Nejlepší regálové reproduktory v roce 2023 - 6 recenzí nejlepších stereofonních reproduktorů

Recenze: Nejlepší regálové reproduktory nabízejí kvalitní zvuk v menším balení. Jsou také nabízeny za dostupnější cenu než větší reproduktory a jsou skvělé pro každého, kdo má omezený prostor, ale chce posílit zvuk svého zvukového systému, počítače nebo systému domácího kina.

Nejlepší regálové reproduktory nabízejí kvalitní zvuk v menším balení. Jsou také nabízeny za dostupnější cenu než větší reproduktory a jsou skvělé pro každého, kdo má omezený prostor, ale chce posílit zvuk svého zvukového systému, počítače nebo systému domácího kina.

Tyto reproduktory patří k těm nejlepším, protože se dodávají v široké škále tvarů, velikostí, provedení a možností povrchové úpravy, takže se hodí téměř pro každého. Navíc se velmi snadno nastavují, takže nemusíte být technický guru, abyste získali ten nejlepší zvuk.

Pokračujte ve čtení tohoto průvodce nákupem a dozvíte se více o nejlepších regálových reproduktorech.

Nejlepší regálové reproduktory

#1 Napájené regálové reproduktory Edifier R1280

CO SE NÁM LÍBÍ: Vypadá dobře díky povrchové úpravě z dřevěné dýhy a dodává se s dálkovým ovládáním pro pohodlné ovládání. Dokáže dobře reprodukovat basy a má duální vstup RCA.

Výhody

 • Na svém pravém reproduktoru má knoflíky pro ovládání basů, výšek a hlasitosti
 • Dřevěná dýhová povrchová úprava, díky níž je jedinečně atraktivní
 • Dodává se s dálkovým ovládáním

Nevýhody

 • Nemá bezdrátové připojení

Souprava Edifier R1280T je vynikající volbou pro každého, kdo hledá soupravu s dřevěnou povrchovou úpravou. Reproduktory poskytují kvalitní zvuk studiového monitoru a jsou dodávány s praktickým dálkovým ovládáním, které umožňuje nastavit ztlumení zvuku a ovládat hlasitost z pohodlí sedačky. Majitelé mohou přistoupit k pravému reproduktoru, kdykoli nemají po ruce dálkové ovládání, a provádět změny hlasitosti, basů nebo výšek prostřednictvím tří knoflíků, které se nacházejí na jeho boku. Co se týče konektivity, je R1280T vybaven také dvěma vstupy RCA, ale reproduktor bohužel nemá možnost bezdrátového připojení. To je podobné jako u stolních rádií ze staré školy, jako je například Sony CFDS70, které rovněž nemá žádné možnosti bezdrátového připojení.

Designově model R1280 vyniká obložením z dřevěné dýhy na bocích a odnímatelnou šedou mřížkou na přední straně. Po jejím sejmutí majitelé spatří 4" basový reproduktor (woofer), 13mm hedvábný výškový reproduktor (tweeter) a port, jehož funkce umožňuje pohyb vzduchu a následně usnadňuje lepší reprodukci zvuku. Pokud jde o kvalitu zvuku, reproduktory dokáží poskytnout solidní basovou odezvu i při vysokých hlasitostech, ale celkově je jejich zvuk poměrně neutrální.

#2 Třípásmový regálový reproduktor Sony SSCS5 s 3 měniči

CO SE NÁM LÍBÍ: Má široký frekvenční rozsah, protože je vybaven třemi měniči namísto dvou. Díky přídavnému měniči (což je super výškový reproduktor, tweeter) poskytuje vynikající vokály.

Výhody

 • Skvělý pro vokály
 • Slušná citlivost
 • Kompaktní velikost a malé rozměry

Nevýhody

 • Vyžaduje externí zdroj napájení

Souprava Sony SSCS5 je sada dvou prémiově vypadajících regálových reproduktorů, které poskytují zvuk ve vysokém rozlišení se zvláštním důrazem na vokály. Váží přibližně 4,2 kg, takže manipulace s nimi není nijak náročná a díky malým rozměrům nezaberou příliš mnoho místa. Bohužel se jedná o pasivní reproduktory, a proto vyžadují externí zdroj napájení, například zesilovač.

Tyto reproduktory mají impedanci 6 ohmů a působivý frekvenční rozsah 53 Hz až 50 kHz. Poskytují čistý a přesný zvuk bez přehnaných basů nebo výšek. Mají citlivost 86,2 dB a jsou vybaveny třemi měniči namísto dvou. Skládají se totiž z wooferu, tweeteru a super tweeteru, které pracují na rozšíření frekvenční odezvy.

#3 Regálové reproduktory Klipsch Synergy Black Label B-100

CO SE NÁM LÍBÍ: Jsou ideální pro uživatele, kteří je chtějí používat jako doplněk k prostorovým zvukovým systémům, a díky mírně vyšší citlivosti 90 dB jsou také o něco hlasitější než většina ostatních.

Výhody

 • Technologie Tractrix Horn pro širší zvukovou scénu a realistický zvuk
 • Mírně vyšší citlivost 90 dB
 • Široký rozsah frekvenční odezvy

Nevýhody

 • Kupující možná budou muset přidat subwoofer

Reproduktory Klipsch Synergy B-100 jsou dvojicí dobře vypadajících reproduktorů, které lze použít jako přední reproduktory nebo je umístit na úzkou polici. Spoléhají na patentovanou technologii Tractrix Horn Technology, díky níž je uživatelé mohou umístit kamkoli, aniž by byla ohrožena kvalita zvuku nebo slyšitelnost. Díky této technologii také produkují přesný, realistický zvuk a výrazně minimalizují zkreslení i při vysokých hlasitostech. Přesto reproduktorům chybí basová odezva, takže jejich majitelé budou možná muset nákup doplnit o další špičkový subwoofer.

Tyto reproduktory B-100 mají frekvenční odezvu v rozsahu 64 Hz až 23 kHz a výkon až 50 wattů, který ve špičce dosahuje až 200 wattů. Reproduktory B-100 jsou vybaveny také zvukovou kartou, která je součástí balení. Mají také citlivost přibližně 90 dB, což znamená, že jsou jen o něco málo hlasitější než většina ostatních regálových reproduktorů na trhu. Pokud jde o rozměry, oba reproduktory jsou přibližně 9,75" vysoké a 5,88" široké.

Pokud chcete ještě menší a tenčí zařízení se stejně velkým výkonem, porovnejte regálové reproduktory se soundbary. Důvodem je to, že soundbary bývají skvělými reproduktory středového kanálu a lze je velmi snadno nastavit.

#4 Regálové reproduktory Polk Audio TSi200

CO SE NÁM LÍBÍ: Reproduktory jsou velmi dobře zkalibrované a dokáží poskytnout dobře zakulacený zvuk. Mají také vynikající kvalitu provedení.

Výhody

 • Dobře zakulacený zvuk
 • Skvělá kvalita provedení
 • Hedvábný výškový reproduktor (tweeter) pro čisté výšky

Nevýhody

 • Hmotnost 7,7 kg může být pro někoho příliš těžká

Tyto reproduktory Polk Audio TSi200 vypadají díky svému černému provedení z omývaného dřeva poměrně atraktivně pro každého, kdo je příznivcem tmavých a decentních barev. Přední mřížka je odnímatelná, a protože každá jednotka měří 15,4", mohli by kupující potřebovat dostatek prostoru pro snadné umístění. Reproduktory mají hedvábný výškový reproduktor (tweeter), který produkuje čisté výšky, a s citlivostí 89 dB je to přesně to, co by většina lidí měla očekávat od regálového reproduktoru v daném rozsahu. Přesto by jejich 7,7 kg hmotnost mohla být pro někoho příliš náročná na manipulaci.

Reproduktory dokáží vytvořit uspokojivě širokou zvukovou scénu a jejich vynikající kvalita konstrukce zajistí, že zůstanou v dobrém stavu po dlouhou dobu. Reproduktory jsou schopny dosáhnout frekvenční odezvy 50 Hz až 24 kHz a produkují velmi čistý a pohlcující vokál. Poskytují také průrazné basy a bohaté středy pro dobře vykreslený zvuk.

#5 Pasivní regálové reproduktory Moukey M20-3

CO SE NÁM LÍBÍ: Má tři měniče, což znamená, že dokáže produkovat detailní zvuk. Každý reproduktor má také na zadní straně několik háčků pro snadnou montáž na zeď.

