukazovátkem s mnoha možnostmi nastavení.

Je používání laserového ukazovátka u koček v pořádku?

Jistě, jen se snažte nemířit laserem kočce do očí, protože to může způsobit zranění. Moderní laserová ukazovátka pro kočky však používají bezpečné lasery, které při namíření do očí nezpůsobují nepříjemné pocity.

Jaká je nejlepší hračka pro kočky s laserovým ukazovátkem?

Ačkoli si myslím, že kterákoli z výše uvedených možností je vynikající volbou, jako mého favorita bych musela zvolit mojí první volbu. Hračka Yvelife Laser Pointer Cat je estetická, nabízí vynikající možnosti nastavení a lze ji nabíjet pomocí kabelu USB.

Kdo jsou nejlepší výrobci laserových ukazovátek pro kočky?

Na výše uvedený seznam jsem určitě zařadila několik renomovaných výrobců, včetně společností Yvelife a Goopow. Mezi další vysoce kvalitní laserová ukazovátka pro kočky, která se téměř dostala na tento seznam, patří laserová hračka pro kočky Kong, automatická laserová hračka pro kočky Serenelife a dobíjecí laserové ukazovátko pro kočky M Jjypet. Líbil se nám také laser Petsafe a interaktivní laser Friends Forever.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze