Recenze Bose QuietComfort 35 II

Pokud hledáte bezdrátová sluchátka, která zároveň potlačují rušivé zvuky, jsou Bose QuietComfort 35 II nejlepšími sluchátky pro tuto práci.

Obsah:

Pokud hledáte bezdrátová sluchátka, která zároveň potlačují rušivé zvuky, jsou Bose QuietComfort 35 II nejlepšími sluchátky pro tuto práci. Nejenže jsou konstruována tak, aby vydržela hodiny, ale díky kvalitě zvuku jsou skvělá pro poslech hudby, zatímco vy vše přehlušíte díky možnostem potlačení hluku, spolu s několika šikovnými doplňkovými funkcemi. Pokud chcete, aby tato sluchátka Bose fungovala také jako sluchátka Bluetooth, měli byste si přečíst také naši recenzi adaptéru pro sluchátka Bluetooth DRC-BT30P od společnosti Sony (umožní vám použít vaše stávající sluchátka).

Proč se nám to líbí - Bose QuietComfort 35 II Review

Sluchátka Bose QuietComfort 35 II jsou díky skvělé kvalitě zvuku a potlačení hluku jednou z nejlepších možností pro sluchátka na cesty, nemluvě o několika dalších vymoženostech.

  • Vynikající možnosti potlačení hluku
  • Skvělá kvalita zvuku
  • Vybaven dalšími funkcemi
  • Není možné vyměnit baterii
  • Drahý

Výkon

Poslech hudby nebo dokonce hraní her zní skvěle; basy jsou na optimální úrovni, aniž by byly nepříjemné, ale ne tak dobré jako u MPOW H10, a zvuky v popředí jsou mnohem jasnější. Kvalita zvuku sluchátek Bose QuietComfort 35 II však není špičkou toho, co Bose dokáže vyprodukovat, ale abychom byli spravedliví, jsou to vlastnosti, kterými jsou Bose QC35 II známější. Pokud dáváte přednost kvalitě zvuku, jsou sice k dispozici možnosti jako Sony WH-1000XM3, ale Bose QuietComfort 35 II se nosí mnohem pohodlněji, zejména kolem uší.

Bose QuietComfort 35 II jsou vybavena aktivním potlačením hluku, a proto trochu ztrácejí na kvalitě zvuku - z úžasné na skvělou. Pokud jste na dlouhém letu, jsou naprosto ideální jako možnost potlačení hluku, a přitom jsou to stále opravdu skvělá sluchátka - ve skutečnosti vydrží na baterii až 20 hodin! na levém náušníku je umístěno akční tlačítko, kterým se ovládají možnosti potlačení hluku, což můžete provést pomocí aplikace Bose Connect. Na pravém náušníku se nachází tlačítko Google Assistant, které umožňuje přístup k aplikaci Google Assistant, pokud si ji nastavíte.

Design

Po fyzické stránce mají sluchátka QC 35 II jednoduchý design a jsou vybavena pohodlnými polštářky na náušnících. Sluchátka jsou dostatečně zakřivená, aby vám obepnula hlavu a netlačila, a v horní části mají polštářek pro větší pohodlí. Pro potlačení hluku je to nezbytný atribut, ačkoli sluchátka Cowin E7 mají v pohodlí na Bose QC 35 II navrch. To je řečeno,

Tato sluchátka jsou bezdrátová, ale když se sluchátka zhruba po 20 hodinách vybijí, můžete přepnout z drátového režimu na audiokabel.

Hodnota

Vzhledem k tomu, že QC 35 II vyrábí společnost Bose, nedostanete levný pár sluchátek; jsou kvalitně vyrobená a je to vidět. Jsou to jednoznačně prémiová sluchátka od prémiové značky, jako je Bose. I když je zvuk v porovnání s ostatními výrobky Bose na nejvyšší úrovni, jejich cílem je poskytnout skvělou kvalitu zvuku a vynahradit ji spoustou funkcí.

Spolu s párem skvěle znějících sluchátek získáte jedny z nejlepších možností potlačení šumu, bezdrátový a kabelový režim a dokonce i přístup k asistentu Google Assist nebo Amazon Alexa. A tlačítka po stranách pro snadný přístup jsou příjemným doplňkem.

Bose QuietComfort 35 II Recenze: Závěr

Společnost Bose je známá tím, že vyrábí prémiové produkty, a sluchátka Bose QuietComfort 35 II nejsou jiná, proto je jejich cena tak vysoká. Kvalita zvuku je skvělá - ne úžasná - a opravdu dlouhá výdrž baterie je nezbytná pro dlouhé lety, nemluvě o potlačení okolních zvuků. Díky přístupu k bonusovým funkcím, které jsou snadno dostupné stisknutím tlačítka, se Bose QC 35 II snaží o přenosnost a funkce jen s mírnou úsporou na kvalitě zvuku, ale i tak v tomto oddělení předčí většinu sluchátek.

Zdroje: gadgetreviews.com, Unsplash.com

Nejnovější recenze