Výhody

 • Má tři měniče, které zajišťují detailní zvuk
 • Možnost montáže na stěnu
 • Uložen v ručně vyrobené dřevěné skříni

Nevýhody

 • Jako zdroj napájení musí být připojen k zesilovači

Třípásmové regálové reproduktory Moukey jsou solidní volbou pro každého, pro koho je prioritou schopnost zachytit a zprostředkovat jemné zvukové detaily díky široké frekvenční odezvě 20 Hz až 20 kHz. Reproduktory jsou umístěny v ručně vyrobené dřevěné skříni, a protože je lze namontovat na stěnu, uživatelé si mohou vybrat, kam přesně je chtějí umístit. Každý z reproduktorů má tři měniče: 5" basový, 2" středový a 1" výškový. Jejich přední mřížka je také odnímatelná, nicméně jde o pasivní reproduktory, a jako takové je bude nutné připojit k zesilovači jako zdroji napájení.

Pokud jde o kvalitu zvuku, mají tyto reproduktory skvělou basovou odezvu, a protože mají také pět vazebních sloupků, uživatelé budou moci využít širokou škálu možností bezpečného zapojení. Také vzhledem k tomu, že reproduktory je třeba připojit k zesilovači, budou moci majitelé připojit mikrofon a užívat si karaoke.

#6 Hi-Fi regálové reproduktory Triangle Borea BR03

CO SE NÁM LÍBÍ: Dokážou produkovat velmi detailní zvuk, který zůstává poměrně čistý i při vysoké hlasitosti. Jsou také k dispozici v pěti různých barvách a jsou velmi dobře navržené.

Výhody

 • Velmi detailní produkce zvuku
 • Pevná kvalita provedení
 • K dispozici až v pěti barevných provedeních

Nevýhody

 • Vyžaduje složité umístění pro dosažení nejlepšího výkonu

Triangle Borea NBR03 je pár moderně vyhlížejících reproduktorů, které poskytují vynikající zvukové detaily. Výrobce nabídl trochu informací ohledně umístění, kdy kupujícím doporučil, aby pro dosažení nejlepšího výkonu raději dodržovali minimální vzdálenost 2 m mezi reproduktory a umístili je alespoň 40-50 cm od zadní a boční stěny. Jejich kvalita provedení je poměrně solidní a díky působivé frekvenční odezvě 46 Hz až 22 kHz jsou velmi dobře schopny přesně reprodukovat širokou škálu zvuků. Přesto někteří nemusí ocenit, že pro dosažení nejlepšího výkonu musí být umístěny určitým způsobem.

Reproduktory mají citlivost 90 dB a slušnou 8 ohmovou impedanci, která je pro reproduktory této velikosti zcela standardní. Při zpracování nízkých frekvencí dokáží produkovat slušné množství basů a díky 25 cm hedvábnému výškovému reproduktoru (tweeteru) zní vysoké frekvence docela dobře a přesně. Reproduktory jsou také k dispozici až v pěti různých barevných provedeních a mají magnetizovanou mřížku, kterou lze velmi snadno sejmout.

Průvodce nejlepšími regálovými reproduktory pro začátečníky

Co jsou to regálové reproduktory?

Modely regálových reproduktorů jsou typem reproduktorů, které jsou určeny k umístění na polici nebo v její blízkosti. Jsou obvykle mnohem menší než i špičkové stojanové reproduktory a často mají tradičnější vzhled.

Termín "regálový reproduktor" může být poněkud zavádějící, protože naznačuje, že reproduktor musí být umístěn na skutečném regálu. Ve skutečnosti neexistuje žádný zvláštní požadavek, aby byl reproduktor umístěn na knihovně nebo v její blízkosti. Napájené regálové reproduktory můžete umístit kamkoli, kde vám to dává smysl, například na horní část počítačového stolu nebo na krbovou římsu.

Regálové reproduktory mají obvykle dva měniče: výškový (tweeter) a nízkofrekvenční (woofer). Tweeter je zodpovědný za produkci vysokofrekvenčního zvuku, zatímco woofer je zodpovědný za produkci nízkofrekvenčního zvuku. Některé regálové reproduktory obsahují také středotónový reproduktor, který je zodpovědný za produkci zvuku ve střední části frekvenčního spektra.

Reproduktory regálové se běžně používají v domácích kinech a stolních počítačových systémech jako skvělé stolní reproduktory. Lze je také použít jako součást vícekanálového zvukového systému.

Reproduktory regálové vs. tradiční reproduktory

Mezi regálovými reproduktory a tradičními reproduktory existuje několik zásadních rozdílů.

Regálové reproduktory jsou obvykle mnohem menší než tradiční reproduktory. To může být jak dobrá, tak špatná vlastnost. Na jedné straně jsou regálové reproduktory kompaktnější a často je snadnější je umístit do stísněných prostor. Na druhou stranu regálové reproduktory nemusí být schopny produkovat tak kvalitní zvuk jako tradiční reproduktory.

Jejich vzhled je také velmi odlišný. Regálové reproduktory mají často tradičnější vzhled než tradiční reproduktory. To může být opět dobře nebo špatně, záleží na vašich preferencích.

Cena se při pohledu na regálové reproduktory liší. Regálové reproduktory jsou obvykle levnější než tradiční reproduktory. Je to proto, že regálové reproduktory nevyžadují velkou skříň (pro umístění) a k produkci zvuku nemusí spotřebovávat tolik energie.

Konfigurace reproduktorů regálových reproduktorů je trochu jiná než u tradičních reproduktorů. Regálové reproduktory mají obvykle dva měniče: tweeter a woofer. To je rozdíl od tradičních reproduktorů, které mají často tři nebo více měničů.

Regálové reproduktory se běžně používají v domácích kinech a stolních počítačových systémech. Mohou být také použity jako součást vícekanálového zvukového systému. To proto, že regálové reproduktory jsou navrženy tak, aby produkovaly čistý a soustředěný zvuk, a lze je skrýt, aby poskytovaly lepší zážitek z domácího kina.

Tradiční reproduktory se často používají ve velkých prostorách, jako jsou posluchárny a stadiony. Jsou schopny produkovat velké množství zvuku a jsou ideální pro zaplnění velkého prostoru hudbou nebo řečí.

Obecně platí, že regálové reproduktory nejsou tak výkonné jako tradiční reproduktory. Je to proto, že regálové reproduktory jsou určeny pro použití v menších prostorách, zatímco tradiční reproduktory jsou určeny pro větší prostory.

Jak fungují regálové reproduktory

Reproduktory regálové fungují tak, že převádějí elektrické signály na zvukové vlny.

Proces začíná u zesilovače, který přijímá elektrický signál a zesiluje jej. Zesílený signál je poté přenesen do reproduktoru, kde způsobí jeho vibrace. Tyto vibrace vytvářejí zvukové vlny, které slyší posluchač.

Existují dva typy reproduktorových měničů: pistonické a vyzařovací. Pistonické měniče mají tvar kužele a vibracemi nahoru a dolů vytvářejí zvukové vlny. Vyzařovací měniče mají tvar disku a vibrují ze strany na stranu, čímž vytvářejí zvukové vlny.

Většina regálových reproduktorů používá kombinaci pistonických a vyzařovacích měničů. Tweeter je obvykle pistonický, zatímco woofer je obvykle zářivý. Tato kombinace umožňuje vytvářet širší rozsah zvuku.

Rozhodující roli při fungování reproduktoru hraje také jeho skříň. Kryt pomáhá usměrňovat zvukové vlny a zabraňuje jejich odrazu od stěn nebo jiných povrchů. To pomáhá vytvářet soustředěnější zvuk.

Proč byste si měli koupit regálový reproduktor?

Pokud ještě nemáte regálové reproduktory, mohou být dobrou investicí do systému domácího audia nebo domácího kina. Pokud již nějaké máte, je možná na čase obohatit svůj zvukový systém o několik dalších nebo ho zcela modernizovat.

 • Zlepšují kvalitu zvuku vašeho domácího audiosystému: Pokud hledáte snadný způsob, jak zlepšit kvalitu zvuku vašeho domácího audiosystému, jsou regálové reproduktory dobrou volbou. Jsou relativně cenově dostupné a mohou poskytnout čistý, přirozený zvuk s velkým frekvenčním rozsahem.
 • Jsou ideální pro malé prostory: Pokud nemáte k dispozici mnoho prostoru, jsou regálové reproduktory dobrou volbou. Jsou to kompaktní reproduktory určené pro použití v menších prostorech a lze je snadno schovat, když se nepoužívají.
 • Lze je použít pro domácí kina: Pokud si chcete zřídit domácí kino, regálové reproduktory jsou nutností. Poskytují lepší poslech než tradiční reproduktory a lze je použít jako součást vícekanálového zvukového systému.
 • Vyrábějí se v různých velikostech a tvarech: Pokud hledáte něco konkrétního, regálové reproduktory se pravděpodobně dodávají v různých velikostech a tvarech, které vyhovují vašim potřebám. Můžete najít kompaktní sadu reproduktorů pro stolní počítač nebo dostatečně velké reproduktory, které lze použít jako součást systému domácího kina.
 • Snadno se nastavují: Nastavení regálových reproduktorů je obvykle velmi snadné. K jejich zprovoznění nepotřebujete mnoho zkušeností ani vybavení. U nejlepších napájených reproduktorů, které většina audio nadšenců vyžaduje, je také snadné skrýt reproduktorový drát, což sekunduje detailnímu zvuku.
 • Mohou být použity s různými zvukovými zařízeními: Většina regálových reproduktorů je kompatibilní s celou řadou zvukových zařízení, včetně počítačů, televizorů a přenosných audio přehrávačů.
 • Jsou cenově dostupné: Regálové reproduktory jsou obvykle cenově dostupnější než tradiční reproduktory. Díky tomu jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají levné reproduktory, protože nepatří k nejdražším, ale přesto nabízejí slušný zvuk.
 • Nejsou tak výkonné jako tradiční reproduktory: Jak již bylo zmíněno, regálové reproduktory nejsou tak výkonné jako tradiční reproduktory. Pokud hledáte reproduktor, který si poradí s velkými prostory nebo poskytne hodně basů, regálové reproduktory nemusí být pro vás vhodné. Pokud přehráváte hudbu s velkým podílem basů, možná se budete chtít poohlédnout po reproduktoru, který nabízí lepší vyvážení basových a výškových frekvencí.
 • Nabízejí mnoho funkcí: Regálové reproduktory obvykle nenabízejí mnoho funkcí, například vestavěné zesilovače nebo pomocné vstupy. To může být pro některé uživatele nevýhodou.
 • Nemusí být kompatibilní s vaším zvukovým zařízením: Ne všechny regálové reproduktory jsou kompatibilní se všemi zvukovými zařízeními. Před nákupem se ujistěte, že je reproduktor kompatibilní se zařízením, které plánujete používat.
 • Nejsou vždy přenosné: Ačkoli je většina regálových reproduktorů navržena tak, aby byla přenosná, některé nejsou. Před koupí se ujistěte, že znáte hmotnost a velikost reproduktoru, abyste měli jistotu, že se bude snadno přenášet.
 • Nemusí být nejlepší volbou pro každého: Stejně jako každý typ reproduktoru, ani regálové reproduktory nemusí být tou nejlepší volbou pro každého. Před nákupem nezapomeňte zvážit své potřeby a rozpočet, abyste zjistili, zda jsou pro vás vhodné.

Jak dlouho vydrží regálový reproduktor?

Knihovní reproduktory jsou navrženy tak, aby při pravidelném používání vydržely až 10 let. Při správné péči a používání by měly poskytovat mnoho hodin příjemného poslechu a kvalitního zvuku. Stejně jako u jiných elektronických zařízení však může být časem nutné je vyměnit, pokud dojde k jejich přílišnému opotřebení.

Nejpravděpodobnější opotřebení regálových reproduktorů se týká měniče. Měniče jsou reproduktory, které produkují zvuk, a časem se mohou opotřebovat. Pokud se tak stane, bude nutné reproduktor vyměnit.

Obecně jsou sady regálových reproduktorů odolnou a dlouhotrvající volbou pro ty, kteří chtějí vylepšit svůj domácí audiosystém. Při správné péči a používání by měly vydržet mnoho let.

Jak vybrat regálové reproduktory

Pokud hledáte svůj příští regálový reproduktor, je třeba zvážit několik věcí. Zaprvé hledejte reproduktor, který je kompatibilní se zařízeními, s nimiž jej plánujete používat. To se týká počítačů, televizorů a přenosných audio přehrávačů.

Dále zvažte svůj rozpočet. Regálové reproduktory se prodávají v různých cenových relacích, takže si můžete najít takový, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Možná budete chtít přemýšlet také o designu nebo stylu. Ne všechny regálové reproduktory jsou stejné, takže si můžete najít takový, který bude vyhovovat vašemu stylu.

Nakonec se zamyslete nad svými potřebami při poslechu. Potřebujete dostatečně výkonný reproduktor, který zaplní velký prostor? Nebo potřebujete takový, který je malý a přenosný? Zvažte funkce, které jsou pro vás důležité, a najděte si reproduktor, který vaše potřeby splňuje.

Klíčové faktory nejlepšího regálového reproduktoru

1. Musím se starat o kompatibilitu ?

Stejně jako u mnoha typů elektronických zařízení bude i regálový reproduktor kompatibilní s mnoha dalšími typy komponent, ale nemusí být kompatibilní se všemi značkami nebo zapojením. Je důležité provést průzkum a ujistit se, že vybraný reproduktor bude kompatibilní se zařízeními, se kterými jej plánujete používat.

Některé regálové reproduktory jsou bezdrátové, takže je můžete snadno schovat a připojit přes Bluetooth. Napájený reproduktor má kabely, které je třeba schovat a připojit k ostatním komponentům. Můžete také najít sady reproduktorů s dálkovým ovládáním pro snadnější interakci.

2. Měl bych zvážit svůj rozpočet na regálové reproduktory??

Sestavy regálových reproduktorů se prodávají za různé ceny, takže se určitě najde taková, která se vejde do vašeho rozpočtu. Nezapomeňte zvážit, jaké funkce od reproduktoru požadujete, a také cenu.

Při jakémkoli rozhodování o nákupu je třeba zhodnotit, kolik jste ochotni utratit, a poté najít produkty v této cenové relaci, které nabízejí většinu funkcí a použitelnosti, které potřebujete. Pokud si můžete dovolit pořídit něco dražšího, můžete se podívat na nejlepší reproduktory Bose.

3. Mám se starat o svůj styl?

Ne všechny regálové reproduktory jsou stejné a možná budete chtít najít takové, které vyhovují vašemu osobnímu stylu. Na výběr je celá řada barev, tvarů a velikostí, takže si můžete najít ten ideální pro vás.

Najdete zde tvary, jako jsou obdélníky, válce a trojúhelníky. Mnoho reproduktorů se navíc dodává v různých barvách, jako je černá, bílá, dřevěná nebo stříbrná. Pokud si tedy potrpíte na styl, určitě byste měli při nákupu regálového reproduktoru zvážit své preference.

4. Jaké jsou nejdůležitější vlastnosti, které je třeba zohlednit při nákupu regálových reproduktorů?

Při nákupu regálového reproduktoru je třeba zvážit několik klíčových vlastností. Nejdůležitější funkce se liší v závislosti na konkrétním člověku, proto se zamyslete nad tím, co je pro vás důležité.

Někteří lidé mohou chtít výkonný reproduktor, který zaplní velký prostor, zatímco jiní mohou potřebovat malý, přenosný reproduktor na cesty. Jiní zase mohou upřednostnit design a styl.

Ve většině místností s domácím kinem budete chtít zohlednit kvalitu zvuku téměř před čímkoli jiným. Pokud však hledáte pouze základní reproduktor pro použití v ložnici nebo kanceláři, nemusíte na kvalitu zvuku tolik myslet.

Důležité je také zhodnotit, zda chcete dvojici regálových reproduktorů, protože obecně platí, že dvojice reproduktorů nabízí vyváženější zvuk a dynamický rozsah. Sady regálových reproduktorů se obvykle prodávají spíše v párech než po jednom.

Zajímejte se také o další vstupy, jako je například vstup USB. Regálový reproduktor s technologií Bluetooth je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí při připojení svých chytrých zařízení dosáhnout tonální vyváženosti a vynikající kvality zvuku. Získáte tak všestranné reproduktory s dobrým zvukem, když jednoduše používáte telefon k přehrávání hudby. Reproduktor Bluetooth můžete také připojit k počítači, když nejste na cestách. Podívejte se, jaký reproduktor Bluetooth je pro vás nejlepší.

Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, na trhu existuje regálový reproduktor, který bude vyhovovat vašim potřebám. Při nákupu reproduktoru nezapomeňte zvážit technologii, která je pro vás nejdůležitější, zejména pokud vybíráte reproduktor Ultimate Ears Hyperboom.

Zdroje: gadgetreview.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze